Як бути справжньою леді

Як бути справжньою леді?

Багато хто вважає, що леді народжуються, і що ці якості жінці прищеплюються з ранніх років. Але за допомогою щоденної роботи над собою, кожна дівчина може стати справжньою леді.

Як бути справжньою леді

Раніше леді називали ту, у якої чоловік лорд. У наш час все змінилося. Зараз так називають дівчину, яка володіє певними якостями:

 1. Вміє тримати дистанцію.
 2. Завжди пунктуальна.
 3. Завжди добре виглядає.
 4. Спілкується з усіма на рівних.

Така дівчина поважає себе та інших людей, тому не допускає поганого ставлення ні до себе, ні до своїх близьких.

Вона завжди знає свою мету, а за свої промахи не звинувачує нікого з оточуючих людей. Вона прекрасно розуміє, що життя не стоїть на місці і потрібно рухатися далі.

Завжди приходить на зустріч вчасно. А якщо і спізнюється, то попереджає про це. Чекає не більше 15 хвилин, як прописано етикетом.

Як бути справжньою леді

Ніколи не бреше, що не розпускає чутки, тримає себе в руках. Ніколи не базікає зайвого, через що має в своєму розпорядженні довіру інших людей.

Завжди в хорошому настрої. Нікому не доставляє незручностей через свої зміни настрою.

Жінка — це гарна квітка, який містить в собі стільки загадок і нерозкритих таємниць, що часом здається, що все і не розгадав. Але в той же час вона часто є еталоном елегантності і ніжності.

Також леді можна розпізнати по зовнішності:

 • Завжди хороша рівна постава. З давніх-давен пряма спина ознака людини з вищого суспільства.
 • Завжди виглядає на мільйон, з чистою головою, красивим непомітним макіяжем, манікюром.
 • Стиль – окрема тема. У неї гарний смак, тому одягнена вона завжди прекрасно, хоча можливо і не завжди дорого. Однак, стиль – це не тільки одяг, а й навколишні речі і предмети.
 • Одягнена, що називається в тему. Якщо йде в офіс – не вдягає міні, йде на світський прийом – немає спортивного костюму.

Слово «леді» почало вживатися приблизно з 18 століття. Тоді жінки були ущемлені в правах, і звичайні міські мешканки мали статус домогосподарок. Тільки царські персони і представниці вищого світу могли звертати на себе увагу вишуканими манерами, поведінкою і стилем одягу.

Також така жінка має навички, якими володіють не всі представниці жіночої статі:

 1. Дотримується етикету. Не дозволяє собі лаятися матом і завжди має відмінні манери. Завжди їм слідує, навіть коли її ніхто не бачить.
 2. Займається спортом. За допомогою цього підтримує своє здоров’я в порядку і виглядає відмінно.
 3. Робота над собою 24/7. Вона розуміє, що в світі ще багато чого, чого варто навчитися, тому прагне навчитися якомога більшій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *