Як зробити губи пухкими в домашніх умовах

Як зробити губи пухкими в домашніх умовах?

Багато дівчат стежать за останніми тенденціями моди. На сьогоднішній день в тренді мати пухкі губи, які є незаперечною зброєю в зваблюванні чоловіків. Як зробити губи пухкими в домашніх умовах, одне з актуальних питань. Звичайно, медична сторона, допоможе впоратися з цією справою один раз і назавжди. Однак модниці розуміють, що збільшивши губи одного разу, вони залишаться з ними назавжди. Якщо мода зміниться, то проблему доведеться вирішувати знову. У даній статті ми не розглядаємо такі кардинальні заходи зміни зовнішності. Давайте спробуємо збільшити губи вдомашніх умовах. Ось що ми пропонуємо.

Як збільшити губи за допомогою маски

Запропоновані рецепти забезпечують не тільки збільшення губ в обсязі, але і надають їм спокусливий вигляд. Істотним мінусом є те, що на складові інгредієнти можуть з’явитися алергічні реакції. Тому попередньо переконайтеся, що ви не алергік. Отже, почнемо з медової масочки.

Щоб отримати потрібну нам суміш, необхідно змішати мед з маслом ши, рожевим маслом і декількома краплями лимона. Потім нанесіть медову масочку і бажано залишити її на всю ніч. Вранці на вас чекає приємний сюрприз.

Надаємо об’єм за допомогою масажу

Як показує практика і численні відгуки панянок, помітно надати обсяг можна за допомогою виконання масажу. Для цього необхідні будуть додаткові атрибути.

Перший спосіб використовується із застосуванням зубної щітки. Бажано, щоб щетина була середньої жорсткості. Її потрібно трохи намочити і можна приступати до масажних рухів. Вони повинні бути м’якими, щоб не пошкодити шкірний покрив.

Як зробити губи пухкими в домашніх умовах

Як відомо на холоді шкіра здатна розширюватися. Цим і скористаємося. Візьміть кілька кубиків льоду, загорніть в тканину середньої товщини. Робіть масажні рухи протягом декількох хвилин. Помітне збільшення забезпечується шляхом стимуляції шкірного покриву холодом.

Спеціальна гімнастика

На губах знаходиться безліч м’язів, завдяки яким ми отримуємо унікальну можливість гримасувати і кривлятися. Але при цьому мало хто замислюється про те, що м’язи можна натренувати на свою користь, а саме збільшити їх в обсязі за рахунок накачування. Результат, звичайно, буде не відразу, але мати довготривалий характер. Ось кілька вправ, які допоможуть збільшити губи гімнастикою.

  1. Якщо ви раніше не вміли свистіти, то для такої справи вам доведеться навчитися цьому. До речі сказати, легке насвистування не тільки покращує настрій,але і зміцнює м’язи губ. Робити це потрібно кілька разів на день протягом 5-10 хвилин.
  2. Тепер спробуйте помалювати губами. Щільно затисніть ротом будь-який олівець і робіть кругові рухи. Міняйте напрямок. З боку це буде виглядати смішно, але краса вимагає жертв.
  3. Наступний спосіб може здатися легкою дурницею, але має також позитивний результат. Висовуйте язик на максимальну довжину і затримуйте його в цьому положенні протягом 10 секунд. Таку вправу повторюють не менше 10 разів і кожен день.

Хочеться нагадати, що вищевикладені способи збільшення губ в домашніх умовах, не дадуть блискавичний результат. Крім того, він не буде тривалим. Тому, якщо ви зважилися на кардинальні зміни, тоді вам краще звернутися до пластичного хірурга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *