Як доглядати за замшевим взуттям?

Від різної негоди ваші улюблені чобітки можуть сильно постраждати. Але якщо за ними правильно доглядати, ваша улюблена “пара” прослужить вам ще не один рік. Ось кілька простих порад, як доглядати за замшевим взуттям?

Догляд за замшевим взуттям

Змивайте забруднення за допомогою розчину рідкого прального засобу і теплої води. Відразу після цього витирайте поверхню сухою ганчіркою.

Будь-яке взуття, а особливо замшеве ні в якому разі не рекомендується ставити сушитися під батарею та інші опалювальні прилади. Інакше воно розсохнеться і втратить привабливий зовнішній вигляд і форму. Замість цього, слід набити його звичайними старими газетами і залишити просто сушитися при кімнатній температурі. Папір візьме в себе всю непотрібну вологу.

Висохлу замшу краще чистити спеціальною ніжною щіткою, яка злегка підніме ворсинки.

Як доглядати за замшевим взуттям

Якщо на вашій «улюбленій парочці» залишилися розлучення, потримайте їх трохи над парою. Від цієї процедури ворсинки стануть більш слухняними, і їх буде легше причесати.

Періодично підкрашувйте замшу спрей–фарбою, вона поверне матеріалу колір, а також захистить чоботи від вологи на вулиці.

Запам’ятайте, що для замші сонячне світло є згубним: воно випалює фарбувальні пігменти. Побувши на сонечку, взуття, може придбати синюватий або зеленуватий відтінок. Тому щоб підфарбувати ваше замшеве взуття, рекомендується застосування спеціальних аерозольних фарб. Вони неодмінно повинні відповідати кольору матеріалу, з якого воно виготовлене.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *