Як зробити так, щоб чоловік більше заробляв

Як зробити так, щоб чоловік більше заробляв?

У багатьох сім’ях нашої країни відбуваються такі тупикові ситуації, які змушують замислитися про те, як зробити так, щоб чоловік заробляв більше. З боку здається, що йому нічого не треба, крім того, щоб повернутися з роботи і зручно розташуватися перед телевізором. В цей же час дружина, ламає голову, як розподілити сімейний бюджет. Вона теж працює, але грошей все одно не вистачає.

Чому чоловік мало заробляє?

Це досить таки риторичне питання, розбираючись в ньому можна поколупатися в глибинах психології чоловіка. Першою проблемою є безпосередньо його характер, а вірніше його лінь. Він ніколи особливо не напружувався і не збирається. Навіть наявність кількох дітей і те, що потрібно гідно утримувати сім’ю, жодним чином не змушує його задуматися про підробіток. Такі люди не замислюються про те, що дітей треба одягати в новий сезонний одяг, в квартирі більше 10 років не робився ремонт і так далі. Чи є які-небудь інтереси, які здатні розворушити його стати справжнім годувальником.

Цілком можливо, що ваш чоловік з дитинства не звик до лідерства. Просто напросто батьки не виховали в ньому такі якості. Все життя про нього, хтось дбав і завжди хтось приймав за нього рішення. У дитинстві за ним доглядала мама, а після весілля він опинився в дбайливих руках дружини. Деяку чоловічу роботу по дому він все ж виконує на слабеньку трієчку. Може, такому лінивцеві необхідний поштовх сильніше?

Існує така категорія людей, яка живе в своїх мріях і в своєму світі. Вони прокидаються вранці з упевненістю, що саме сьогодні пощастить і робити для цього абсолютно нічого не потрібно. Вони впевнені, що підвищення по кар’єрних сходах, настане само собою. Тобто, чим більше він просидить на цій посаді, тим сильніше його буде цінувати начальство. Ініціатива в його плани не входить.

Деякі чоловіки просто впевнені, що його дружина витрачає занадто багато. Їй варто було б навчитися економити сімейний бюджет. Вона купує собі занадто багато не потрібних речей, від яких можна було б відмовитися. Він не хоче визнавати, що він мало заробляє. Він упевнений, що у всьому винна друга половина.

як мотивувати чоловіка заробляти гроші

Одвічне безгрошів’я, призводить до того, що жінка мимоволі замислюється про те, щоб розлучитися з цим нахлібником. Ось він любить смачно поїсти, і вона змушена купити йому шматок м’яса, ніж дітям, необхідні фрукти. Він розпещений увагою дружини, причому на шкоду всім домочадцям. Він думає тільки про себе і ніколи не піклується про близьких людей. Ця байдужість просто зводить з розуму.

Може, ще варто спробувати спробувати врятувати сім’ю. Цілком можливо, що це жіноча помилка. Спочатку дружина занадто багато на себе взяла, а благовірний розслабився і звісив ніжки. Якщо чоловік мало заробляє, треба знайти спосіб, як наставити його на шлях істинний, розворушити, дати стимул.

Що повинна зробити дружина, щоб чоловік більше заробляв?

Якщо справа тільки в нестачі грошей, то перше, що потрібно зробити, це припиняти думати про розлучення. Це не вихід з положення. Сімейні чвари ще нікого не мотивували на нову роботу.

Замість цього, помрійте з чоловіком про щось ще не збулося, але дуже бажане. Може колись ви мріяли відправитися в спільну подорож, але так і не зробили цього. Це відмінна мета для заробітку грошей. Якщо ви обидва постараєтеся, то незабаром зможете відправитися в вояж.

Як зробити так, щоб чоловік більше заробляв

Представнику сильної статі необхідно мати візуальну мета, а не абстрактну і тоді, він буде розуміти до чого прагнути. У ваших силах зробити поставлену мету цілком реальною, і ви підійдете до неї разом. Це лише згуртує ваші шлюбні узи і зовсім не потрібно розлучатися через настільки банальну рутину.

Запропонуйте чоловікові здійснювати разом з вами всі покупки. Нехай він переконається, що в магазинах все дуже дорого і вже після кількох походів в супермаркет, від заробітної плати практично нічого не залишається. І це варто врахувати, що ще залишаються комунальні послуги і витрати на дітей. Він повинен бачити і розуміти куди йде кожна гривня. Дайте йому повною мірою відчути брак грошей.

При всіх нестачах грошей, не варто принижувати кохану людину. Дайте йому зрозуміти, що він самостійний і цілком здатний вирішувати багато фінансових питань. Надішліть його до дітей до школи на батьківські збори. Нехай він дізнається, що шкільні побори не такі вже маленькі.

Поговоріть з ним по душах. Часом звичайної розмови буває цілком достатньо, щоб людина повністю змінилася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *