20 річниця весілля

20 років — порцелянове весілля

Через 20 років з дня весілля подружжя входять в новий етап відносин, адже прожиті разом роки були наповнені не тільки радісними і щасливими моментами, але і проблемами, побутовими негараздами і невдачами. Але пара зуміла подолати всі труднощі і зберегти свій шлюб, зробивши його міцніше і гармонійніше!

Якщо проміжні дати подружжя в такому віці зазвичай не відзначають, зокрема, 18 і 19 років з весілля, то двадцять років спільного життя варто відсвяткувати в колі рідних і близьких. Які презенти прийнято дарувати і як організувати свято на честь порцелянового весілля?

Порцелянове весілля (20 років): символіка ювілею

Символом двадцятиріччя шлюбного союзу є китайський фарфор, який ще називають «білим золотом», адже він здавна дорого цінується людьми завдяки своїй елегантній красі. Так і відносини подружжя до цієї дати стають справді красивими і гармонійними, адже їх любов існує вже 20 років, незважаючи ні на які життєві випробування. Такий благородний матеріал, як фарфор, ідеально підкреслює всю цінність шлюбу через 20 років з весілля, адже прожити стільки разом здатна не кожна пара.

Але варто пам’ятати, що фарфор – досить крихкий, тому з ним потрібно звертатися уважно і акуратно. Так і союз з 20-річним стажем вимагає дбайливого ставлення до себе: подружжя повинні цінувати і розуміти один одного, йти на поступки і знаходити компроміс у будь-якому спорі, тоді їх шлюб триватиме ще багато-багато років.

Святкування 20 річниці весілля: традиції, меню і дрес-код

Фарфорове весілля – унікальна подія в житті подружньої пари, тому до цього свята варто поставитися з особливою відповідальністю, продумавши як місце святкування, так і його меню, дрес-код та ін.

Традиції 20-ї річниці

Яка річниця весілля обходиться без красивих ритуалів і традицій. 20 років з дня весілля – не виняток! На цей ювілей прийнято купувати гарний порцеляновий сервіз, яким і слід сервірувати стіл на свято. Якщо вдома вже є такий набір, то його прийнято розбивати «на щастя». Ритуал заміни старого сервізу на новий свідчить про благополуччя сім’ї, а розбита посуд обіцяє подружжю надалі достаток і фінансову стабільність.

Меню і сервіровка

Організувати святкування 20-річної річниці весілля можна, як в ресторані, так і вдома. В останньому випадку варто продумати сервіровку столу, яка повинна підкреслювати символіку свята. Для цього можна використовувати посуд, вази або красиві статуетки з порцеляни. З приводу меню особливих рекомендацій немає: все на розсуд подружжя та їх рідних.

Завершальним частуванням святкового вечора повинен стати ефектний торт, за допомогою якого можна натякнути про тематику події. Наприклад, це може бути топпер на верхівці торта у вигляді двох красивих фарфорових чашок, уособлюють подружжя, або цифра «20», що символізує кількість років спільного життя. Ще одна креативна ідея, яка підійде для фарфорового ювілею, – торт у вигляді чайного сервізу, кінцевого ж їстівного. Однак для створення такого шедевра доведеться пошукати професійного майстра!

Дрес-код

Що надіти на ювілей весілля 20 років? Вибирайте елегантний і вишуканий одяг: дружина може одягатися в сукню, гарний костюм, спідницю з блузкою, а чоловік – в сорочку з брюками або навіть костюм. Фарфорове весілля – витончений свято, і сама його благородна символіка вимагає відповідних нарядів.

Що подарувати на порцеляновий ювілей весілля?

Говорячи про порцелянової річниці через 20 років з дня весілля, перше, що приходить в голову – це вибір подарунків, адже який ювілей весілля обходиться без вручення милих тематичних презентів з цього приводу. Які є ідеї?

Презенти дружині/чоловікові

Вибір подарунка своїй другій половинці – це одночасно просте і складне завдання, адже начебто подружжя і знають смаки один одного, але так хочеться не просто презентувати щось потрібне і корисне, але і здивувати своїм креативом. Що подарувати на 20 років спільного життя?

 1. Чоловікові можна придбати порцеляновий кухоль з оригінальним написом, попільничку, символічну статуетку.
 2. Дружині можна піднести ексклюзивні порцелянові прикраси (сережки, браслет і т. п.), красиву фарфорову шкатулку для прикрас, набір для чаювання, символічну статуетку, вазу.

Порада для чоловіка: якщо дружина захоплюється творчістю і любить творити своїми руками, подаруйте їй сертифікат на майстер-клас зі створення прикрас із холодного фарфору. Дружина буде в захваті від такого креативного подарунка, адже вона не тільки отримає бурю позитивних емоцій, але і віднесе додому унікальну прикрасу, створену своїми руками.

Подарунки родичам і друзям

Якщо вас запросили на святкування 20 річниці весілля, то в якості презентів підійдуть такі речі, як:

 • символічна статуетка,
 • ляльки з порцеляни, схожі на ювілярів,
 • порцеляновий посуд (столовий або декоративний), в тому числі, з ініціалами подружжя,
 • парні кружки для чаювання,
 • порцелянова скринька для фото або важливих документів,
 • ефектна ваза для квітів з ініціалами подружжя або вензелем сім’ї.

Якщо подружжя – креативні люди, то їм можна подарувати сертифікат на майстер-клас з розпису фарфору, на якому вони розмалюють фарфорову тарілку. Такий подарунок надовго запам’ятається ювілярам, а річ, створена ними своїми руками, стане фішкою їх інтер’єру.

Привітання

Підготуйте для подружжя не тільки корисні і цікаві подарунки, а й поздоровлення з річницею весілля 20 років. Не любите говорити на людях? Є альтернативні варіанти, які нічим не гірше стандартних побажань:

 1. Якщо у вас гарний голос, запишіть вітальну пісню і покажіть цей ролик на святі.
 2. Створіть для пари креативну відео листівку.
 3. Підготуйте слайд-шоу з зворушливих і смішних фото.

Портал ріара зібрав для вас всю інформацію про 20 років весілля: яке весілля, що дарують і як організовують свято в честь такої події. А щоб ви знали, які ще річниці чекають вас попереду, збережіть собі список всіх весільних ювілеїв і їх назв, і щороку відзначайте ще одну важливу дату у вашій сімейної літописі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code