Як усунути запах речей з секонд хенду?

У наші дні в купівлі речей в секонд–хенді вже немає нічого поганого. Там одягаються багато людей, абсолютно різного достатку. Це й не дивно, адже можна змінити свій гардероб за невеликі гроші і відкопати абсолютно неординарні й оригінальні предмети туалету. Але ось тільки запах бентежить деяких покупців. Як усунути запах речей з секонд хенду, розповімо в цій актуальній статті?

Звідки береться запах?

Щоб покупці були впевнені, що набувають безпечні речі, без будь-яких інфекцій, їх обробляють спеціальним розчином формальдегіду. Він вбиває всі бактерії і кліщів, які могли бути в цих речах. Даний засіб досить небезпечний, якщо часто з ним контактувати. Тому потрібно не тільки усувати запах, а й виводити хімікати з волокон.

Найпростішим способом видалення специфічних «пахощів» є провітрювання. Розвішані речі на вулиці або на балконі на день або два і аромати стануть менш відчутні. Однак повністю віддалиться він тільки після другого – третього прання.

Аміачний розчин

Візьміть великий таз і налийте туди 10 літрів води. У воду додайте 20-25 мл аміаку. Покладіть туди куплену білизна і залиште в розчині на 3-4 години. Після сполосніть її і виперіть як звичайно, вашим улюбленим пральним порошком.

Як усунути запах речей з секонд хенду

Оцет і сода

Оцет вже давно увійшов в арсенал господинь як відмінний помічник. Для нього практично немає нездійсненних завдань. Допоможе він і в нашому випадку. Візьміть 100 мл оцту і змішайте з 50гр. соди. Розбавте це 6 літрами води і перемішайте до повного розчинення. Покладіть в суміш речі на 3 години, а потім виперіть в пральній машинці як зазвичай або у відповідність до рекомендацій на білизну.

Праска

Також хорошим і перевіреним способом є прасування. Попередньо потрібно хоч трохи провітрити речі на вулиці, а потім ретельно погладьте їх праскою. Слідкуйте за описом по догляду на бирці, щоб не зіпсувати річ. Цей спосіб найшвидший. Однак все ж попередньо, перед тим як надягати одяг після невідомого вам господаря піддайте його повноцінним гігієнічним процедурам.

Як бачите, усунути запах секонд–хенду з речей досить просто. Зробити це потрібно обов’язково. І не тільки тому, що це неприємно, а ще й тому, що так ви убезпечите себе від впливу шкідливих речовин, якими були оброблені тканини виробів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *