флірт з хлопцем

Як правильно фліртувати?

Справжній флірт дозволяє наблизити, або триматись на дистанції вподобаного чоловіка. Насправді, це справжня світська наука з часів королівських фрейлін і придворних дам. Уміння володіти нею цінується, як неперевершений помічник в спілкуванні з чоловіками. При правильному флірті, відкриваються величезні можливості. Жінка може виступати у всій своїй красі. Вона може блиснути зовнішньої сексуальністю і блискучим складом розуму. Необхідно тільки знати, як правильно фліртувати з хлопцем.

Як фліртувати

Так як жіночий сайт, «Ріара» покликаний допомагати жінкам в будь-якій життєвій ситуації, то і дана стаття написана виключно для представниць прекрасної статі. Тому чоловіків просимо не читати жіночі секрети. Отже, приступаємо до декількох правил успішного флірту:

  1. У будь-якій ситуації жінка повинна залишатися граціозною, а не зухвалою або вульгарною. В іншому випадку таке спілкування буде схоже на розбещеність. Ви повинні показати, наскільки ви витончена дама. У заграваннях дозволений легкий еротизм провокацій, але ні в якому разі не нав’язливість і настирливість.
  2. Завжди залишайтеся слабкою жінкою, навіть якщо дана ситуація змушує вас бути сильною. Не варто висловлювати прямолінійну агресію в бік чоловіків. Інакше вони розбіжаться, хто куди. Якщо на даному етапі у вас відбувається гра слів, то вони не повинні бути занадто колючими. І не перегинати палицю. Хлопці не люблять феміністок.
  3. В першу чергу чоловіки дивляться на зовнішність жінки. Тому ваш прямий обов’язок завжди виглядати доглянуто. При спілкуванні ви можете злегка посмикати свої кучерики, ненав’язливо перекинути ногу на ногу. Таких хитрощів в арсеналі жінки величезна кількість. Але лише після того, як розжарені обопільні флюїди, можна дозволити собі невинні дотики.
  4. Тут же хочеться поставити наголос на те, що якщо панночка нахабно всядеться на колінах чоловіка, то це до флірту, не матиме ніякого відношення. Її загадка, розгадана і вона більше не цікава представникам чоловічої статі.
  5. Тому дуже важливо дотримуватися дистанції. Вчені довели, що особистий простір людини становить 30 сантиметрів. Все те, що ближче може бути розцінене як втручання в особисту зону. Тому дотримуйтеся дистанції від 30 до 50 сантиметрів. Саме вона дозволить створити відчуття інтимності, але не перегинати палицю. Сідати через кілька хвилин знайомства дуже близько, вважається верхом поганого тона. як правильно фліртувати з хлопцем
  6. Щоб правильно фліртувати з чоловіком, ведіть себе скромно, але при цьому невимушено. Навіть якщо ви запекла оторва, заради вподобаного обранця доведеться контролювати свої емоції. Навіть у найбільш відкритої жінки, повинна бути загадка. Не варто при першому побаченні нав’язувати свої життєві проблеми і негаразди. Навіть в тому випадку, якщо чоловік сам поцікавиться. Настане час, і ви про все розкажете.
  7. Влаштуйте справжню гру поглядів. Дивіться на обранця протягом 5 секунд, а потім опускайте очі. Коли погляд чоловіка буде затримуватися на вас набагато довше цього часу, він у вас на гачку! У ньому розігрався інстинкт мисливця, і тепер він готовий здійснювати подвиги.

Чоловік і флірт, два взаємопов’язаних слова для справжньої мисливця. Лише впевнена в собі кокетка здатна пробудити пристрасть в представника сильної статі. Дерзайте, і у вас все вийде!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *