Як позбутися від засосу

Як позбутися від засосу?

Після часу, проведеного зі своєю другою половинкою майже завжди залишаються приємні спогади. А іноді і не тільки вони, але і сліди у вигляді засосів на тілі. Як позбавиться від засосів швидко?

За своєю суттю, засос— цезвичайна гематома, або синяк, яка виникає внаслідок розриву дрібних капілярів. Тому і позбавлятися від нього можна так само, як і від синяка.

Найпростішим і доступним способом є тональний крем. Однак немає гарантії, що він протримається на тілі стільки, скільки потрібно. Тому можете також спробувати аптечні креми від синців. Багато з них допоможуть впоратися від цієї проблеми вже за кілька годин.

Деякі експерименти показали, щоб забарти сліди від засосу допоможе розтирання і масаж. Для цього можете використовувати подушечки пальців або м’яку зубну щітку.

Як позбутися від засоса

Народні засоби від засосів

  1. Візьміть звичайну столову ложку (або інший металевий предмет) і покладіть на півгодини або годину в морозилку. Після проходження цього часу прикладіть предмет до засосу до тих пір, поки він охолоджує.
  2. Одним з найпопулярніших народних способів видалення плям з тіла є часник. Візьміть невеликий очищений зубчик часнику і потріть засос. Може виникнути пощипування, але це нормальне явище.
  3. Хороший результат відразу після прояву «синяка» також дає зубна паста. Найкраще взяти саме білу. Видавіть невелику кількість пасти собі на палець і втирайте її в місці засоса.
  4. Картопля також як і часник швидко знімає сильні сліди. Її теж слід розрізати на дві частини і прикласти до потрібного місця.

Щоб позбутися від засосу, спробуйте найбільш підходящий для Вас спосіб. Настійно не рекомендується застосовувати відразу всі методи. В іншому випадку ви можете неабияк зіпсувати шкіру і збільшити область поразки.

Найдієвішими засобами від синців, які допоможуть і від засосів є «Синякоф», «Гепароид», «Ліотон». «Синякоф» буває навіть з тонуючим ефектом, що допоможе вам замаскувати засос, поки ви його повністю не видалили.
Як бачите, позбавиться від засосу всього за добу за допомогою народних засобів цілком реально. Не всі з них є приємними, але точно — дієвими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *