як помиритися з подругою якщо я винна

Як помиритися з подругою?

Як помиритися з найкращою подругою після сильної сварки хвилює багатьох дівчат, які зробили щось не так, а втрачати важливу людину в своєму житті зовсім не хочеться. Вже як тільки не перекручуєш ситуацію, щоб виправдати себе і помиритися. У певний момент, коли все ж готова навіть самій собі зізнатися наскільки була не права, хочеться відразу ж зателефонувати подрузі і просто вибачитися. Варто відзначити, що це правильне рішення. Але все ж розглянемо більш докладно.

Способи помиритися з подругою після сварки

Як вже сказано вище, одним з правильних рішень буде першою зателефонувати їй або призначити зустріч, а вже після цього, вона і сама захоче поспілкуватися і розмовляти. Це звичайно, якщо вона теж вважає тебе близькою людиною і не хоче втрачати. У кожних відносинах є негаразди і все це можна виправити. Якщо ти зробиш перший крок назустріч до примирення, то з тебе корона теж не впаде.

Іноді сварка або конфлікт вимагає простого слова «вибач». Його буде достатньо, щоб помиритися, а образи з часом забудуться. Просто купи коробочку її улюблених цукерок (шампусика, вінішка, шоколадку) і прийди до неї прямо без попередження. Від несподіванки вона не зможе закрити перед тобою двері, а ти отримаєш можливість вибачитися. Не забудь обійняти її і обов’язково посміхнися!

Якщо ти знаєш, що винна в сварці, то визнай це. Причому не тільки перед подругою, а й самій собі. Скажи яку зробила помилку і головне! що боїшся її втратити. Звичайно це стосується тієї дружби, яка дійсно щира і перевірена.

Поговоріть про саму причину сварки. Якщо нею стали ревнощі, то дай їй зрозуміти, що не маєш види на її хлопця. Або зізнайся, що дійсно фліртувала з хлопцем, але більше такого ніколи не повториться. Хоча і хлопець теж не повинен був такого допускати.

Як помиритися з подругою

Якщо причиною сварки стали гроші, то перестаньте хвалитися своїми багатствами, новими дорогими покупками. Потрібно зрозуміти, що деяким це просто недоступно, але при цьому це жива людина, яка теж має свої бажання і потреби. Приниження від подруги — це дуже сильна образа.

Тільки пробачивши всі образи, зможе початися новий цікавий етап дружби. За той час що ви не спілкувалися можуть з’явитися нові інтереси і захоплення, і ви з подругою станете знову цікаві один одному. Але це можливо якщо прощення дійсно буде щирим і від душі. Навіть якщо не винна ти, цього разу візьми провину на себе, а там час покаже. Заради примирення з коханою людиною, щоб знову почати спілкуватися можна забути про власну гординю.

як помиритися з подругою якщо вона винна

Якщо ти твердо знаєш наскільки твоя подруга уперта людина і ні в яку не хоче поговорити з тобою – доведеться йти на абордаж. Влаштуй їй сюрприз. А що? Сюрпризи влаштовують не тільки хлопцям. Купи їй подарунок, річ, яку вона вже давно хотіла, признач зустріч в улюбленій кафешці, намалюй плакат з вибаченнями. Простого повідомлення в соціалках або смс буде мало для того, щоб помиритися.

Зроби щось таке, що допоможе повернути її довіру. Вона повинна зрозуміти, що на тебе можна покластися, а недавня сварка була лише тимчасовою розбіжністю. Ну хто не помиляється?

Про жіночу дружбу ходять легенди, і ви врешті-решт залишайтеся цивілізованими людьми. Може можна повернути колишні довірчі взаємини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *