як розтягнути туфлі

Як розносити тісне взуття?

Неодноразово купуючи взуття на ринку, ви помічали, що воно вам здалося зручним і за розміром. По приходу додому, ви розумієте, що вам тісно, тисне або незручно зовсім. Тут же ви себе заспокоюєте, що нова пара розноситься. Зрештою, продавець вас запевнив у цьому. Але частіше трапляється, що розносити її не виходить і з’являються мозолі і натоптиші. В таких випадках не завадить дізнатися кілька способів, як правильно розтягнути взуття.

Правильно вибираємо розмір взуття

На сьогоднішній день, кожна фірма виробник, виробляє не тільки свій модельний ряд, але і має свої параметри визначення розміру. Надто маленька взуття може викликати хворобливі відчуття і навіть пошкодити вестибулярний апарат. Ніколи не міряйте тільки один черевик. Завжди надягайте відразу два і по можливості, навіть пройдіться по магазину.

Взуття рекомендується купувати ввечері. В цей час доби, нога втомилася і трохи ширше. В такому випадку, вранці нова пара буде сидіти на вас як влита. Часто нове взуття має неприємний запах. Як від нього позбутися дізнайтеся тут.

що робити якщо тисне взуття

Налийте в колодку трохи горілки або одеколону, надіньте шкарпетки і походіть по квартирі. Якщо через пару днів нічого не зміниться і вам ще незручно, то таку пару можна сміливо повертати в магазин. Її приймуть в тому випадку, якщо вона ще має товарний вигляд. На повернення у вас є 14 днів.

Якщо ви розношуєте чоботи, то надіньте щільний носок і кілька годин ходіть по будинку. За цей час хутро повинно утрамбуватися і взуття стане більш вільним.

Можна звернутися до фахівців. У взуттєвій майстерні вам розтягнуть взуття за невелику винагороду. Але можна зробити це і в домашніх умовах:

  1. Побийте шкіру плавними ударами молоточка.
  2. Потримайте шкіру над парою.
  3. Пом’якшити жорстку шкіру можна за допомогою оцту. Намочіть кілька ганчірочок оцтом і залиште на ніч. Вранці воно стане просторіше, а відповідно зручніше.

як розтягнути туфлі

Взуття зі штучної шкіри теж можна розтягнути. Газети злегка намочіть водою і наповніть ними тісну пару. Можна також попередньо потримати над парою.

Важливо не перестаратися. Якщо нове взуття спочатку менше на розмір, а то й на два, то розносити його однозначно не вийде. Не варто тішити себе ілюзіями. А ось ноги можуть постраждати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *