Що означає червона нитка на руці?

Звичай на носіння червоної нитки не проходить протягом багатьох поколінь і набуває все більшої популярності. Її носять не тільки ті, хто вірить в забобони, але і просто слідує останнім тенденціям. Її носять навіть голлівудські зірки світового масштабу, що грає на користь їх популярності. По крайній мірі, шкоди від носіння точно немає. З нею пов’язані безліч легенд, забобонів і переказів, а носять її індіанці, слов’яни, запальні цигани, релігійно налаштовані індуси та інші народи всього світу. Всі культури свято вірять, що вона здатна захистити власника від псування, порчі і стати просто модним аксесуаром.

Як зробити оберіг самій

Тут існує безліч версій, але варто звернути увагу на те, що жодне слово не має на увазі в прямому сенсі «зробити червону нитку». Не мають на увазі виробництво волокон, а мова йде безпосередньо про вибір, як правильно зав’язати і носити. Особлива увага приділяється тому, що вона не повинна бути просто аксесуаром, а й виконувати функції оберігу, який обіцяє господареві удачу і захищає від потоку негативної енергії.

червона нитка на руці

Вважається, що особливою силою володіє нитка з вовни. Саме вона символічно зігріває власника, стимулює кровообіг і навіть знімає біль. Це також стосується одягу та хусток з вовняної тканини, які дарують тепло своєму власникові і полегшують перебіг хвороби. Вона багата, так званим ланоліном, природним компонентом, який виділяється з вовни при нагріванні до температури 35-37 градусів. Він надходить через шкірний покрив в кров, і тим самим забезпечує м’язам незвичайний розслабляючий і болезаспокійливий ефект.

Щоб зробити амулет, можна пошукати моток червоного кольору в бабусиному кошику для в’язання. Але якщо такого немає, то його можна легко придбати в будь-якому магазинчику товарів для рукоділля.

Можна купити готовий талісман. Червоною ниткою з Єрусалиму, згідно з біблійним переказом, обв’язують могилу Рахіль. Доля героїні древніх легенд стала символом нескінченної материнської любові. Як тільки вона буде у вас, можна задуматися про те, як правильно зав’язати.

червона нитка від вроків

Як правильно зав’язати

Тут є кілька жіночих хитрощів, а найбільш підходящий вам спосіб, вибирайте самі. Отже, по-перше, оберіг повинна зав’язати близька людина. Нею може бути близький родич, кохана людина або краща подруга. Саме ті люди, які щиро бажають вам добра і здоров’я. Послідовники Каббали впевнені, що якщо пов’язати оберіг самостійно, то він не буде мати ніякої захисної сили.

Близька людина повинна зробити один виток навколо зап’ястя, а потім зав’язати сім вузлів. При зав’язуванні кожного вузлика, потрібно читати спеціальну молитву або подумки бажати добра.

Слов’яни, же вважають, що людина повинна зав’язати нитку самостійно і теж на сім вузлів. При зав’язуванні кожного, потрібно подумки просити захисту для себе і звичайно від чистого серця вірити в силу талісмана.

Якщо ви вірите в забобони, то ознайомтеся зі статтею, як захиститися від пристріту і псування.

Багатьох цікавить відповідь на питання – на якій руці носити червону нитку? Отже: червону нитку носять на лівій руці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *