як сконцентрувати увагу

Як швидко зосередитися?

На сьогоднішній день людство живе в скаженому ритмі життя. Час пролітає так стрімко, що іноді просто не вистачає хвилинки, щоб зупинитися і зібратися з думками. Тому сьогодні ми піднімаємо дуже актуальну тему, як зосередитися і, звичайно ж, зробити це якомога швидше.

Вчимося концентруватися і розслаблятися

Стан релаксу, сьогодні це недозволена розкіш для багатьох з нас. Ось кілька простих і дієвих способів взяти себе в руки.

Як би банально це не звучало, порядок в голові, це, перш за все порядок в кімнаті або на робочому місці. Тому почни з генерального прибирання в квартирі або робочого місця. У цей же самий час ти помітиш, як і думки твої очищаються і все стає по поличках і на свої місця. Бардак розсмоктується, а потроху негаразди. Навіть нездоланне занепокоєння немов кануло в небуття.

При цьому старайся, щоб ніщо тебе не відволікало і навіть твій мобільний телефон. Відповідай тільки на найважливіші телефонні дзвінки, наприклад від батьків, дітей або чоловіка. Все інше почекає, а сім’я це святе.

як сконцентрувати увагу

Дозволь собі іноді побути трохи наодинці і в повній тиші. Ти і сама помітиш як «спілкування з самою собою» може бути плідно. При бажанні можна включити легку музику. Фахівці психологи рекомендують медитувати під звуки природи, спів птахів або звуки океану. Це допоможе налаштувати мозок на креативний робочий режим. Високий рівень шуму перевантажує мозок людини, і відбувається ускладнене перероблення інформації.

У тебе завжди повинен бути складений план дій. Особливо це стосується розсіяних особистостей. При необхідності заведи органайзер і тоді ти точно будеш про все пам’ятати, все встигати, а колеги та друзі будуть лише дивуватися, як тобі вдається зосередитися за короткий час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *