Як вийти заміж за іноземця

Як вийти заміж за іноземця?

На сьогоднішній день таке явище як заміжжя за іноземця трохи відійшло на другий план. Особливо популярно це було в радянські часи, коли багато панянок мріяли виїхати з батьківщини і жити більш розкішним життям, без заборон і страхів. Тепер це стало більш доступно і необхідно знати кілька нюансів того, як вийти заміж за іноземця. Про це ми і поговоримо в даній статті.

Хочу вийти заміж за іноземця

Звичайно, кожного з батьків охоплює непідробний жах, коли дочка заявляє: “Хочу вийти заміж за іноземця!”. Виникають найжахливіші думки, адже ми чули про різні випадки торгівлі людьми, як наших дівчат під виглядом шлюбних агентств звертають в рабство та інші. Страшно стає і за те, що така сім’я може завести діточок, а за тим з різних причин розлучитися. Настає справжня мука для обох сторін. В результаті страждають діти. Ми будемо говорити про хороше і з’ясуємо все-таки, як вдало вийти заміж за іноземця.

Причини, чому дівчина вирішується на такий відчайдушний крок можуть абсолютно різні. Вона могла розчаруватися в чоловіках–співвітчизниках. Отримала міжнародну освіту і мріє оселитися в іншій країні. Як наслідок її перспективою стає такий шлюб.

З чого починати

Для початку необхідно знайти закордонного кавалера. Де його шукати? Перше що спадає на думку, це численні сайти знайомств. Однак є великий ризик нарватися на шахраїв, тому краще віддати перевагу особистим зустрічам і знайомствам. На випадкову зустріч сподіватися навряд чи доводиться. Тут потрібно діяти напевно.

Можна відправитися в подорож в улюблену країну. Тут вже концентрація чоловіків величезна. Причому слід відвідувати такі місця і заклади, де знаходиться більше місцевих жителів. Інакше на курорті ви ризикуєте зустрітися зі своїм же співвітчизником, і тоді задуманий план полетить в тартарари. Відвідуйте парки, улюблені кафешки аборигенів, кінотеатри. Ті місця, де є всі шанси звернути на себе увагу хлопця, підданого іншої держави.

Більш надійно і безпечно буде влаштуватися на роботу закордон. Саме в робочій атмосфері можна об’єктивно «вистежити» потенційного нареченого. Як показують численні дослідження, саме в робочій атмосфері можна зрозуміти, наскільки надійний і ввічливий чоловік. Тому не варто виключати цей варіант. Для того, щоб відправитися працювати закордон, зовсім не обов’язково працевлаштовуватися на роботу в яку-небудь відому фірму. Цілком можливо влаштуватися в якості сезонного робочого і тоді справа залишається за малим. Можна і грошей заробити і закрутити роман з іноземцем. Головне все робити по-розумному і не поспішати з висновками. Може знадобитися перевірити почуття чоловіка, щоб дійсно вас чекало світле майбутнє, а не чотири стіни в незнайомій країні.

Як вийти заміж за іноземця

Початок знайомства

Життя в іншій країні, для нас це немов темний ліс. У кожній державі своя культура і свій менталітет. Тому саме спілкування відбувається трохи інакше, ніж з нашими мужиками. До того ж абсолютно неважливо відбувається знайомство віч-на-віч, по листуванню на сайтах знайомств або по скайпу. Намагайтеся задавати обранцеві якомога більше навідних питань і будьте готові, що у вас запитають те ж саме. Не забудьте дізнатися:

  1. Де живе потенційний кавалер і чим займається.
  2. Місце його роботи, графік і бажано, скільки заробляє (це дозволить зрозуміти, чи він зможе забезпечувати майбутню сім’ю і скільки зможе часу приділяти домочадцям).
  3. Фінансові обставини в цілому (можливо, він також зацікавлений, щоб познайомитися з іноземкою і втекти в іншу державу, бувають і такі випадки).
  4. Не забудьте з’ясувати про стан здоров’я кавалера, і чи збирається він мати дітей.
  5. Чи зможете ви в його місті влаштуватися на роботу.
  6. Чи захоче він утримувати вас, поки ви не працюєте.
  7. Чи є він шанувальником шлюбного договору (це частенько практикується в європейських країнах).

Не кидайтеся в вир з головою. Обміркуйте своє рішення залишити батьківщину. Запросіть кавалера до себе в гості, познайомте зі своєю сім’єю. Завжди залишайтеся на поготові, принаймні до того моменту, поки ви не дізнаєтеся практично все один про одного. Бували випадки, коли чоловіки видавали себе зовсім не за тих, ким хотіли здаватися і виявлялися самими справжніми альфонсами.

Після того, як він побував у вас в гостях, можете відправитися погостювати у нього. Буде чудово, якщо ви поживете там кілька тижнів. Так ви зрозумієте наскільки підходите один одному.

Особливості таких шлюбів

Як показує практика, найпростіше вийти заміж за російського мужика. Як то кажуть, своя сорочка ближче до тіла. Нам знайомий їх менталітет, звички і всі недоліки. У більшості випадків, саме наші чоловіки найбільш передбачувані.

Як вийти заміж за іноземця

Англійці більш стриманий, спокійний і тактовний народ. Для них темпераментні жінки схожі вогню і полум’ю. Лише одиниці зважаться на такий неймовірний союз.

Канадці в плані романтичних відносин вельми просунуті. Часом здається, що вони заохочують жіночу незалежність. Вони дозволяють представницям слабкої статі робити перший крок у стосунках. Для них понад усе благополучна сім’я і щастя берегині сімейного вогнища. Так що дерзайте!

У Швеції міжнаціональні шлюби досить поширене явище. Так що ніхто не буде показувати на вас пальцем, і ви не будете білою вороною в чужому місті.

Багато дівчат і жінок хоч раз в житті замислюються над тим, як вийти заміж за іноземця. Однак варто розуміти, що це дійсно серйозний і відповідальний крок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *