Як розпізнати альфонса

Як розпізнати альфонса?

Цілком можливо, що подібна нещаслива зустріч з “коханою людиною” сталася з вами, або ви чули щось подібне від кинутої подруги. Таємничий незнайомець красиво доглядав, дарував квіти, а потім потроху, саме гаманець жінки ставав все тонше і тонше. У якийсь момент, розмріялася про любов до труни панночка, просто зрозуміла, що зв’язалася зі справжнім нахлібником. Як розпізнати альфонса і не попастися на його вудку?

Ознаки чоловіків–альфонсів

Психологи стверджують, що професійного обманщика можна обчислити ще при першому знайомстві. Перше, що його буде цікавити, це ваше матеріальне становище. Самі по собі чоловіки мисливці і самолюбці. При першій зустрічі, вони самі намагаються справити на представницю прекрасної статі незабутнє враження. Він не упустить можливості в найяскравіших фарбах розповісти про себе. Альфонец ж, буде всіляко намагатися випитати у вас все, що вкаже на ваш добробут. Він буде цікавитися зовсім не значними дрібницями, а жінка, розпустивши вуха і розкривши серце, викладе душу настільки уважному співрозмовнику. Поки дама викладає всі секрети, він робить висновки про перспективи знайомства.

Якщо перше випробування потенційна жертва пройшла, і нею зацікавився меркантильний кавалер, то він, не гаючись, спробує під будь-яким приводом увійти в будинок панянки. Він повинен оцінити кредитоспроможність і побачити на власні очі, що можна взяти з майбутньої потерпілої. До того ж він повинен переконатися, що і його не обдурили і так звана клієнтка, дійсно живе одна. Тоді не буде перешкод у викачуванні грошей.

Жиголо, часто розповідають своїм дамам жалісливі історії про те, як жорстоко їх пошарпало життя. Він може розповісти, що колись у нього була розкішна квартира (або навіть є, вам представиться можливість побачити її на власні очі), автомобіль в ремонті, а невдачливі механіки затягують з виконання робіт. Фантазії таких чоловіків немає меж і головне, кожна історія звучить логічно і злагоджено. Варто насторожитися, адже ніколи він не запросить жінку в свій будинок і не познайомить хоч з ким-небудь з членів сім’ї або друзями. Найчастіше він працює самостійно. Що називається без свідків.

Як розпізнати альфонса

Такий наречений, буде сама галантність. Він не буде поспішати з інтимною близькістю. Як би дивно це не звучало, але і йому неприємно спати з нелюбимою. Цілком можливо, що в цей час його дійсно чекає кохана жінка, поки він обробляє чергову жертву. Таким способом, він підігріває пристрасть і показує себе справжнім лицарем і порядною людиною.

У нього завжди напоготові історія про те, що колись він був кинутий і його серце розбите назавжди. Тільки такий ангел як ви зміг вивести його з депресії. Перед такими несамовитими словами не зможе встояти жодна дівчина.

Як тільки він бачить, що ви повністю розслабилися, довіряєте йому і втратите пильність, приходить час діяти. Він майстерно розігрує проблеми в бізнесі і взагалі в житті. Нібито знехотя він розповість про проблеми, які в підсумку зводяться до нестачі фінансів. Найчастіше вигадана легенда розповідається в найменших подробицях, щоб у вас не виникло ніяких сумнівів. Жертвою виявився саме він, але тут же натякає, що йому потрібні гроші. При цьому всіляко відмовляється приймати допомогу, так як для справжнього чоловіка принизливо брати в борг у представниць прекрасної статі. Лише після тривалих умовлянь, він дозволяє себе вмовити і, зрозуміло, обіцяє віддати все до копійки або навіть з наваром.

Як розпізнати ловеласа

Отримавши все, що можна взяти з багатої спонсорки, він останній раз аналізує ситуацію. Якщо взяти більше нічого і з’являється нова перспективна наречена, починається драма. Спочатку брошенки просто не знають де шукати свого принца. Пошуки починаються з моргів, лікарень (номери телефонів друзів, компаньйонів або родичів невідомі), але все безрезультатно. Особливо втративші голову дамочки, намагаються знайти логічне пояснення зникнення.

Тепер стає зрозуміло, що ви стали жертвою професійного афериста. Розпізнати альфонса не так складно. Не світіть розкішшю перед незнайомими кавалерами, а постарайтеся, щоб за блиском золота і ароматом дорогих парфумів, залицяльник побачив вашу справжню душу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *