Як прокидатися рано?

Велика частина жителів планети не люблять прокидатися рано. Як тільки лунає сигнал будильника, ми немов навмисне відключаємося. Так хочеться поспати ще трохи. Цією думкою ми тільки обманюємо себе. Як прокидатися рано і з якою метою.

Приємне пробудження

Коли ранок починається з приємних моментів, то і весь день проходить без легко. Для цього повинна бути мотивація. Однак в ту хвилину, коли дзвонить будильник, вона дорівнює нулю. Немає абсолютно ніякого ентузіазму. Хочеться просто валятися і байдикувати. Спробуємо підказати вам кілька способів, як навчитися вставати рано.

Лягаючи спати, неодмінно думайте про приємне. Якщо ви засинаєте з думкою, що вам потрібно о шостій ранку вже бути на ногах, то з цією думкою ви і прокинетеся. Ви неодмінно почнете себе жаліти і зовсім не замислюєтеся над тим, що мільйони людей стають ще раніше і відправляються в дорогу на роботу і з не самими приємними умовами. Ваша ситуація набагато краще, тому не скаржтеся. Увечері чітко програмуйте себе на гарний настрій вранці.

Як прокидатися рано

Злощасний будильник, який безжально дзвонить вранці, поставте подалі від ліжка. Коли він задзвонить в черговий раз, ви просто змушені будете встати і вимкнути його. Після цього вже не лягайте, навіть всього на кілька хвилин. Саме ці хвилинки в ранкових зборах найбільш цінні і ви можете просто запізнитися на роботу.

Після першого пробудження, випивайте склянку теплої води. Це дозволить запустити метаболізм організму. Крім того, ті години 7-8 годин поки ви спали, організм починає зневоднюватися, а відповідно це може викликати втому. Навіть протягом дня, щоб позбутися від незрозумілого почуття втоми, рекомендується випити води.

Для того щоб прийняти ранковий душ, потрібно неабияк попітніти. Тому одягайся в спортивний костюм і вирушайте на пробіжку. В крайньому випадку можна зробити зарядку в квартирі. Єдине, що вона повинна бути енергійною і насиченою. На цьому етапі вона буде дійсно бадьорити, а після спортивних вправ неймовірно піднімається настрій, а значить, бажання жити, працювати і так далі. Привчіть до такого ранкового ритуалу вашого чоловіка і дитину. Тоді ви ніколи не запізнитися в дитячий сад і на роботу.

як легко встати зранку

Вранці в спальні має бути тепло. Тоді вам не захочеться повернутися знову в тепле ліжко. Пробудження стане більш легким і комфортним.

Вмикати світло. Яскравим освітленням ви як би говорите організму, що пора прокидатися хоч і рано. Штучне світло допомагає обдурити біологічний годинник і цим треба користуватися.

Якщо у вас є свої секрети того, як прокидатися рано, діліться з нами в коментарях. Будемо раді спілкуванню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *