Як стати самодостатньою жінкою: 9 правил

Залежність, невпевненість в собі і неблагополуччя — від таких проблем можна позбутися, якщо дотримуватися 9 простих правил. Це під силу кожній жінці!

Чи вмієте ви самостійно вирішувати проблеми? Формувати свій бюджет? Вибирати партнера і спосіб життя? Якщо ні, пора переходити на автономний режим. Спочатку бути самою собою непросто, але трохи пізніше саме такий вибір зробить вас щасливою.

Психологи розповіли, як стати самодостатньою жінкою і позбутися від залежної поведінки. Для цього варто впровадити у своє життя корисні мантри, які необхідно повторювати час від часу. Ви можете виписати їх в свій щоденник, роздрукувати і повісити на дзеркало, або додати цю сторінку в закладки і періодично до неї повертатися, щоб ваша впевненість у собі та незалежність зростали з кожним днем.

1. “У мене є своє коло спілкування, свої партнери та друзі”

Якщо жінка замикається в сімейному колі чи спілкується лише зі своїм чоловіком, вона потрапляє в пастку. Її кругозір звужується, а емоції не збагачуються. Якщо ж у неї є приятелі, друзі і подруги, а також колеги, з якими можна обговорити політику, роботу і творчість, жінка розквітне. Вона стає цікавою для свого партнера: він розуміє, що продовжує боротися за вас, і не факт, що пальма першості завжди буде в його руках.

2. “Я не розкриваю всі таємниці”

Відвертість з партнером і друзями — це чудово, але ви маєте право мовчати про те, що не бажаєте розкривати. Крім того, відчуття, що у вас є невеликі таємниці і вас не можна прочитати немов відкриту книгу, розбурхує уяву. Таку жінку хочеться пізнавати нескінченно.

3. “Я освічена і займаюся самовдосконаленням”

Самодостатня жінка не шкодує ресурсів на те, щоб дізнаватися щось нове і розвиватися в професійному плані. Бачачи, що ви відвідуєте розвиваючі курси, підвищуєте кваліфікацію, не шкодуєте час на те, щоб насолоджуватися мистецтвом, чоловіки притягуються до вас, як до магніту. Але навіть це не головне. Важливо те, що такий спосіб життя надихає і радує, перш за все, вас саму.

4. “Я знаю, що для мене краще”

Будь-який вибір — це відповідальність. Разом з тим, саме він дарує відчуття задоволення і свободи. Тільки ви знаєте, що вам потрібно і як вам краще жити. Якщо ваші цінності не співпадають з бажаннями партнера, потрібно бути готовою до того, що він може піти. При цьому саме чесність з собою може створити міцні партнерські відносини, з прийняттям один одного і тісною емоційною близькістю.

5. “Мій настрій не залежить від навколишніх”

Ваша самостійність проявляється і в тому, як ви реагуєте на вчинки оточуючих. Якщо лише один пропущений дзвінок від коханого чоловіка або запізнення подруги викликають гнів, образу і депресивні думки, це говорить про те, що ви поки не досягли гармонії. Чим гостріше ви реагуєте на ті чи інші промахи оточуючих, тим більше ймовірно, що саме ці недоліки ви не приймаєте в самій собі. І перш ніж засмучуватися і сваритися, подумайте, а що вас так сильно зачепило? Чим більше незалежності і спокою, тим менше вас зачіпають провокації ззовні.

6. “Я займаюся тим, що мені подобається”

Якщо у вас є улюблена справа, ви стаєте енергійною, яскравою і незалежною. Саме ці якості привертають до вас оточуючих. Чоловіків завжди надихають жінки, які чимось захоплені. Якщо ж ваша справа приносить власний дохід, це робить вас незалежної, врівноваженою і впевненою в собі. А партнер розуміє, що ви його вибрали завдяки почуттям, і меркантильність тут ні при чому.

7. “Я доглянута і добре виглядаю”

«Бути можна діловою людиною і думати про красу нігтів» — ось девіз жінки, яка самостійна, впевнена в собі і самодостатня. Ви розумієте, що жити тільки зовнішньою красою нудно, але і не доглядати за собою зовсім — як мінімум дивно. Ви поважаєте себе і з радістю балуєте стильним одягом і доглядовими процедурами.

8. “Я не влаштовую істерики”

Істерика — це емоційний перебір, який виникає від почуття безсилля. Ви поважаєте себе і оточуючих, тому не кричіть і не ллєте сльози без приводу. При цьому ви можете бути емоційні — саме це і притягує до вас чоловіків. Ви дозволяєте собі бути собою, але рідко опускаєте руки і відчуваєте безвихідь.

9. “Я ні в чому собі не відмовляю”

Самодостатня жінка вибирає те, що хоче, і не скромничає. Вона не залежить від чоловіка, але з радістю проводить час з ним, даруючи любов і увагу. Вона не відчайдушна кар’єристка, але приділяє увагу саморозвитку і розкриття потенціалу. Вона не веде тільки дозвільний спосіб життя, але із задоволенням відпочиває так, як хоче. А головне, вона розуміє, що її вибір у її руках. І, вибираючи найкраще, вона стає ще сильнішим.

А ви згодні з цими правилами?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *