Правильне нанесення консилера

Як правильно наносити консилер

Як правильно наносити консилер на обличчя цікавить безліч сучасних модниць. Консилер в жіночій косметичці міцно зайняв своє місце і тепер жоден макіяж не обходиться без використання консилера. У цій статті ми розповімо, як наносити консилер покроково, щоб макіяж був ідеальним і виглядав натурально.

  1. Перед тим як наносити консилер на шкіру навколо очей, необхідно попередньо зволожити цю делікатну зону. Можна скористатися будь-яким зволожуючим кремом, який вже є в косметичці або накласти латки.
  2. Не важливо які ви вибрали консилери – рідкі або в баночках – потрібно спеціальний інструмент для нанесення засобу. Багато хто робить це за допомогою пальців, і деякі відомі візажисти теж наносять його пальцями. Однак, ми рекомендуємо наносити консилер на обличчя за допомогою б’юті–блендера або пензликом. Пензлик повинен бути пухким – дуо-фібра з подвійним ворсом – штучний і натуральний, або повністю натуральна кисть, яка зазвичай використовується для розтушовування тіней. Також може стане в нагоді пухнаста кисть, якою будемо надалі фіксувати нанесений консилер.
  3. Швидше за все, ви вже бачили відео на YouTube, як наносити консилер. Часто там говорилося про невеликий трикутник, який як би змальовують в зоні під очима практично на пів щоки. Така схема нанесення має право на життя, але її рекомендують використовувати в вечірньому макіяжі або в макіяжі для зйомки в рекламі. Правильне нанесення консилера
  4. Для звичайного повсякденного макіяжу така схема не підходить. Щоб макіяж виглядав максимально природно, його потрібно наносити безпосередньо на зону «синця під оком і не виходити за його межі, особливо вниз, тому що там вже починається інша текстура шкіри. На ній немає тієї синяви, яку потрібно коригувати.
  5. Зверніть увагу, що жоден з відео уроків не робить акцент на самій проблемній зоні, яку потрібно обов’язково коригувати – ця зона знаходиться в безпосередній близькості очей біля перенісся. Зазвичай саме тут, синій насичений пігмент, який просто необхідно перекрити. Відповідно консилер в першу чергу наноситься саме на цю зону, а також ставляться кілька точок під очима.
  6. Потім беремо пухнастий пензлик з натурального ворсу і розтушовуємо. Пухнаста кисть дає ефект аерографа. Вона дуже легко розподіляє консилер в зоні навколо очей.
  7. У консилерів бувають різні формули. Саме тому деякі склади самофіксуються і не вимагають додаткової фіксації пудрою, а деякі вимагають. Нанесення консилера
  8. Для фіксації консилера на обличчі краще використовувати розсипчасту пудру. Вона дає більш тонкий шар і не виглядає додатковим шаром косметики на обличчі. Пудру набираємо пухнастим пензлем з натурального ворсу і промакуючими рухами наносимо на зону, де наносили консилер.
  9. Точно такого ж ефекту аерографа можна домогтися і за допомогою б’юті-блендера. Знову ж таки, ставимо кілька точок біля перенісся і під очима. Розподіляємо нанесений склад. Завдяки нанесенню пухнастим пензлем або б’юті-блендером можна домогтися ефекту досконалої шкіри під очима.

Також запам’ятайте, що основний акцент робиться на внутрішній куточок ока на переніссі і безпосередньо на «синячок» під оком, за межі якого, бажано не виходити.

Тепер ви знаєте, як наносити консилер, а якщо стаття була корисною, то поділіться нею з подругами в соціальних мережах. Будьте завжди красиві і чарівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *