Як змусити людину повернути борг

Як змусити людину повернути борг?

Як відомо гроші псують відносини. Навіть два близьких друга можуть втратити взаєморозуміння після того, як один взяв у іншого в борг. Тут грає роль давня істина, беремо ми чуже, а повертаємо своє. Як змусити людину повернути борг, якщо ви вже втратили всяку надію.

Енергетика грошей

Деякий час тому ви з чистим серцем вирішили виручити товариша. Він був у розпачі і йому терміново потрібні були гроші. Він буквально благав виручити, і обіцяв віддати всю суму через короткий термін. Пройшов місяць, другий, а приятеля і слід прохолов. Намагаєшся знайти якісь виправдання йому. Міг би хоча б попередити, що поки повернути позичене не виходить. Зрештою, охоплює непідробна лють. Ти хотів зробити послугу, а нариваєшся на неприємності. Боржник, чомусь перестає з тобою розмовляти і ще поводиться так, немов це ти винен.

Насправді гроші несуть потужну енергетичну інформацію. Вона спрямована в протилежних напрямках. Фактично, той що дає в борг, відчуває спочатку позитивні емоції. Він перебуває в піднесеному настрої від того, що допоміг приятелеві. Підсвідомо він розраховує отримати такий самий позитивний енергетичний заряд, коли отримуватиме повернення позики.

Однак якщо позичальник не віддає взяту суму до того терміну, до якого обіцявся, починає акумулюватися негативна по заряду енергія. Вибухова сила такої енергії така, що відновити колишні стосунки між вчорашніми приятелями практично неможливо. Вона здатна розбивати найміцніші дружні узи.

У програшній ситуації залишаються обидва. Той, який позичив, залишається без грошей. Сам боржник, забравши чужу енергію, розплатиться з вищими силами матеріальними втратами, втратою здоров’я або якимись іншими способами.

Як змусити людину повернути борг

Як забрати гроші в боржника

В першу чергу завжди дбайте про особистий матеріальний добробут. Намагайтеся не давати в борг великих грошей, ні під яким приводом. Тоді вам не доведеться думати про повернення своїх коштів.

Для початку спробуйте метод систематичних нагадувань. Звичайно, це може бути неприємно обом сторонам, але він може бути найбільш дієвим. Якщо це не допомагає, спробуйте звернутися до того, хто має певний вплив на боржника. Це може бути, начальник або будь-який інший родич. Крім того, так ви зможете його присоромити. Втрата репутації для багатьох людей дорогого коштує. Він побачить, що ви не стаєте ні перед чим, щоб отримати свої кровні назад. Йому нічого не залишиться, як повністю розрахуватися з вами.

Залучення колекторських фірм, вважається найбільш радикальним способом. До такого методу вдаються лише в тому випадку, якщо заборгували дійсно велику суму. Крім того, оплатити послуги колекторів, не всім по кишені. Тут вже пахне криміналом.

А тепер із сучасності перенесемося в день вчорашній. Якщо молодь вдається до допомоги осіб кримінальної зовнішності, то деякі, більш старші люди, звертаються за допомогою до магії. Вони проводять всілякі ритуали на повернення грошей, заговори, молитви. Вважається, що ті, хто вірять в такі методи, дійсно отримують позичене.

Яким способом повертати свої гроші, ваша особиста справа. Головне в прагненні отримати своє, не підвести себе під монастир.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *