як позбутися непотрібних речей

Як позбутися від старих речей?

Часом, заглядаючи в свою шафу, жінки бачать, що нові речі вже просто нікуди складати. Незабаром чергова зміна пори року і так захочеться придбати для себе кілька нових речей. Але куди їх складати, якщо і старі речі практично випадають з шаф. Просто викинути старі речі шкода, а у подруг і свого немодного мотлоху вистачає. Чому б не позбутися старих речей і навіть отримати за це непогані гроші на покупку нового гардероба?

Як позбутися від старих речей?

Можна просто пожертвувати непотрібні речі якомусь притулку або в кінці кінців віддати бомжам, які після такого жесту на вас просто молитися будуть. Але є і кілька більш вигідних способів як позбутися від старих речей.

Здаємо непотрібні речі в комісіонку

В кінці 80-х початку 90-х, комісіонки користувалися величезною популярністю у наших співгромадян. Тут можна не тільки купити непогані речі, але і вигідно продати свої наряди. Особливим попитом користуються дитячі комісіонки. Діти не встигли зносити річ, як виросли з неї. Тому практичні матусі здають дитячі речі на продаж, а на виручені гроші можуть купити своїй дитині нову річ. Точно також можна чинити і з дорослими речами.

як позбутися непотрібних речей

При здачі речей в комісіонку будьте уважні. Кожен магазин ставить свої умови, які вам можуть не підійти. До того ж будьте готові, що не всі речі у вас захочуть прийняти. У деяких комісіонках ви можете самі диктувати цінову політику і виставити річ за тією ціною, яка підходить вам. В такому випадку магазин може вимагати з вас пеню, якщо річ не продалася і займала місце в залі протягом певного терміну. Перевага комісійного магазину в тому, що вам не доведеться самій бігати в пошуках покупців.

Оголошення в газету

Не варто списувати з рахунків цей досить дідівський спосіб. У вашому місті напевно є місцева газета з рубрикою купівлі продажу. Ви можете скласти цікаве оголошення, яке зацікавить читачів газети. Якщо ви продаєте одяг не забудьте вказати йому найменування, фірму, країну в якій річ була вироблена і звичайно розмір. Не посоромтеся відразу вказати очікувану вами ціну за річ, але дайте потенційним покупцям надію і вкажіть, що з вами можна поторгуватися.

Також варто врахувати, що не варто завищувати ціни на вживані речі. Запитувати вище 60% їх початкової вартості, просто немає сенсу. Позбутися старих речей за допомогою друкованого видання, вигідно тим, що ви самі встановлюєте розцінки, а оголошення ви публікуєте безкоштовно. Мінус полягає в тому, що вам самій доведеться зустрічатися з потенційними покупцями або навіть впускати сторонніх людей у свій будинок. Подібного роду зустрічі можуть не сподобається вашим домочадцям і не кожна людина готова запрошувати в свій будинок незнайомців. Деякі з потенційних покупців можуть запропонувати вам зустрітися в парку, наприклад. Так що постарайтеся зустрічатися з покупцями в світлий час доби або йти на зустріч з кимось ще в людному місці.

Оголошення в інтернеті

На сьогоднішній день, це найпопулярніший і поширений спосіб позбутися від непотрібних речей. У мережі існує величезна кількість сайтів, які займаються подібними послугами. Тут все чесно і досить продумано. На таких ресурсах можна продати не тільки свої речі, але і дитячі. Також на таких сайтах є рубрики, де можна продати побутову техніку, непотрібний велосипед або дитячу коляску.

На сайті вам запропонують заповнити невелику форму. Постарайтеся не пропускати поля, щоб дати більш повне поняття про ваші речі. Зацікавте потенційних покупців, і вони неодмінно куплять, щось саме у вас.

Продаж непотрібних речей за символічну суму

що робити з старими речами

Часто буває що річ ніяк не може знайти собі нового господаря. Але і в такій ситуації не варто впадати у відчай. Можна запропонувати потенційним новим господарям речі, цікавий бартер або чисто символічну плату за неї. Виміняйте наприклад плаття на будь-яку дизайнерську штучку. Справа в тому, що ваше оригінальне плаття може стати матеріалом для чергової дизайнерської роботи. Так що угода буде цікавою для обох сторін. В інтернеті подібних ресурсів повно.

Віддайте непотрібні речі на благодійність

Якщо займатися продажем вам ніколи або на ваші речі не з’явився ажіотаж, не турбуйтеся. Ви можете віддати старі речі на благодійність, а цей вчинок принесе вам набагато більше задоволення, ніж гроші, які ви витратите на чергові ганчірки, які будуть захаращувати вашу шафу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *