daemon-tools lite

Як відкрити файл образ iso (mds, mdx, nrg) в Windows? Програма Daemon Tools

При завантаженні будь-якого мультимедійного контенту з інтернету часто може побачити у завантаженого файлу розширення iso, mds, mdx, nrg. Операційна система стандартними засобами відкрити їх не зможе, проте боятися не варто. Дані файли — це всього лише образи або точні копії дисків, з яких вони зняті. Відкрити образи iso, mds, mdx, nrg можна програмами–архіваторами або емуляторами CD/DVD-приводу.

Крім того, файлів–образів ми стосувалися в статті по створенню завантажувальної флешки з образом ОС Windows.

Для роботи з образами можна використовувати програму Daemon Tools, що має платну і безкоштовну версії. Для завантаження програми переходимо на сторінку http://www.daemon-tools.cc/rus/downloads і викачуємо останню версію DAEMON Tools Lite.

daemon-tools lite

При установці вибираємо безкоштовну ліцензію, бажано також встановити прапорець для установки компонента SPTD. Перезавантажуємо комп’ютер і запускаємо Daemon Tools. Створиться віртуальний диск, тиснемо кнопку Монтувати (зелений трикутник), після чого почнеться процес завантаження образу на віртуальний привід. Власне після цього можна відривати наш віртуальний диск, який при цьому як і раніше фізично на жорсткому диску буде представлений одним файлом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *