Як підняти самооцінку жінці

Як підвищити самооцінку жінці?

Від заниженої самооцінки страждають мільйони жінок. Це не що інше, як накопичений тягар образ, тяготи буття, невдачі і дитячі потрясіння. Все це призводить до того, що жінка відчуває себе невпевненою завжди і у всьому. Вона не може повноцінно спілкуватися з чоловіками. Як підняти самооцінку жінки, шукаємо першопричини її розвитку і способи боротьби з невпевненістю.

Прояви заниженої самооцінки

Кожна представниця слабкої статі, знає про свої недоліки. Вона всіляко приховує їх, і вчиться керувати своїм часом. Однак впоратися з собою виходить не завжди. Невпевненість видно з боку неозброєним поглядом. Наприклад, вона боїться будь-кому не догодити, і зовсім безвідмовна. Вона настільки боїться втратити друга або подругу, що готова йти на поводу. Слово «ні» в її словесному арсеналі просто не присутнє.

Такі дами настільки звикли відчувати себе жертвами, що відчувають себе комфортно в цій ролі. Вони звикли скаржитися на важку долю, знущання чоловіка, невдачі в кар’єрі. Їх можуть пошкодувати, але самі вони навряд чи наважаться що-небудь змінити в кращу сторону. Будь-яка критика неодмінно сприймається як особиста образа. Вона буде переживати через кожне неприємне слово що прозвучало в її адресу. Хоча сам співрозмовник і не передбачає, що міг чимось образити її.

Така жінка не сприймає компліменти від чоловіків, а скоріше думає, що це всього лише чергові кпини протилежної статі. І навіть коли чоловік має цілком серйозні наміри, то буде просто збентежений незрозумілою поведінкою жінки із заниженою самооцінкою. Вона цілком здатна просто напросто втекти з побачення на півслові, без жодних причин. Вона може почати скаржитися на невдале особисте життя. Співрозмовник не зрозуміє її і більше не поведе на побачення. Так буде тривати до тих пір, поки представниця прекрасної статі, сама не наважиться на зміни і усвідомить свою проблему.

Як підняти самооцінку жінці

Чому з’являється занижена самооцінка

Вона може з’явитися в ранньому дитинстві. Батьки не дали своїй дочці ту ласку і тепло, в яких вона потребувала. На цьому грунті з роками розвивалися комплекси і перенеслися в подружнє життя. Її регулярно критикували, що призвело до самокритичності.

Розставання з коханим чоловіком або навіть розлучення, ще більше погіршують і без того складне становище. Після такого розставання, жінці важко заводити нові стосунки. Це породжує почуття самотності і різні нав’язливі думки.

Також вагомою причиною може стати регулярне порівняння себе з іншими жінками. Вона знаходить їх більш привабливими і бажаними. На цьому грунті вона бачить себе надто товстою або некрасивою. Її подруги вже давно побудували кар’єру, а вона до цих пір сидить в звичайних підлеглих. Вона немов ловить на собі неодобряємі погляди, хоча таких може і не бути.

Як стати впевненою в собі дівчиною

Позбавлення від обтяжливих думок варто пошукати в своїй душі, знайти мету в житті, всіляко піднімати настрій. Хороші думки, і позитивний настрій витісняють будь-який негатив. Від накопичених комплексів потрібно позбавлятися якомога швидше. Шукати в собі переваги набагато приємніше і корисніше. Якщо ви вмієте в’язати спицями краще подруг, так чому б не зайнятися цим впритул. Уже через час вашими роботами будуть захоплюватися і навіть відзначать, що з цього можна зробити непоганий бізнес для жінки.

як підняти самооцінку жінці

Перестаньте порівнювати себе з ким би то не було, особливо з тими, кого ви вважаєте своїми конкурентами. Ви індивідуальність і на цілій планеті більше не знайти такої чудової людини. Озиратися на інших просто безглуздо, а ось прагнути жити краще, це вже схоже на мету. До неї і прагніть.

Проводьте на собі аутотренінги по самоствердження. Як в знаменитому вітчизняному фільмі вимовляєте «Я найчарівніша і найпривабливіша …». Ваш оптимістичний настрій перенесеться оточуючим людям, і вони повірять в ваші лідерські якості. Вловивши на собі захоплені погляди, ви і самі повірите в те, що зуміли відбутися в житті, а минуле залишається в минулому.

Перестаньте проводитися докорами сумління. Повісьте на холодильнику табличку «Я неодмінно буду щаслива!».

Показуючи свої слабкості, ви лише даєте супротивникам терені для того, щоб принизити вас. Тому завжди тримайтеся гідно. Для цього необхідно завжди виглядати на мільйон, це додасть впевненості. Красива жінка – впевнена жінка. Будь-яку похвалу приймайте гідно, так, ніби вам сказали абсолютно звичайну річ.

Завжди займайтеся тими справами, які приносять вам задоволення. Займіться саморозвитком і приділяйте цьому весь вільний час. Ви не встигнете озирнутися, як помітите, що в певних питаннях розбираєтеся досить таки непогано і можете сміливо заткнути за пояс усіх конкуренток. Начитана людина завжди справляє сприятливе враження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *