як швидко заробити гроші в інтернеті

Як швидко заробити гроші

Терміново маєте потребу в грошах? Існує кілька способів швидко заробити зайві гроші. Такими способами є: продаж особистих речей, випадкова робота і заробіток методами, про які ви раніше не замислювалися. Описані способи можуть годитися або не годиться для отримання довгострокового доходу, але вони відмінно підійдуть, якщо вам потрібно заробити гроші протягом декількох годин або днів.

Продаж особистих речей

як швидко заробити гроші в інтернеті

Продайте речі, які вам більше не потрібні. Швидким і легким способом заробітку є продаж особистих предметів, які користуються попитом. Подумайте, які речі вам більше не потрібні. Як правило, досить швидко продаються такі предмети:

 • Компакт-диски
 • DVD-диски
 • Книги
 • Музичні інструменти
 • Колекційні іграшки
 • Електронне обладнання (комп’ютери, планшети, телевізори, колонки і так далі)
 • Смартфони
 • Відео гри
 • Ювелірні вироби
 • Ремісничі вироби
 • Невикористані подарункові карти (в деяких країнах такі карти можна продати на різних веб-сайтах або погасити в спеціальних кіосках)

Подумайте, як можна продати предмети. Ви можете продати особисті речі людям, яких ви знаєте, або незнайомим людям, або в інтернеті. Залежно від того, де ви живете, кожен з цих методів може принести вам швидкий дохід.

 • Влаштуйте гаражний розпродаж
 • Торгуйте на блошиному ринку
 • Продавайте товари онлайy, наприклад, на olx
 • Продавайте товари за допомогою оголошень, включаючи мережеві дошки оголошень
 • Скористайтеся послугами ломбарду
 • Продавайте речі через онлайн-магазини (аналогічні Amazon або AbeBooks.com). Там ви швидко продасте книги, DVD-диски, електроніку і смартфони. За свої послуги такі сайти стягують невелику плату або відсоток від вашого доходу.
 • Спробуйте продати предмети магазинаv. Так ви можете продати дизайнерський одяг, компакт-диски і книги.

Встановіть конкурентоспроможну ціну. Досить складно визначитися з ціною предметів. Але якщо ви встановите ціну вдвічі нижча за ту, за яку можна купити той чи інший предмет, вам, швидше за все, вдасться швидко продати його. Якщо вам терміново потрібні гроші, сфокусуйтеся на розумній ціні.
Якщо гроші вам потрібні не так терміново, не продавайте речі за низькою ціною.

Інші види продажів

Продавайте що-небудь перехожим. Наприклад, влітку ви можете продавати прохолодні напої, а взимку – смажені горіхи. Цей метод може бути особливо прибутковим, якщо ви продаєте товар біля стадіону, в парку або аналогічному людному місці. Для покупки товару вам знадобиться невеликий початковий капітал, але потім ви перепродаєте товар за вищою ціною і отримаєте хороший і швидкий дохід.

 1. Наприклад, ви купуєте упаковку з 20 пляшок води за 200 грн. Якщо ви продасте кожну пляшку по 15 грн, то ваш загальний дохід складе 300 грн, а чистий прибуток – 100 грн.
 2. Дізнайтеся, чи є такий вид торгівлі законним там, де ви живете.
 3. Будьте обережні, якщо ви продаєте товар на вулиці зі жвавим автомобільним рухом.

Продавайте знайдені предмети. Якщо у вас є металошукач або навіть просто хороший зір, походіть в публічних місцях, де люди часто втрачають речі (такими місцями є парки, пляжі, торгові центри). Шукайте гроші, коштовності та інші цінні предмети. Цей метод не дуже надійний, але вам може пощастити, і ви знайдете щось, що можна швидко продати за готівку.

Продайте волосся. Якщо у вас здорове, нефарбоване і досить довге волосся, ви можете продати його за хороші гроші. Це можна зробити через спеціалізовані онлайн-сервіси або в місцевому салоні краси (перукарні).

Волосся довжиною до 25 см можна продати за кілька тисяч грн. Ціна зростає зі збільшенням довжини волосся. Наприклад, волосся довжиною понад 75 см коштує кілька десятків тисяч грн.

Отримайте гроші за здачу крові або плазми. Плазма є компонентом крові, а процес її здачі аналогічний процесу здачі крові: у вас беруть кров, відділяють плазму, а червоні кров’яні клітини повертають в ваш організм. У деяких країнах закон забороняє продаж плазми, але ви можете отримати компенсацію за витрачений час. Наприклад, в Сполучених Штатах за здачу плазми ви можете отримати приблизно $ 200 в місяць.

 • Для здачі плазми ви повинні бути здорові і вам повинно бути від 18 до 65 років.
 • У деяких країнах за здачу плазми вам видають заздалегідь завантажену подарункову карту.

Збір вторинної сировини

як швидко заробити гроші

Отримайте гроші за зібрані пляшки і банки. За кожну здану в спеціальний пункт прийому пляшку ви можете отримати від 30 коп. Ви можете знайти пляшки і банки в наступних місцях:

 • Біля вашого будинку.
 • У сміттєвих баках, біля жвавих автодоріг і там, де збираються натовпи людей (в парках, біля стадіонів і так далі).
 • На вечірці. По завершенні вечірки зберіть пляшки і банки, здайте їх і отримаєте гроші.

Отримайте гроші за металобрухт. Ви можете отримати непоганий дохід за здачу металобрухту зі сталі, міді і алюмінію. Якщо ви знаєте, де є велика купа металобрухту, або іржавіють машини, або незаконне звалище, ви можете відсортувати металобрухт і здати його в спеціальному пункті прийому металобрухту.

Якщо там, де ви живете, ви не можете здати пляшки або банки, віднесіть порожні алюмінієві банки в пункт прийому металобрухту.

Отримайте гроші за цінні метали, витягнуті зі старих комп’ютерів. Комплектуючі комп’ютерів містять цінні метали, такі як сталь, алюміній і золото. Розбирайте старі комп’ютери, відбирайте цінні метали і здавайте їх в спеціалізовані пункти.

 • Для початку зберіть якомога більше старих комп’ютерів, щоб отримати непогані гроші. Наприклад, запропонуйте вивезти старі комп’ютери організаціям або школам, які оновлюють обладнання, або ж пошукайте старі комп’ютери через оголошення.
 • Не розбирайте робочі комп’ютери, такі комп’ютери можна продати цілком і отримати за них набагато більші гроші, ніж за метали з цих комп’ютерів.

Заробіток в інтернеті

як швидко заробити гроші в інтернеті
За допомогою спеціальних програм знайдіть невеликі платні проекти. Існують додатки, за допомогою яких ви отримаєте гроші за маркетингові послуги (наприклад, за огляд продуктів в продуктовому магазині), або ж такі додатки з’єднають вас з людиною, яка надасть вам проект (наприклад, провести опитування).

 • Таким способом ви не отримаєте багато грошей, але якщо почати прямо зараз, то ви швидко заробите певну суму.
 • Ігноруйте додатки, що пропонують вам заплатити певний внесок або надати інформацію про вашу банківську карту, щоб взяти участь в опитуванні. У більшості випадків такі додатки є шахрайськими.

Заповнюйте онлайн-опитувальники. Багато компаній влаштовують опитування, щоб поліпшити свою маркетингову стратегію. Є безліч сайтів, на яких можна знайти опитувальники, за заповнення яких платять гроші. За заповнення кожного опитувальника ви отримаєте не більше пари грн., але на це піде мало часу і сил.

У деяких країнах ви можете заробити гроші, працюючи в фокус-групах. Фокус-групи складаються з людей, які надають підприємствам, організаціям і приватним особам відгуки про продукти, дизайні, ідеяї і таке інше. Перегляньте місцеві газети або спеціалізовані сайти, щоб знайти фокус-групу, до якої ви можете приєднатися. Деякі такі сайти пропонують виключно онлайн-завдання. Платять за виконання таких завдань небагато.

Випадкові заробітки

Займіться некваліфікованою працею. Додайте оголошення в інтернеті або на дошці оголошень, щоб заробити гроші некваліфікованою працею. Крім того, деякі агентства зайнятості населення пропонують тимчасову роботу. Або ж підіть туди, де збираються поденні робітники, і чекайте потенційних роботодавців (будівельних підрядників, домовласників і власників малого бізнесу). У більшості випадків тимчасова робота включає наступні завдання:

 • Будівництво
 • Найпростіша робота в офісі
 • Робота у дворі (прибирання листя, стрижка газонів, прибирання снігу, очищення водостоків і так далі)
 • Купівля продуктів або виконання інших доручень для літніх людей
 • Рутинна робота (прибирання будинку, очищення горища або сараю і так далі)
 • Мийка автомобілів
 • Упаковка або перевезення

Отримайте гроші за догляд за тваринами. Пошукайте друзів, які на час залишають місто і згодні заплатити вам за догляд за домашнім вихованцем. Готелі для домашніх тварин, як правило, досить дорогі (не кажучи вже про те, що багато вихованці бояться залишатися там), тому ваш будинок або квартира стане чудовою альтернативою. Під час свят готелі для домашніх тварин переповнені, тому в ці дні ви можете брати підвищену плату.

Отримайте гроші за вигул собак. Зайняті люди, у яких є собаки, готові платити гроші за вигул їх вихованців. Додайте відповідне оголошення в інтернеті або на дошці оголошень. В якості контактного телефону вкажіть ваш мобільний телефон, щоб мати можливість домовитися про роботу, де б ви не знаходилися.
вигул собак
Станьте нянею. Така робота є поширеним способом заробітку. Увійдіть на спеціалізованому сайті, щоб знайти людей, яким необхідна няня. Така робота дозволить вам розвинути талант або отримати досвід в розвазі дітей. Але ви можете заробити гроші набагато швидше, якщо будете працювати нянею у людей, яких знаєте, або попросіть ваших друзів порекомендувати вас сім’ям з дітьми.

Стати приватним таксистом. Такі сервіси, як Uber, з’єднують приватних таксистів з потенційними клієнтами. Для заробітку таким способом вам знадобиться автомобіль хоча для uber можна і без, посвідчення водія і певний стаж керування автомобілем. Реєстрація на відповідному сервісі в якості таксиста займе трохи часу, зареєструвавшись, ви можете приступати до роботи – це відмінна можливість швидко заробити деяку суму, так як попит на послуги приватних таксистів зростає.

Станьте вуличним артистом. Якщо ви вмієте танцювати, грати на музичних інструментах, виконувати пантоміму, співати або розповідати анекдоти, то ви можете заробити гроші, виступаючи на вулиці. Підготуйте номер і знайдіть відповідне місце для виступу. Пам’ятайте, що живий виступ завжди винагороджується публікою.

 • Приготуйте капелюх, чашу, інструментальний шапку або аналогічний предмет, в який люди будуть класти гроші.
 • Переконайтеся, що вуличні виступи не заборонені або обмежені законом (в деяких країнах або регіонах це так).

Альтернативні способи заробітку

Візьміть гроші в борг. Якщо вам терміново потрібна деяка сума, попросіть її (в борг) у друзів або рідних. Повідомте їм причину, по якій вам знадобилися гроші, а також можливий термін їх повернення.

Не беріть в борг у людей, які вимагають з вас відсотки. Просіть гроші у людей, які хочуть допомогти вам, а не отримати дохід.

Скористайтеся захистом від овердрафту, яку надає вам банк. Якщо ваш банківський рахунок захищений від овердрафту, ви можете скористатися цим захистом, щоб знятий з рахунку певну суму готівки. Банк покриє перевитрата, але вам доведеться повернути його (включаючи збори за банківські послуги).

Використовуйте функцію кредиту в готівковій грошовій формі вашої кредитної картки. Така функція дозволить вам зняти готівку (в банкоматі) за допомогою кредитної картки. Це згодиться, якщо вам терміново потрібні гроші; але майте на увазі, що процентна ставка на кредит в готівковій грошовій формі набагато вище стандартної відсоткової ставки кредитної картки; це означає, що вам доведеться повернути банку набагато більшу суму.

Деякі кредитні карти дозволяють використовувати функцію кредиту в готівковій грошовій формі, коли ви передплачуєте чек. У цьому випадку процентна ставка може бути трохи нижче (подробиці дізнайтеся у вашому банку або у емітента вашої картки).

Як крайній захід візьміть кредит під заставу. Але такий кредит дається під дуже високі процентні ставки (іноді доходять до сотень відсотків). Якщо ви не повернете кредит і відсотки по ньому протягом зазначеного терміну, ви ризикуєте зазнати ще більших витрати або навіть позбутися вашого автомобіля. Тому беріть такий кредит в самому крайньому випадку (якщо тільки впевнені, що зможете повернути його в означений термін).
В

якості альтернативи попросіть вашого роботодавця виплатити вам зарплату авансом.

Поради

 1. Остерігайтеся схем, які пропонують вам швидко розбагатіти. Гарненько вивчіть будь-яку схему, яка гарантує швидкий і непоганий заробіток, перш ніж скористатися нею. Не витрачайте гроші, щоб заробити їх завдяки такій схемі, якщо у вас немає зайвих грошей, прибережіть їх для покупки їжі – в іншому випадку ви їх більше не побачите.
 2. Не захоплюйтеся азартними іграми. Вони, звичайно, можуть принести дохід, але ризики дуже високі.
 3. Якщо ви вкрай потребуюча людина, зверніться в благодійну організацію.
 4. Пошукайте гроші там, куди ви їх могли покласти, а потім забути: в кишенях одягу, в письмовому столі, в старій сумочці і так далі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *