Як не відкладати справи на потім?

Скільки разів ти говорила сама собі, що сьогодні потрібно неодмінно зайнятися генеральним прибиранням або написати, нарешті, доповідь з фізики. Але тебе постійно щось відволікає, і ти знову відкладаєш справи в довгий ящик. Чи то це відверта лінь, чи то постійна зайнятість. Швидше за все, перше, і з цим потрібно якось боротися, інакше стрічка не початих і незавершених справ може мати велику довжину. Сьогодні ми навчимося, як перестати відкладати справи на потім і робити все вчасно.

Способи перестати відкладати справи на потім

Як би банально це не звучало, спробуй записувати в органайзер список всіх справ, які тобі потрібно встигнути зробити. До того ж їх потрібно буде впорядкувати за ступенем важливості. Таким чином, в твоїй голові і справах утворюється повний порядок. Тобі буде легше сконцентруватися на чомусь одному. Ти й не помітиш, як зможеш викреслювати один пункт за іншим.

Виключай з життя дратівливі дрібниці. Все що тебе буде відволікати відсовуй куди подалі. Особливо якщо це твій улюблений комп’ютер. Просто вимкни його і зроби все що потрібно. А стимулом буде бажання знову зануритися у всесвітню павутину. Якщо роботу належить зробити саме на комп’ютері, а ти відволікаєшся на спілкування з подругами в соціальних мережах, то постав функцію блокування на кілька годин і спокійно виконай все що запланувала. Побачиш, наскільки легко і швидко пішов процес і тобі більше не доведеться відкладати справи на потім.

Як перестати відкладати справи на потім

Постав себе в жорсткі рамки. Включи таймер на телефоні і дай собі установку написати твір (поприбирати в квартирі) за певний проміжок часу. Нагородою може стати заслужений повноцінний відпочинок. До речі відпочивати з почуттям виконаного обов’язку набагато приємніше.

Починай творити свої справи з самого складного завдання. Так рекомендують робити навіть психологи. Після того як найскладніше буде зроблено, тебе буде переповнювати справжня гордість за себе і свою працю. Решта дрібних справ будуть здаватися дитячими забавками, в порівнянні з тим, що ти вже зробила.

Як бачиш, способів, як перестати відкладати справи на потім величезна кількість. Потрібно лише знайти мотивацію і прагнення змінитися на краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *