Як змусити хлопця сумувати за тобою?

Прекрасним представницям жіночої статі, постійно хочеться отримувати знаки уваги від кавалерів. Так вже влаштована жіноча природа і нікуди від неї не дінешся. Особливо важливо знати про думки кавалера, коли знаходишся з ним на відстані. Як змусити хлопця нудьгувати за тобою, досить знати кілька жіночих хитрощів.

Як змусити хлопця скучати

Дівчата надзвичайно витончені істоти і без флірту з чоловіками просто не можуть обійтися. Але особливо важливо знати, що по тобі сумує той самий єдиний, без якого не уявляєш жодного дня в житті.

Щоб хлопець зрозумів, що він може втратити і оцінив, яке щастя знаходиться поруч з ним, щезніть з його життя. Не назавжди звичайно, а на кілька днів або на тиждень. Цього часу буде цілком достатньо, щоб він зрозумів, наскільки сильні його почуття і як він усім серцем прагне побачитися з коханою. На цей час також бажано припинити всякі способи спілкування з ним, такі як соціальні мережі, скайп, мобільний зв’язок. Він повинен повністю усвідомити свою самотність без вас.

Тим часом ви теж не сидіть на місці. Скористайтеся моментом і приведіть себе в порядок. Зробіть манікюр, нову зачіску, сходіть з подругами в кінотеатр, зрештою, просто відіспіться. Дівчина повинна завжди виглядати на мільйон і ніякі відмовки на цей рахунок не приймаються. На будь-які його спроби зустрітися, ви повинні твердо і впевнено відповідати, що поки що вам нема коли. Цим Ви неодмінно привернете увагу чоловіка і заінтригуєте його. Він буде з нетерпінням чекати чергового побачення.

При першій же зустрічі ви повинні показати, що дійсно були зайняті, працювали, вчилися і між справою розкажіть якусь цікаву історію, яка сталася з вами і вашими друзями. Ви ведете непередбачуваний і активний спосіб життя. Воно яскраве і барвисте. Це змусить кавалера захоплюватися вашою життєвою позицією і енергією. До того ж збережеться загадка, адже він досі не розуміє, коли і як ви все встигаєте.

як заставити чоловіка думати про мене

Коли у вас в житті з’явилися якісь проблеми або справи, які не можна скасувати або перенести, то і не потрібно цього робити через хлопця. Навпаки, якщо ви займетеся своїми справами і не зможете довго з ним гуляти або проводити багато часу – це змусить його нудьгувати по вам.

Найдієвіші способи

Частіше говоріть своєму чоловікові компліменти. Але не як зазвичай говорять жінкам (красива, хороша, мила), а спеціальні чоловічі. Наприклад, «Ти такий сильний», «Ти мій чоловік» і т. д. Якщо говорити подібне хоча б раз за зустріч, то він буде відчувати себе поряд з вами справжнім чоловіком. А ось без такого постійного нагадування про це вже не зможе і зрозуміє, як сумує за своєю дівчиною.

При романтичній зустрічі не пропустіть можливість згадати, як ви гуляли разом в парку, і з вами відбулася якась захоплююча подія. Згадайте, як з вами обома сталася якась незручна ситуація, і ви обоє не знали, як вийти з неї. Такі моменти об’єднують і згуртовують. У вас вже з’явилися спільні спогади, і ви неодмінно будете згадувати про них з посмішкою. Тільки не перестарайтеся з минулим, інакше ваші майбутні стосунки можуть зайти в глухий кут, коли спогади згаснуть.

«Ненавмисно» забудьте у нього вдома свою сережку, браслет або ще краще шарфик просочений ароматом парфумів. Кожен раз, дивлячись на цю річ або вловлюючи знайомий аромат, він буде згадувати про вас. Також це буде хорошим приводом, щоб зустрітися знову. Однак забутий мобільний телефон, або інші речі, що вимагають термінового повернення, можуть порушити плани молодої людини і це його тільки розлютить. Тому робіть ставку на всякі жіночі дрібниці, і це буде безпрограшним варіантом.

Залишайтеся для вашого кавалера такою, яка здатна зацікавити його. Весело розважайтеся і спілкуйтеся з друзями. Нехай він бачить, що навколо вас однієї крутиться цілий світ. У хвилини спокою йому нічого не залишиться, як віддатися солодким спогадам про вас. Це було лише кілька способів, як змусити хлопця нудьгувати по тобі. Можливо ви маєте свої жіночі хитрощі, перевірені особистим досвідом. Неодмінно поділіться ними з нами в коментарях нижче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *