Рік якої тварини 2024

Рік якої тварини 2024 за східним календарем

Східна Астрологія майбутній 2024 рік уособлює з таким непростим тваринам, як Дракон. Цій таємничій істоті, якщо вірити китайським звіздарям, крім могутності і сили притаманні емоційність, харизматичність, прагнення завжди бути в центрі уваги і блищати.

У Китаї Дракона взагалі дуже шанують: колись він служив символом непорушною імператорської влади. Наприклад, за часів династії Цин його зображення прикрашало державний стяг, а простолюдину за носіння одягу з фігурою дракона загрожувала смертна кара. Чи варто і нам при зустрічі з цим звіроящером так напружуватися? Зовсім ні. По-перше, на Сході рік під знаком Дракона, цієї божественної істоти, що містить в собі дух землі і неба, вважається одним з найбільш благополучних і вдалих в 12-річному циклі. По-друге, в 2024-му зелене забарвлення тварини, як і стихія – дерево, характеризують його вкрай позитивно. Це самий спокійний і врівноважений з усіх наявних драконів.

Коли настає рік Зеленого Дерев’яного Дракона за східним календарем

Як відомо, початок кожного нового року в країнах Південно-Східної Азії настає з деяким відставанням від загальноприйнятого григоріанського календаря, що безпосередньо залежить від розташування небесних світил – Місяця і Сонця. Ось і Рік Дракона, згідно зі східним календарем, почнеться з 10 лютого 2024 року і завершиться тільки 28 січня 2025-го. І весь цей час нам буде протегувати якась міфічна тварина, яку, втім, багато хто порівнює з цілком собі реальними ігуаною і вараном. Також прообразом Дракона в китайській астрології можуть служити давним-давно вимерлі динозаври. На користь цієї версії говорить різноманітність драконовидів в міфології Стародавнього Китаю, нітрохи не менше, ніж колись у «доісторичних» ящурів.

Нагадаємо, що східний гороскоп оперує п’ятьма стихіями – це вогонь, вода, метал, дерево і земля, кожна з яких пофарбована відповідним чином. Повний цикл календаря дорівнює 60 років, тому символи збігаються тільки один раз в шістдесятиріччя. Таким чином, попереднім роком Зеленого Дерев’яного Дракона був 1964 – й, а наступним буде, теж закінчується на цифру «4»,-аж 2084-й.

Яким обіцяє бути Рік Зеленого Дерев’яного Дракона

Отже, що нас чекає в 2024-му році? Його стихія-дерево. Вона символізує собою зростання фізичний і духовний, тому удача і успіх будуть супроводжувати впевненим у собі людям, які мають чіткі і благородні цілі. Зелений колір, який переважає в енергетиці року, уособлює оновлення, відродження, початок нового життя і масу усіляких цікавих подій. Чи завжди вони будуть зі знаком “плюс”, ось в чому питання. Адже Дракон-істота досить небезпечне. Але, на щастя, Дерев’яний Дракон – самий гнучкий з інших, собі подібних, він навчить нас пристосовуватися практично до будь-яких, навіть самим несприятливих умов. І чим більше труднощів, тим більше, згідно астропрогнозам, буде дано нам сил.

Втім, деяких розчарувань все ж уникнути не вдасться: їх принесуть несерйозні, необов’язкові люди, зустрічі з якими слід по можливості обмежувати.

Як зустрічати 2024-й Рік Дракона

Астрологи радять зустрічати по-особливому. Дракону не подобаються рутина і буденність. Ніякої нудьги, звичного перебігу подій, сумних думок. У новорічну ніч, що передує цьому знаку, діють такі правила: яскраве, святкове оздоблення будинку – багато блискучих прикрас і гірлянд, активні розваги – танці та рухливі ігри, щедрі подарунки, вишукані частування. Володіючи досить-таки екзотичним зовнішнім виглядом, Дракон відчуває слабкість до красивих і помітних речей. Втім, в традиціях застілля Дракона – прості страви з круп, яблука, свіжа зелень, так що постарайтеся, щоб все це теж «в меню» було присутнє.

Що стосується нарядів, то вони повинні бути карколомними, з неодмінними блискучими аксесуарами у вигляді брошок, браслетів, запонок, сережок, кольє.

І головне – не скупіться на добрі і ніжні слова один одному. Давно не пояснювалися в любові? Так дійте! Пам’ятайте, що Китайський Рік Дракона вважається найкращим часом для народження потомства.

Кого особливо порадує: Щура і Тигра

Якщо вірити древнім східним мудрецям, то наступаючий рік Дракона – час вдалий, що обіцяє нам гармонію і багатство. Але як бути з тим, що 2024-й рік – високосний, а ця особливість завжди розцінювалася багатьма як знак недобрий. Однак східні астрологи стверджують: дракони не бояться труднощів і готові ризикнути!

2024-й, згідно з їхніми прогнозами, буде більш спокійним, ніж інші роки. Правда, не для кожного.

Щур (1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020). Символи добре взаємодіють один з одним, тому щурі буде супроводжувати успіх у всіх починаннях.

Бик (1961, 1973, 1985, 1997, 2009). Бику доведеться боротися за своє місце під сонцем. Загостриться активність конкурентів, як в діловій, так і особистій сфері.

Тигр (1962, 1974, 1986, 1998, 2010). Тигру 2024 рік принесе надійних друзів і хороших ділових партнерів, в тандемі з якими можна буде домогтися приголомшливих успіхів.

Кролик (Кіт) (1963, 1975, 1987, 1999, 2011). Взаємини з оточуючими і успіх в справах будуть залежати від вашого вміння йти на компроміс. У цей період у кроликів буде не так багато шансів вийти з ситуації переможцем.

Дракон (1964, 1976, 1988, 2000, 2012). Драконам в іменний рік буде у всьому супроводжувати удача. Їх чекає багато цікавих подій і нових знайомств.

Змія (1965, 1977, 1989, 2001, 2013). Якщо Змії хочуть домогтися позитиву, варто проявити властиву їм природну мудрість і терпіння. Це дозволить завоювати авторитетне становище.

Кінь (1966, 1978, 1990, 2002, 2014). Не варто братися за будь-які серйозні справи в Рік Дракона. Починання, швидше за все, залишаться безперспективними.

Вівця (Коза) (1967, 1979, 1991, 2003, 2015). Хороший рік за умови, що Коза зменшить свої примхи. І буде більше часу приділяти звичайним справам і турботам. Загалом, скромність і помірність у всьому.

Мавпа (1968, 1980, 1992, 2004, 2016). Мавпа не дає нудьгувати Дракону, і за це він готовий у всьому протегувати знаку. Тільки б їй Дістало розуму не демонструвати свою витончену хитрість, що межує з віроломством. Цього можуть не пробачити.

Півень (1969, 1981, 1993, 2005, 2017). Слабка копія Дракона – півень – зуміє скористатися ситуацією. В цілому рік рівний і спокійний.

Собака (1970, 1982, 1994, 2006, 2018). Собака може дозволити собі скептично дивитися на витаючого в хмарах Дракона. Вже краще б вона цього не робила! Її доля зараз – вести себе тихо і займатися звичними справами.

Кабан (1971, 1983, 1995, 2007, 2019). Плідний рік, коли можна робити деякі заділи на майбутнє. Головне, не зариватися і не забувати думати про оточуючих.

Що обіцяє рік Зеленого Дерев’яного Дракона дітям, які народилися в цей період

Вважають, що люди, народжені в Рік Дракона, мають неабияким розумом, силою волі, витривалістю і уявою. Їх відрізняють чесність і справедливість, хороший смак. Зазвичай всі дракони – сильні особистості і оптимісти, які прагнуть змінити світ на краще. Доброта і великодушність Дракона – наслідок його сили. Їм чуже лихослів’я і лицемірство. Зазвичай вони досягають успіху в житті і домагаються намічених цілей. Дракони-світові знаменитості – це Фрідріх Ніцше, Іммануїл Кант, Зигмунд Фрейд, Фрідріх Великий і Микола II. Також серед них чимало публічних і творчих людей – Сара Бернар, Сальвадор Далі, Марлен Дітріх, Грегорі Пек, Тетяна Пельтцер, Джон Леннон, Пласідо Домінго…

Рік Зеленого Дерев’яного Дракона, як випливає з розрахунків астрологів, буде особливо благоволити до появи чергових світил в літературі і мистецтві, а значить до плеяди великих імен Жан Жака Руссо, Льюїса Керрола, Бернарда Шоу, Андре Моруа додадуться нові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *