як побороти лінь

Як впоратися з лінню?

Найжахливіше в ліні і апатії, це те, що поки знаходишся в цьому стані, то життя проходить повз. У цей же самий час, інші люди ходять на роботу, спілкуються один з одним і цікаво проводять дозвілля. Тому не варто чекати, поки життя пролетить повз, а варто задуматися, як впоратися з лінню, апатією і депресією?

Активний спосіб життя — один із способів позбавитися від ліні

Перше, що хочеться заборонити, це зайве валяння в ліжку. Чим більше ховаєшся під ковдрою, тим більше хочеться сховатися в ньому ж від нудьги. Причин цьому може бути безліч, але все це не більше ніж сумнівні відмовки. Тому старайся подолати апатію і бути більш активною. Наприклад, саме час змусити себе бігати вранці. Подумайте тільки, яку користь активний і правильний спосіб життя може принести. Запам’ятай, що сонливість настає, як тільки ти приймаєш горизонтальне положення. Звичайно, якщо ти втомлюєшся на роботі або в школі, то п’ятихвилинний післяобідній відпочинок не завадить. Однак стеж, щоб це не стало твоєї шкідливою звичкою.

Сонливості також сприяє тьмяне освітлення приміщення. Тому, поміняй лампочки на «економки» і, перебуваючи у себе в кімнаті, включай повну ілюмінацію. Чому поміняти лампочки? Та тому що це допоможе заощадити електроенергію.

як побороти ліньЗавжди став перед собою відразу кілька цілей і складай план справ, які ти повинна зробити протягом дня. Не обов’язково розписувати все по пунктах. Нехай він зберігається у тебе в голові, але ти обов’язково повинна зробити все що запланувала і нічого не залишати на завтра. Адже це і є ті самі прояви ліні, від яких ти намагаєшся позбутися, і ніякі поради навіть самої близької людини не допоможуть, якщо ти сама цього не захочеш.

Простеж за тим, щоб ти була завжди тепло і комфортно одягнена. Це потрібно не тільки для того, щоб завжди бути красивою і доглянутою дівчиною. Справа в тому, що якщо тобі холодно, то інстинктивно хочеться сховатися під теплу затишну ковдру і проводити під нею якомога більше часу. А це не що інше, як справжнісінька лінь.

Намагайся не відволікатися на різні непотрібності. Звичайно, на даний момент тобі здається, що посидіти півгодинки в соціальних мережах життєво необхідно. Напевно, така психологія сучасної людини. Однак як показує практика, півгодиною справа не обходиться, і ти засиджуєшся на кілька годин у всесвітній павутині і соціальних мережах.

Просто частіше гуляй на свіжому повітрі і просто радій кожному новому дню. Мотивацій для цього багато – головне навчитися правильно і від душі радіти навколишньому світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *