як стати жіночною

Як стати жіночною?

В останні роки жінки все частіше змушені брати на себе безліч чоловічих обов’язків. Вони забувають про те, що в будь-якій життєвій ситуації повинні залишатися привабливими і жіночними. Як стати більш жіночною, щоб як і раніше залучати захоплені погляди чоловіків?

Як стати більш жіночною

Багато дівчат і жінок помилково плутають вульгарність і жіночність. Це два абсолютно різних поняття, які слід чітко розділяти. Як така жіночність визначається очима чоловіків. Саме представник сильної половини людства становить і визначає наскільки його обраниця ніжна, тендітна і щира. Чи захоче він оберігати настільки легке і повітряне створіння? Звичайно, захоче, адже він справжній захисник, а не якийсь там альфонс!

Тобі в свою чергу доведеться попрацювати над собою, а деяким жінкам навіть доведеться докласти деяких зусиль, щоб стати більш жіночною. Перше на що варто звернути увагу, це те, що це поняття абсолютно не сприймає самозакоханості і завищеної самооцінки. При цьому необхідно відчувати грань, коли не можна втрачати почуття власної гідності. Це задатки справжньої леді, яка ніколи не вдарить обличчям в бруд, а її обранець буде відчувати себе поряд з такою жінкою справжнім лицарем.

У спробах знайти жіночність, ні в якому разі не втрать саму себе. Головне залишатися самою собою. Люди повинні сприймати тебе такою якою ти є. І лише якщо ти сама відчуваєш, що тобі не вистачає хороших манер, берися за справу.

Як і будь-яка представниця слабкої половини людства, почни зі своєї зовнішності. Можливо настав час змінити свій стиль одягу. Зняти рвані джинси або штани в стилі мілітарі і надіти класичну спідницю. Щоб не втратити свою індивідуальність можна прикрасити свій образ портупеєю, яка буде виглядати дуже оригінально і приверне увагу оточуючих.

Як стати жіночною

Не забувай, що у тебе завжди в порядку повинна бути зачіска, нігті і інші складові твоєї зовнішньої неповторності. Не забувай, цитату з відомого радянського фільму, що саме хода робить жінку жінкою. Одягнувши невисокий каблучок, ти помітиш, що постава відразу вирівнялася, та й відчуття абсолютно змінилися. Однак не варто ризикувати і відразу надягати високу шпильку, адже ходити на каблуках теж справжнє мистецтво, тому краще для початку потренуватися вдома. До того ж ти відразу помітиш, що під туфельки на підборах захочеться надіти плаття або спідничку. Саме таке вбрання дозволить відчувати себе слабкою і незахищеною. Це і є те до чого ти прагнеш. Заради чого ти читаєш цю статтю.

Після того, як ти закінчила із зовнішністю, пора перейти до поведінки. Прийшов час навчитися бути грайливою кокеткою. Але навчися розрізняти кордон, щоб не стати нав’язливою і доступною. Зберігай загадку і таємничість. Порції кокетства розподіляй дозовано і до місця. Прищеплюй собі хороші манери, позбувайся надмірного розмахування руками. Ніколи не лихослівствуй. Це відлякує потенційного кавалера, особливо, якщо ти намагаєшся сподобатися чоловікові.

Витончену, граціозну дівчину із загадковою усмішкою, в легкому повітряному плаття, акуратною зачіскою та манікюром, легким шлейфом ароматних парфумів, він не пропустить ніколи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *