Як вибрати зубну пасту?

Напевно багато хто з вас знають, власні критерії вибору зубної пасти. Навчені гірким споживчим досвідом, ми відповідально читаємо етикетку і переглядаємо склад тюбика. Однак мало хто з нас знають, що написано на нижній частині упаковки. А саме там прихована найважливіша інформації, про яку ми вам зараз розповімо. Як вибрати зубну пасту, читайте нижче.

Хочеться звернути увагу читача на невеликий квадратик, розташований на шві тюбика. Його колір говорить про якість вмісту, хімічного або натурального складу.

Ось що означають ці кольори:

  1. Чорний квадрат говорить, що вміст тюбика складається тільки з хімічних речовин.
  2. Червоний, що інгредієнти зроблені з комбінацій хімічних речовин.
  3. Синій, що паста містить в складі натуральні речовини і ліки.
  4. Квадратик зеленого кольору, означає зміст тільки натуральних складових.

що означають квадратики на зубній пасті

В одній з наших статей ми вже розповідали про основні правила по догляду за дитячими зубами. Це дійсно окрема тема для статті, адже наші крихти потребують особливої уваги і догляду.

Здоров’я зубів дуже важливо, адже саме з них починається здоров’я або хвороби шлунково–кишкового тракту. Тепер ви знаєте, як вибрати зубну пасту і для чого на шві є дивний квадратик. Тепер звертайте увагу на його забарвлення. Віддавайте перевагу зеленому або на крайній випадок синьому. Вже через деякий час, ви самі помітите зміни в кращу сторону. Ясна і зуби будуть вам вдячні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *