Як перевірити почуття чоловіка?

У дитинстві ми не раз ворожили на ромашці і беззаперечно вірили цьому ритуалу. У дорослому житті багато чого змінилося і хочеться по-справжньому знати, як перевірити чоловіка на почуття. Це не означає, що потрібно робити різні компрометуючі ситуації і створювати всілякі перешкоди, щоб простежити, як він буде в пориві пристрасті їх долати. Досить подивитися правді в очі і відповісти самій собі на кілька питань.

Чоловіки і хлопці набагато рідше задаються метою перевірити почуття дівчини. Все тому, що вони за своєю натурою більш впевнені в собі. А ось жінки, як більш емоційні істоти часто не довіряють своєму обранцеві. Основні причини, через які ми хочемо перевірити ставлення чоловіка:

 • Власна невпевненість. Якщо за всіма пунктами, описаним нижче, чоловік є щирим, але ви все одно в це не вірите і шукайте ще способів для перевірки, то швидше за все у вас просто занижена самооцінка. Щоб позбутися від багатьох проблем з оточуючими, вам потрібно її підняти. А як це зробити, читайте тут: Як підняти самооцінку?
 • Абстрагованість. Коли ви разом, він постійно дивиться в телефон, на інших дівчат або просто думає про своє. Але в той же час, може сам вас кликати на побачення, першим писати повідомлення або навіть говорити, що ви йому подобаєтеся. Але жіноче чуття підказує, що щось не так.
 • Все сама. Чоловік — захисник, але якщо ви якийсь час вже разом, і під час хвороби чи якихось проблем як і раніше, все вирішуєте сама, то його почуття можуть бути не правдою.
 • Несерйозність. Ви зустрічаєтеся вже тривалий час, а ніяких натяків на спільне життя немає? Тоді пора задуматися, чи правда чоловік до вас небайдужий і чи є майбутнє у таких відносин.

Як зрозуміти ставлення чоловіка

Це одне з глобальних питань, яке хвилює практично кожну представницю прекрасної статі. Щирість почуттів і намірів помітити не так складно. Давайте подивимося, чи є щось подібне у ваших взаєминах:

 • Вам вистачає тепла і ласки, ви практично завжди разом;
 • Під час хвороби він піклується про вас і на перше прохання відправляється в аптеку;
 • Для нього важлива ваша думка і він прислухається до вас в складних ситуаціях;
 • Він знає всі ваші недоліки і приймає вас таку, яка ви є;
 • Хлопець продовжує боятися вас втратити і ревнує до представників сильної статі;
 • Ваш обранець завжди цікавиться вашим життям, новими захопленнями;
 • Поцілунки і обійми як і раніше також приємні, як і після перших кількох побачень;
 • Ваші жарти з приводу «розлучитися» сприймаються різко і навіть з образою.

Кілька способів перевірки

Якщо ви не можете об’єктивно оцінити ваші відносини або вам здається, що цього мало, то ось кілька перевірених способів для перевірки почуттів чоловіка:

 1. Квіти. Якщо ви живете разом або він буває у вас вдома, то купіть собі букет квітів і поставте на такому місці, щоб він помітив. Коли він запитає, від кого вони, то дайте відповідь, що подарував колега або знайомий. Але подарував не на честь свята, а просто так. Якщо він почне з інтересом і трохи ревнощами розпитувати про цю людину, то це дуже добре і ви йому подобаєтеся. А якщо питати не буде або запитає, але без інтересу, то висновок напрошується сам собою. До речі, якщо у вашій квартирі він не з’являється, але ви іноді зустрічаєтеся після роботи, то спосіб теж цілком можна реалізувати.
 2. Незнайомка. Заведіть новий аккаунт в соц. мережі, де ваш хлопець з’являється найчастіше і напишіть йому. Почніть спілкування, запропонуйте зустрітися. Якщо він охоче підтримує розмову, погоджується на зустріч і ніяк не показує, що у нього є дівчина, то справи йдуть не дуже добре. Чоловік, який цінує свої нинішні стосунки і жінку поруч ніколи не буде шукати нових знайомств.
 3. Розмова. Після не сильно завантаженого дня, в затишній і спокійній обстановці почніть звичайну розмову. Не кращим буде типовий початок:»Нам потрібно поговорити”. Почніть зі звичайної теми, запитайте про роботу, про справи, а потім потроху розповідайте про те, що Вас турбує. Якщо хлопець вами дорожить, то заспокоїть і запропонує якісь варіанти вирішення проблеми, а якщо ні, то почнете обурено говорити, скільки він зробив для вас (хоча це може бути зовсім не так), кричати, що ви йому не вірите чи просто переведе тему.

Всі перераховані вище пункти природно свідчать про те, що вам дуже пощастило і у вас практично ідеальні стосунки. Звичайно, це не привід розслаблятися і почати фліртувати з чоловіками. Вам це і не потрібно, адже біля вас той прекрасний принц, який готовий подарувати вам всю свою любов і турботу.

як зрозуміти почуття чоловіка

А тепер кілька пунктів, які свідчать про те, що настав час закінчувати ці взаємини і починати нове життя:

 • Кавалер став замкнутим і більше не проявляє колишнього інтересу до вас;
 • З’явилися певні недомовленості і напруга в спілкуванні;
 • Він постійно щось приховує і ухиляється від можливості залишитися наодинці;
 • Зникло бажання піклуватися про вас, і він все більше думає про власні бажання та примхи;
 • Ваша думка не є для нього авторитетною, і він намагається всіляко гнобити прояв вашої індивідуальності;
 • Все рідше ви буваєте в загальній компанії, він немов соромиться знайомити вас з новими друзями;
 • Обранець перестав говорити вам компліменти і приємні слова;
 • Близькість втратила свою пристрасть і інтригу.

Схоже, що пора розпрощатися з таким залицяльником і шукати нові способи привернути увагу чоловіка. Як бачите, щоб перевірити почуття чоловіка не потрібно ходити до ворожок або будувати підступи. Потрібно просто чесно подивитися на те, що ви маєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *