як створити новорічний настрій

Як створити новорічний настрій?

Наближаються новорічні свята, а святковий настрій все не з’являється. Чи то ми вже не ті, чи то дійсно атмосфера вже не та. Мимоволі замислюєшся, як створити новорічний настрій, адже діти так чекають звершення дива, і хочеться влаштувати грандіозне сімейне торжество.

Як відчути новорічний настрій

Така чарівна ніч буває тільки раз на рік. За великим столом збирається вся сім’я і від настрою господині залежить, як в цілому пройде захід. Всі навколо метушаться, а у тебе немов душа не лежить. Необхідно терміново виправляти ситуацію. Тому починаємо готуватися заздалегідь.

Способів створення святкової атмосфери величезна кількість. Іноді досить пройтися вулицями і перейнятися піднесеним настроєм оточуючих. Отже, по порядку.

  • Відвідайте з дітьми або подругами різдвяний ярмарок;
  • Влаштуйте тематичну фотосесію для домочадців;
  • Сходіть на каток;
  • Прогуляйтеся по вечірньому місту;
  • Поставте відповідні шпалери на робочому столі комп’ютера;
  • Подивіться фільм новорічної тематики;
  • Прослухайте різдвяну музику.

Як створити новорічний настрій

Тепер, коли ви перебуваєте в злегка піднесеному настрої, прийшов час перенести його в будинок. Можна почати з прикраси квартири. Дістаньте дощик, іграшки, ліхтарики і разом з іншими домочадцями влаштуйте майстер-клас з вирізання сніжинок. Навіть якщо ви не будете купувати нові прикраси, звичайні, зроблені своїми руками ліхтарики, відмінно згуртують сім’ю.

Поки діти займаються вирізанням прикрас, ви можете скласти новорічне меню. Салати, закуски і звичайно холодець, представивши цей достаток, ви відразу захочете приступити до закупівлі продуктів. Не забудьте про шампанське і мандарини, адже вони є, мало не головними атрибутами торжества.

Тепер прийшов час задуматися про головну красуню – ялинку. Саме її поява в будинку, створює особливий затишок безпосередньо новорічний настрій. В одній з наших статей ми вже розповідали, як вибрати штучну ялинку. Можливо, ці поради вам знадобляться.

Раз вже винуватиця торжества на місці, саме час подумати про те, що під неї покласти. Який же Новий рік без подарунків. Хлопці як ніхто чекають цю пору, тому вибір подарунків варто починати саме з них. Потім можна подумати про вибір подарунків для брата, свата, зятя. Головне нікого не образити подарунком.

Думаючи про родичів і друзів, не забудьте про себе кохану. Навіть маленька дрібничка для себе, вже підніме настрій. Іноді досить зробити зовсім небагато і бажання жити далі неодмінно з’явиться. А радість оточуючих рідних людей, чи це не щастя?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *