як подолати стрес

Як боротися зі стресом?

Ще кілька десятків років тому, людство не знало такої суєти, в якій живе зараз. Велика частина навантажень доводиться, звичайно ж, на тендітну беззахисну жінку. Вона піддається величезній кількості стресів і працює на межі своїх можливостей. Ось чому найбільш часто виникає питання, як боротися зі стресом, адже витримувати такий поспіх практично неможливо.

Як протистояти стресам

Перше на що слід робити упор, це на правильне харчування. Саме з їжі ми набираємо сили і бадьорості. Тому дуже важливо, щоб вона була якомога корисніше. Ми вже розповідали про те, як правильно харчуватися на роботі, але і в стінах рідного дому також необхідно вживати виключно свіжі та корисні продукти. Постарайтеся відмовитися від фаст-фуду і вживати більше фруктів і овочів. Трансжири знаходяться в складі вуличної їжі не принесуть ніякої користі, а призведуть до ожиріння і депресивних станів.

Постарайтеся перебороти всі свої нав’язливі думки. Велика частина жінок, звалює на себе непосильну ношу, не довіряючи свою роботу нікому. У підсумку краще нікому не стає. Сама жінка переживає за те, що нічого не встигає, домочадці не бачать близької людини, а про особисте життя можна і зовсім забути. Тому цілком допустимо розподілити обов’язки і залишити собі коханій час для відпочинку.

як подолати стрес

Щоб завжди виглядати на мільйон, дуже важливо висипатися. Саме якісний і повноцінний сон, запорука відмінного самопочуття і свіжого вигляду. Постарайтеся спати вночі не менше 7-8 годин. Якщо з’являється денна сонливість, то можна подрімати в обідню перерву протягом 20-30 хвилин. Вчені стверджують, що півгодини такого сну, замінюють дві години нічного сну. Після такого відпочинку, ви прокинетеся з новими силами і будете готові згорнути гори.

Відмінно допомагає подолати стрес музика. Звичайно, в ідеалі вона повинна бути класична, але якщо ви такий стиль на дух не переносите, то слухайте те, що вам подобається. Якщо на душі зовсім кішки шкребуть, можна включити програвач на повну потужність і підспівувати улюбленому виконавцю. Таким нехитрим способом ви випустите всю свою накопичену негативну енергію і відчуєте, наскільки легше стало.

Боротися зі стресами відмінно допомагає спорт. Як і в попередньому пункті, він дозволяє випустити весь негатив. Це не означає, що потрібно бити кулаками в грушу, а ось пробіжка на свіжому повітрі зробить свою справу.

Якщо на голову навалилися десятки проблем, а весь світ немов ополчився проти вас, прийшов час зайнятися улюбленим хобі. Візьміть в руки спиці і зв’яжіть дитині шарфик. В’язання спицями чудово заспокоює нервову систему завдяки взаємодії з нервовими закінченнями на пальцях рук. При цьому також можна послухати заспокійливу музику.

Способів боротися зі стресами, величезна кількість. Головне вчасно зрозуміти наявність проблеми і не допускати проявів депресії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *