Мотивуюча цитата

Як виховати в собі силу волі?

Скільки разів ми говорили самі собі, що з понеділка кидаємо, їсти багато солодкого і сідаємо на дієту? Скільки разів ми збиралися кидати курити і не робили цього, відкладаючи на потім, і прикривалися життєвими стресами і негараздами? Досі нічого не змінилося в житті через відсутність сили волі. У деяких людей це почуття вроджене, а деяким людям доводиться його виховувати і нерідко робити це роками.

Як загартувати силу волі?

Перш за все, це самоконтроль. Людина повинна сама змусити себе робити що — небудь, те, що їй абсолютно не хочеться робити, а зробити це просто необхідно. Це почуття виховане про запас дозволяє домагатися найвищих вершин. Люди, що володіють цим почуттям сповна, є надійними друзями, цілеспрямованими лідерами, вірними супутниками життя. Для таких людей практично не буває життєвих труднощів. Ви теж хочете стати сильною особистістю? Тоді спробуємо розібратися, як виховати в собі силу волі.

Навчіться боротися зі шкідливими звичками

Всі ми звикли жити рутинним життям. Будинок, робота, потім знову будинок. Постарайтеся щось змінити в своєму житті, не бійтеся змін. Замість того щоб за звичкою відправитися додому, розлягтися на прогнувшомуся дивані, сходіть в парк на прогулянку або зустріньтеся зі старими друзями. Маленький хаос привнесе у ваше життя багато цікавого. Від незапланованих прогулянок ви в результаті отримаєте нові ідеї для своєї роботи або по-іншому подивитеся на неї.

Мотивуйте себе

Так вже влаштована людина, що в більшості випадків її думки меркантильні. Але в даному випадку, меркантильність піде нам на руку, для того, щоб виховати силу волі. Нічого в цьому житті домогтися не можна без правильної мотивації. За маленьку перемогу заохочуйте себе. Навіть на роботу ми ходимо для того, щоб матеріалізувати свої мрії. Так що не мрійте, а дійте. За велику роботу робіть собі подарунки.

Намагайтеся робити більше, ніж запланували

Щоб тренувати свій характер, потрібно робити трохи більше того, ніж ви вже запланували. Увечері, читаючи книгу, прочитайте на кілька сторінок більше, ніж планували спочатку. Здійснюючи вечірню пробіжку, пробіжіть більше, ніж пробігали зазвичай..

Звичайно, цей пункт не стосується шкідливих звичок. Не подумайте, що для тренування сили волі, тепер вам знадобиться палити на кілька сигарет більше або випивати пива на кілька келихів більше! Дивіться перший пункт.

Повага до себе

Будь-яка людина, яка любить себе, з боку виглядає набагато впевненіше в собі. Полюбіть себе, зауважте, і тоді оточуючі теж почнуть ставитися до вас з повагою. Повіривши в себе, ставте перед собою цілі і обов’язково їх досягайте. Дайте собі слово почати нову справу і закінчити її.

Мотивуюча цитата

Якщо ви не тримаєте свою обіцянку, то про яку повагу може йти мова. Якщо ви самі не тримаєте своє слово, то, як вам можуть довіряти оточуючі. Все починається з правильно розпочатого ранку.

Не зупиняйтеся перед перешкодами

У кожної людини є негаразди і проблеми. Але ми не завжди їх помічаємо, так як бачимо, що дійсно успішні і цілеспрямовані люди не дозволяють собі прогинатися перед перешкодами. Вони переступають через них і йдуть далі. Для цього потрібна величезна сила волі, але саме її ми і виховуємо.

Спілкуйтеся з успішними людьми

Вже давно доведено, що багаті і успішні люди, спілкуються з такими ж сильними людьми. В одній з наших статей ми вже говорили про те, що мільйонери теж живуть за правилами. Вони спілкуються не просто в своєму колі, а в колі, яке може потенційно розширити коло їх можливостей, а значить, ще більше збагатити.

Це не означає, що вам потрібно викинути з життя всіх товаришів і родичів, які хоч трохи живуть скромніше вас. Це означає, що серед ваших приятелів має бути більше людей, які з легкістю йдуть до наміченої мети. У них ви зможете багато чому навчитися. На їх прикладі ви будете спостерігати, що досягати висот в житті не так вже й важко.

Як виховати силу волі

Багатьом людям, щоб навчитися збирати волю в кулак доводиться працювати над собою роками і навіть відвідувати десятки спеціальних тренінгів. Повірте в себе, і завдяки своїй власній силі волі ви неодмінно досягнете висот. Може, ви навіть захочете відкрити свій бізнес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *