як вивести мурах з будинку

Як позбутися від мурашок в квартирі назавжди: ефективні способи

З настанням тепла з’являється така прикрість як мурахи в квартирі. Дуже швидко вони перетворюються на справжню проблему. З кожним днем їх кількість збільшується все більше і більше, а мешкають вони скрізь: у цукорниці, на фруктах, на кухонному столі і навіть у дитячих іграшках. Тому питання про те, як позбутися від мурашок в хаті назавжди в домашніх умовах стає просто жахливим.

Скупчення мурашок доставляють не тільки дискомфорт, але завдають шкоди мешканцям квартири. Вони переносять інфекції, можуть стати причиною короткого замикання і проявляють агресію до людини. Відомі випадки, коли мурахи кусали сплячого, забираючись до нього в ліжко.

Правила боротьби з комахами

Помітивши декількох мурах у себе на кухні, треба приготуватися зустріти їх нашестя у всеозброєнні. Адже це тільки розвідники. Зрозумівши, що тут є чим поласувати, вони тут же покличуть інших. Мурахи здатні дуже швидко переміщатися по всіх напрямках, тому в боротьбу з ними корисно буде об’єднатися з сусідами. Спільно подолати цю проблему буде простіше.

Невідомо в чиїй квартирі виявиться мурашник з головною самкою. Необхідно з’ясувати причину появи рудих комах.

як вивести мурах з будинку
Ефективні покупні засоби у боротьбі з мурахами

Забуті крихти на столі або залишки їжі мурашки сприймають, як пряме запрошення до обіду. Тому треба провести генеральне прибирання на кухні.

Колонія комах поділяється на три касти: самиць, самців і робочих особин. В першу чергу потрібно шукати мурашник з самкою. Сама вона ніколи не виходить, оскільки добувати собі їжу вона не вміє. Це роблять робітники. Якщо місце проживання знайти і знищити не вдалося, тоді боротися треба саме через них. Знайти їх гніздо справа непроста, оскільки мурахи ховаються в самих темних і важкодоступних місцях: під плінтусами, паркетною дошкою. Користуватися для знищення мурах треба засобами, призначеними саме для їх знищення. Використання засобів для тарганів і мух не дасть результату.

Засоби боротьби з мурахами

Обробка квартири хімічними засобами - ефективний метод боротьби. Він має як переваги, так і недоліки. Інсектициди здатні дуже швидко вбивати особин, вони не встигають донести отруту до самки. Використовувати пестициди треба в комплексі.

Найбільш зручними вважаються аерозолі. Після обробки, необхідно намазати плінтус олівцем, застосувати отруйний гель, пастки. Їх треба періодично міняти, оскільки комахи дуже швидко звикають до отрут.

як вивести мурах з будинку
Як позбутися від мурашок за допомогою борної кислоти

Інсектициди дуже шкідливі для людей, особливо, якщо в домі є діти. На час дезінфекції варто покинути житло дня на три. А саму обробку проводити в рукавичках і респіраторі. Побутову хімію як засіб боротьби з мурахами найчастіше обирають. Вони дають ефект вже після першого застосування.

Народні засоби виявляються не менш ефективні, ніж побутова хімія. До того ж вони не так шкідливі, але і готувати їх доведеться довше. Найпопулярнішими з них є:

  1. Борна кислота.
  2. Крохмаль.
  3. Мильна вода.
  4. Кавова гуща.
  5. Дріжджі.

Борна кислота - найвідоміший народне засіб. Її змішують з однаковою кількістю цукру і розбавляють водою до отримання густої каші. На стежках мурах суміш викладають краплями. Цей спосіб може повністю знищити все сімейство.

як позбутися мурашок в хаті
Дріжджі також допоможуть позбутися від комах

Також в якості приманки роблять м’ясні кульки. Фарш змішують з сіллю борної кислоти і розкладають в улюблених місцях проживання мурах. Можна приготувати частування з яєць і картоплі. Відварені продукти розтовкти в пюре, змішати з цукром і пакетиком кислоти. Скачати кульки і розкласти.

Крохмаль підмішують в заздалегідь приготовлену приманку. При попаданні в шлунок особини він починає розбухати і комаха гине. Кавова гуща — це смертельно небезпечна речовина для мурашок. Але їх приваблює запах кави, тому гущу, змішану з цукром, розсипають в місцях скупчення червоних комах. Вони не тільки самі наїдяться, але і віднесуть ласощі в гніздо.

як вивести мурах з будинку
Приманки з меду від мурах

Мильною водою розпорошують у гніздо мурашок і на їх доріжки. Виготовити речовину нескладно — в пляшку наливається вода, і додається ложка мильного засобу.

Можна зробити приманку, використовуючи мед. Його розводять у склянці води і ставлять там, де більше всього накопичуються мурахи. Вони відчують насолоду і захочуть поласувати, але потонуть у воді.

як позбутися мурашок в хаті
Народні засоби від комах

Дріжджі можна розбавити теплою водою і змішати з чим–небудь солодким. Мурахи не пройдуть повз. Дріжджі, потрапляючи в організм до особини почнуть розбухати, розриваючи їх. До того ж, мураха неодмінно віднесе ласощі в гніздо і воно за рахунок бродіння зробить їх запаси корму непридатним. Позбутися від мурах в будинку вийде за тиждень.

Існують і відлякуючі засоби, які проженуть старих і не пустять нових. Не люблять мурахи наступні заходи: часник, м’яту, лаванду, гвоздику, перець, ефірні олії цитрусових, корицю. Корисно буде розкласти ці продукти в цукорниці або в інші популярні місця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *