Як вести себе в незручній ситуаці

Як вести себе в незручній ситуації?

Наше життя настільки непередбачуване, що незручних ситуацій може траплятися величезна кількість. Необхідно знати, як поводитися в незручній ситуації, щоб і самій не впасти в бруд обличчям і не поставити оточуючих в незручне становище. Про це ця цікава стаття.

Ідеальних людей не існує

Останнім часом в моду ввійшла тенденція, коли зірки естради, кіно, бізнесу та інші селебріті показують свої недоліки. Вони аргументують це тим, що вони такі ж люди, як і ми з вами і частенько потрапляють в найнесподіваніші випадки.

Зайти до вбиральні ресторану і виявити, що кабінка зайнята. З тобою напевно таке траплялося. Невчасно порвані колготки і, здається, що це помітили всі, крім тебе самої. Таких помилок може бути безліч. Головне навчитися гідно, красиво і правильно вийти з незручної ситуації.

Як вийти з незручної ситуації

Як показує досвід всього людства, будь-якої неприємності можна уникнути, якщо вчасно подумати. Якщо ти знаєш, що регулярно спотикаєшся на одній і тій же сходинці до під’їзду, і це обов’язково помітить хлопець, який тобі подобається, то вище піднімай ноги, а не озирайся на всі боки. Ти регулярно проливаєш чай або каву на клавіатуру улюбленого Ноута. Привчи себе пити напої на кухні за столом, і тоді псування дорогої техніки можна буде уникнути. Проаналізуй свої помилки, зроби відповідні висновки і працюй над собою.

Звичайно, це не означає, що потрібно зайнятися самобичуванням, яка я незграбна і безглузда. До цього потрібно поставитися з гумором, але і розумінням того, що будь-яка дрібниця не здатна зіпсувати тобі настрій. Просто наступного разу такого не повториться. Кожна людина помиляється.

Як вести себе в незручній ситуаці

Якщо тобі не вистачило грошей розрахуватися на касі в супермаркеті, а навколишні дивилися на тебе як на бідну родичку, постався до цього простіше. Чи не впадай у паніку. З ким не буває. Пам’ятай про те, що більшість цих людей, ти бачиш в перший і останній раз. Вже завтра вони про тебе і не згадають. Найчастіше оточуючі кидають цікаві погляди не на саму тебе, а дивляться на те, як ти викрутишся з незручного становища.

Якщо все ж ти знаходишся в колі друзів, то кращий спосіб не зганьбитися повністю, це включити своє природнє почуття гумору. Умій посміятися не тільки над іншими, а й над собою. Самоіронія обеззброює людей. Вони просто щиросердно посміються разом з тобою. Крім того, якщо у тебе зламався каблук, то це може стати відмінним приводом для знайомства з привабливим хлопцем, який тут же кинеться тобі на допомогу. Будь впевнена, що в такому випадку, номер його телефону в тебе в кишені. Це відмінна можливість пофліртувати з хлопцем.

Ніколи не втрачай почуття власної гідності. Навіть якщо ти «розстелилася» посеред шкільного вестибюля, це ні в якому разі не говорить про те, що ти стала гірше або некрасивою. Ти все така ж класна і весела! Такі казуси не раз траплялися з зірками світового масштабу, і це ніяк не впливає на їх популярність! Навпаки, ще більше привертає до себе увагу шанувальників.

Якщо на будь-яку свою помилку ти реагуєш надто болісно, ​​то саме час подумати про те, як підняти свою самооцінку. З будь-якої ситуації ти повинна вийти переможницею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *