де взяти гроші щоб погасити кредит

Як швидко погасити кредит?

Важке фінансове становище змушує людей все частіше брати кредити. І позики беруть не тільки для покупки великої побутової техніки, ремонту або на покупку автомобіля. Все частіше люди беруть грошові кредити для того, щоб оплатити лікування близького родича або на купівлю найнеобхідніших речей, таких як зимовий одяг або шкільне приладдя. Банки лише раді таким клієнтам, адже часто в споживчих кредитах високі процентні ставки і в підсумку позичальник просто не в змозі виплатити непідйомну суму.

Як погасити кредит якщо немає грошей?

Дострокове погашення кредиту, це звичайно чудово. Ось тільки як швидко погасити кредит, якщо немає грошей, це питання більш актуальне і поширене. Наші співгромадяни немов повисли в борговій ямі, а тепер всі разом будемо думати, як не тільки взяти кредит, але і повернути його якомога швидше. Крім того, на деяких людях числиться відразу кілька відкритих кредитів.

де взяти гроші щоб погасити кредит

Тому потрібно почати з так званої ревізії боргів. Для початку потрібно переглянути всі процентні ставки, штрафні санкції і терміни. Більшість позичальників не правильно розпоряджаються грошима і в першу чергу гасять ті кредити, які могли б почекати. А в цей час на інші позики капають непомірні відсотки і накладаються штрафи.

Перерахуйте свій щомісячний прибуток і постарайтеся спланувати свій сімейний бюджет на наступний місяць. Як заощадити сімейний бюджет допоможе окрема стаття. Якщо є можливість заощадити на чому б то ні було, то краще відкласти гроші для того, щоб не накопичувалися борги. Навіть кілька гривень, це хороший вклад в загальну суму, яка до кінця місяця виявиться досить значною.

Якщо у вас є кредит, а то й кілька, ні в якому разі не можна піддаватися емоційним покупкам. Навіть, якщо вам запропонують надновий і модний планшет, не піддавайтеся емоціям. Акції та знижки є завжди, а ось кредит сам не розтане. Також на цей період часу, варто відмовитися від так званих приємних дрібниць. Можна відмовитися від покупки нового журналу, який теж сьогодні коштує чимало, від шкідливого фастфуду і інших непотрібностей і шкідливостей.

Потрібно планувати свої витрати, хоча б на період, який потрібно розраховуватися з боргами. Тоді відкласти на кредит вдасться набагато більшу суму. Щоб уникнути спокус можна постаратися не відвідувати торгові центри та інші місця, де ви в черговий раз не зможете собі відмовити і поведетесь на черговий прийом заповзятливих продавців.

Якщо грошей все одно не вистачає, то не зайвим буде знайти додатковий підробіток. Часто саме додатковий заробіток стає основним. Саме ті гроші, які ви заробили на підробці, потрібно відкласти на погашення кредиту повністю. Всі грошові подарунки, теж потрібно пустити на те, щоб якомога швидше погасити кредит.

Якщо додатковий заробіток знайти не виходить, то можна звернутися в сам банк для того, щоб там переглянули ваші поточні ставки. Деякі фінансові установи йдуть на все, щоб догодити клієнту, і він звертався до них знову і знову. Цілком можливо, що Вам зможуть знизити відсотки або зробити перерахунок боргу.

Ні в якому разі не беріть більші кредити для того, щоб погасити більш дрібні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *