Як визначити тип шкіри?

Здорова і красива шкіра обличчя — перша ознака привабливості жінки. Багато хто з нас готові виробляти десятки виснажливих косметичних процедур, аби зробити її ідеальною. Однак для цього необхідно знати, як визначити тип шкіри, інакше можна тільки нашкодити.

Як визначити тип шкіри обличчя

  • Для початку потрібно підготуватися і змити з особи всі залишки косметики;
  • Далі не використовуйте ніякий крем, адже він може спотворювати результати;
  • Зачекайте кілька годин і займайтеся домашніми справами;
  • Після закінчення цього часу, прикладіть до обличчя паперову серветку, як би промакуючи його. На ній повинен залишитися певний слід. Він допоможе зрозуміти, володаркою якого типу ви є;
  • Якщо серветка виявилася сухою, то можна зробити перший висновок, що людина є володарем сухого типу шкіри;
  • Зовсім небагато вологи, говорить про те, що це нормальна шкіра;
  • А ось найбільша кількість вологи, більше схожої на жир, може свідчити про те, що це жирний тип. Однак його розподіляють на два підвиди: жирний і комбінований. Якщо засаленість більшою мірою знаходиться в Т-зоні, то це комбінований.

як визначити тип шкіри обличчя в домашніх умовах

Підлітковий вік

Прийнято вважати, що в підлітковому віці нормальний тип. Однак з настанням статевого дозрівання починається зміна гормональної структури і сальні заліза починають працювати в прискореному режимі. Чекати стабільності доведеться, щонайменше, до 24 років, поки встановиться гормональний фон.

Всі зміни, що відбуваються в цей період в організмі, відображаються на обличчі. Може змінитися і тип шкіри.

Тепер більш детально розглянемо методи догляду за шкірою різних видів.

Нормальний

Саме ці люди володіють найбільш свіжим і чистим обличчям, без вугрів, прищів, і неприємного блиску. І тут же варто відзначити, що це всього на всього 20% людей і велика частина з них дітки. У них збалансований водно–жировий баланс і відповідно в додатковому догляді і підживленні немає ніякої необхідності. Лише після 40 років, можуть з’явитися проблеми у вигляді стягнутості і сухості. У підсумку, нормальна шкіра стає сухою.

Суха

На перший погляд вона рівномірна, але якщо вдивитися, то можна помітити невеликі пори в області крил носа і на лобі. Може з’являтися невелике виділення підшкірного жиру. Після контакту з водою нерідко з’являються почервоніння і шорсткість. Вимагає регулярного догляду і схильна до передчасного старіння.

Залишати косметику на ніч просто протипоказано. Але і лягати спати без нанесення нічного зволожуючого крему може прирівнюватися до катастрофи. Найчастіше вмивання проводять з відварами трав, але розтирання рушником протипоказані. Досить просто легко промокнути. Без використання зволожуючих масок не обійтися.

як визначити тип шкіри в домашніх умовах

Жирна

Завдяки тому, що волога в ній зберігається довше, найменш схильна до старіння. Однак часто з’являється блиск, що неймовірно злить її носіїв. Сальні залози працюють посилено і створюють певний дискомфорт. Щоб завжди виглядати на мільйон, необхідно кілька разів на день робити очисні процедури. Якщо не робити цього вчасно, то можуть початися запальні процеси. Рекомендується використовувати м’які засоби, так як може статися зворотний процес і жирність збільшиться.

Також не слід інтенсивно втирати косметичні засоби, інакше в знак протесту, вона почне виробляти ще більше підшкірного сала, від якого ми намагаємося позбутися. Для проблемного епідермісу існують спеціальні гелі і маски.

Комбінована

Т-зона завжди вважалася найбільш проблемним місцем. Тому якщо ви бачите що в цьому районі вона жирна, в той час як щоки шорсткі, то скористайтеся окремим доглядом. Часто такий контраст вимагає роздільної уваги і різних засобів по догляду. Здійснюйте контрастні вмивання і протирання всілякими травами. Для Т-зони, можна застосовувати очищаючі скраби.

Тепер ви знаєте, як визначити тип шкіри і зможете правильно доглядати за собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *