Як погладити шкіряні речі?

Шкіряний одяг в останні роки став неймовірно популярним, особливо спідниці і куртки. Їх можна підібрати до будь-якого типу фігури і будь-якого стилю життя. Однак потрібно також знати, як гладити нову шкіряну річ.

Майже все, що в наш час виробляється є штучною шкірою. Погладити річ зі шкірозамінника в домашніх умовах дуже просто.

Перед використанням даного способу, повісьте ваш виріб на плічка. Можливо, шкіра сама розгладиться під власною вагою. Найчастіше так розгладжуються куртки.

Але якщо вам треба погладити шкіряні штани або спідницю, то скористайтеся наступним методом.

Для цього нам знадобиться звичайна праска, наволочка або бавовняний рушник і трохи води.

  1. У праску залийте трохи води і поставте середню температуру. Спочатку спробуйте весь спосіб застосувати на непомітній ділянці виробу. Якщо вона хоч трохи пошкодитися, то зробіть температуру менше або відмовтеся від цього способу і скористайтеся відпарюванням.
  2. На прасувальній дошці або будь-якій рівній поверхні покладіть вашу річ і візуально розділіть на ділянки, які будете по черзі гладити.
  3. Зверху покладіть підготовлену тканину в один або два шари, в залежності від її товщини.
  4. Починайте прасувати праскою поки не досягнете того ефекту, який вам потрібен.

Як погладити шкіряні речі

Для відпарювання повісьте річ на плічка і включіть на прасці режим відпарювання. Коли вона нагріється, можна приступати. Тримайте праску на відстані 15-20 сантиметрів від тканини. Якщо ви боїтеся зіпсувати річ, можна попередньо вивернути її навиворіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *