Як поставити на місце зарозумілу людину?

Відображенням вашої порядності, а також здатністю постояти за себе, може бути гідна відповідь зарозумілому співрозмовнику. Це самозакохані люди з гордовитим ставленням до оточуючих. Вони легко можуть зіпсувати ваш день і настрій в цілому. Він просто впевнений, що він перевершує всіх і вся. То як ви відреагуєте, може вплинути на ваш настрій і на вашу самооцінку. Ми пропонуємо 5 фраз, які допоможуть поставити зарозумілу людину на місце.

Короткий опис психології такого типу:

 • Вони вважають себе особливими і унікальними. У зв’язку з цим, нібито, їх здатні зрозуміти, виключно власники високого статусу, багатії або високопоставлені особи, тобто ті, хто будь-якими способами зміг піднятися по соціальних сходах. Вони прагнуть спілкуватися тільки з вершками суспільства, елітою.
 • Вони хочуть регулярного захоплення власною персоною, і дійсно знаходяться ті, які готові у всьому потурати і сипати компліментами.
  Впевнені в тому, що все повинно відбуватися так, як вони хочуть і бачать ситуацію. Повірте, знайдуться такі, хто буде їм підігравати і вихваляти. Їх називають звичайними “шістками” , без особистої думки, всякої гідності і сміливості.
 • Використовують інших для досягнення власних цілей, часто корисливих. Вони регулярно діють, що називається чужими руками. Всі лаври перемоги забирають собі, а в разі невдачі вчасно вміють все спихнути на справжніх виконавців.
 • Не здатні розпізнавати або ідентифікувати почуття чужих людей.
  Часто надто зарозумілі в своїй чванливій поведінці. Іноді непередбачуваність поведінки переходить всі рамки пристойності. Здається, що розмовляєш з самим королем чи королевою, хоча насправді суть розмови абсолютно нецікава і позбавлена всякого сенсу.

Як поставити на місце зарозумілоу людину
5 фраз, які допоможуть впоратися із зарозумілістю недбайливого товариша

 1. Ви знаєте, одна моя родичка або знайома теж … (принижуючи, владна людина намагається підняти себе в порівнянні з оточуючими співрозмовниками. Його можна зупинити, натякнувши на те, що один з ваших близьких знайомих входить в групу, яку описує гордовитий чоловік. Цим ви цілком можете поставити його в незручне становище, або навіть змусити вибачитися).
 2. Чи знаєте ви, що є й інші точки зору? (Цим ви покажете, що існують і інші думки і їх не можна недооцінювати). Таке висловлювання зруйнує сформовані стереотипи в голові “високопоставленої особи”. Якщо раніше він думав, що всі будуть йому підкорятися, то тепер з’явився суперник у вашій особі. Не дайте спровокувати себе до якого-небудь конфлікту.
 3. Повторіть мені ще раз, чим ви краще за нього? (Даним питанням, ви легко зможете змусити зніяковіти. В даній ситуації ви помітите, як він просто почне звиватися і не зможе дати чітку відповідь. Він опиниться в незручному становищі!). Як поставити на місце зарозумілу людину
 4. Замовкніть вже, нарешті! (Найпростіше закінчити бесіду—це просто піти. Наостанок можна кинути різку фразу, яка змусить його задуматися. Хоча вони занадто високої думки про себе, незважаючи на явні докази їх підлості).
 5. Ви розумієте, як пихато виглядаєте, коли говорите такі речі? (Ви даєте зрозуміти, що знаходите зарозумілу поведінку неприйнятною. Крім того, такі люди часто є успішними маніпуляторами. І якщо під їх вплив потрапляє слабка особистість, то він харчується чужою енергетикою).

Як бачите, нічого складного в тому, щоб поставити нахабу на місце. Головне не боятися, не дозволяти собою маніпулювати. Ніхто не повинен сідати вам на голову, докучати, проявляти неповагу. Тільки ви самі в силах впоратися зі своїм обуренням і нарешті, відповісти по заслугах співрозмовника з явною манією величі. Якщо вам зустрілася на життєвому шляху така специфічна особа, не витрачайте на неї свій дорогоцінний час, а прагніть до успіху і щастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *