як правильно носити кільце на щастя

Як правильно носити кільце, щоб воно приносило удачу?

Особливі магічні властивості носіння кілець на руках надавали ще в стародавні часи. Як відомо, все старе тепер повертається до наших поколінням і стороннє саме час знову згадати, як правильно носити кільця, щоб вони приносили удачу та іншу позитивну енергетику. Саме цьому присвячена ця стаття.

Руки — головний передавач енергетики

Цей підрозділ називається саме так, тому що саме наші кінцівки є своєрідними провідниками всілякої енергетики, будь вона позитивна чи негативна.

Все тіло людини пронизане якимись меридіанами, а енергія потрапляє в них саме через кінцівки. Як наслідок, можна зробити висновок, спираючись на досвід наших предків, що кільця на руках виконують захисну функцію, а не тільки для того, щоб прикрашати.

Астрологи і хіроманти в свою чергу стверджують, що саме цей вид ювелірних прикрас, слід надягати з урахуванням рис характеру стихій і планет, до яких належить їх господар. Саме з таким правильним підходом, носіння прикрас допомагатиме їх власнику.

Отже, пройдемося по всій п’ятірні

  1. Почнемо звичайно ж з великого пальця. Одягнувши на нього колечко, ви активуєте чуттєве сприйняття світу. До того ж, будучи самим «міцним» представником всієї п’ятірні, він буде приймати відповідальність за достаток грошей, і залучати гроші в ваше життя.
  2. Вказівний, як би говорить сам за себе. Він додає впевненості і допомагає досягти поставлених цілей. Так що якщо ви маєте великі плани на свою майбутню кар’єру, то прикрасу надягайте саме сюди.
  3. Звичайно не можна не згадати про наших предків. Одягаючи кільце на середній пальчик, ви отримуєте зв’язок зі своїм родом, який в свою чергу допомагає вам стати сильніше. Звідси можна зробити висновок, що краще на це місце приміряти ті ювелірні прикраси, які перейшли вам у спадок. Це і буде найсильнішим оберегом і талісманом. За своєю силою, він здатний навіть перевершити «червону нитку». Так що вважайте таку спадщину справжнім подарунком долі і в свою чергу передавайте їх вашим нащадкам.
  4. Носіння колечка на безіменному пальчику здатне активувати творчу енергію, допомагає спілкуванню з близькими людьми. Може бути, і не випадково молоді молодята обмінюючись кільцями, надягають їх саме на цей пальчик. Таким чином, вони як би возз’єднуються і з кожним новим днем ​​все більше пізнають один одного, створюючи союз нескінченності.
  5. А ось якщо вам потрібно навчитися налагоджувати нові контакти, то на допомогу собі надіньте кільце на мізинчик. Саме він відповідає за те, як ви будете налагоджувати нові контакти.

Ось так потрібно правильно носити кільця, щоб вони приносили вам удачу. Звичайно, вигадка це чи забобони вирішувати вам, адже ми діти 21 століття і вірити в магію і змови не наша доля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *