Як швидко оплатити комуналку в Україні

Треба швидко оплатити комунальні послуги, але немає часу на пошук платіжного термінала? Рішенням проблеми може стати погашення заборгованості через інтернет. Жителі всіх областей України можуть скористатися послугою і виконати оплату з банківської карти. Для цього потрібен лише мобільний і дві хвилини вільного часу. За допомогою онлайн-сервісу зручно оплачувати газ, електроенергію, централізоване опалення, водопостачання. Миттєве зарахування грошей і невисокий розмір комісії робить таку операцію вигідною і зручною. 

Як оплатити комуналку онлайн 

Для проведення оплати можна зайти на сайт з телефону або ПК, що зручно зробити в будь-який час доби, незалежно від місцезнаходження. Для успішної транзакції слід переконатися в позитивному балансі на карті — скористатися можна як дебетовою пластиковою картою, так і кредитною. Обов’язковою умовою є перевірка безпеки. 

Надійний інтернет-сервіс гарантує захист від шахраїв та передає всі дані платника виключно по захищеної лінії. Зазначеним вимогам повністю відповідає платіжний портал iPay.ua https://www.ipay.ua/ua/bills/utilities. Послуги на сайті надаються на найвигідніших умовах жителям усіх регіонів України. 

Оплата комунальних послуг онлайн включає в себе кілька простих дій: 

  1. Вибирають область України. 
  2. Знаходять в списку потрібне комунальне підприємство. Щоб перейти на сторінку оплати, потрібно клікнути по логотипу. 
  3. Вказують номер особистого рахунку або договору. 
  4. Заповнюють дані, необхідні для оплати: період, показання лічильників, дані платника. 
  5. Вводять реквізити кредитки або дебетової карти. 
  6. Підтверджують грошовий переказ.

При оплаті на iPay.ua транзакцію підтверджують введенням одноразового пароля, який надсилають на номер, вказаний абонентом. Це підвищує заходи безпеки і виключає шахрайські операції з карткою. Додатковим заходом є перевірка CVV — унікального тризначного секретного коду, що знаходиться на зворотній частині картки. 

При переказі кошти зараховують протягом декількох хвилин, гроші знімаються з картки платника разом з комісією, розмір якої залишається мінімальним. До оплати приймають картки міжнародного зразка Visa/MasterCard, в тому числі кредитки, видані будь-яким українським банком. 

Чому вигідно оплачувати комуналку онлайн 

Черги в банку і пошуки робочого платіжного забирають час, тому все більше абонентів прагнуть оплачувати воду, світло, газ та опалення через інтернет. Вибираючи перевірений онлайн-сервіс, можна не тільки оплатити поточні витрати, а й погасити заборгованість без підвищеної комісії. Кількість транзакцій та сума оплати необмежена, крім встановлених на сайті лімітів. 

Переказ коштів здійснюється шляхом заповнення простої і короткої електронної форми, без обов’язкової реєстрації користувача. При відсутності комунального підприємства в списку також не потрібно їхати в банк — досить вибрати функцію «Оплатити за реквізитами», та перевести гроші на рахунок потрібної компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *