Рік якої тварини 2023

Рік якої тварини 2023 за східним календарем

Найщасливіший рік місячного циклу у народів Азії – четвертий, а кролик, як свідчить стародавній переказ, серед знаків східного зодіаку займає саме це почесне місце. 2023 рік – це рік Чорного водяного Кролика. Дізнаємося, що він нам обіцяє.

З усіх 12 – ти відібраних на річне «царство» Буддою звірів, за деякими джерелами там значився кролик, за іншими – кіт. Подвійний знак “Кролик-кіт” – перший випадок, коли один і той же часовий відрізок в гороскопі символізують різні тварини. Але як би там не було, в чомусь вони схожі: пухнасті, милі, з м’якими, але досить пазуристими і небезпечними лапами. До того ж, і той і інший, падаючи, вміють вдало приземлятися, нітрохи не поранившись. Чи пощастить так само і нам, людям? Чи вдасться в найближчі місяці 2023 року Кролика людині побути улюбленцем долі?

Коли настає рік Чорного водяного Кролика за східним календарем

Як відомо, постійної дати зустрічі Нового року на Сході немає, свято настає в другий молодик після зимового сонцестояння, і весь час через циклічності місячних місяців це відбувається по-різному. Тому європейців, які народилися в перших числах звичного для них нового року, не слід поспішати зараховувати відразу до наших «братців-кроликів». Можливо, вони самі, що не є «тигри», оскільки епоха влади Водяного Кролика (Кота) почнеться тільки 22 січня 2023 року і триватиме акурат до 9 лютого року 2024-го.

Яким обіцяє бути Чорний Кролик

Основні характеристики Кролика на 2023 рік – Чорний, Водяний. Такий рік, між іншим, приходить тільки один раз в шістдесят років, попередніми йому аналогами були далекі 1903-й і 1963-й. Цифра “3” в даті якраз вказує на колір, Супутній знаку – чорний. Але можливі також варіанти – синій, темно-синій, блакитний, так як правлячою планетою року є Венера.

Астрологи припускають, що 2023 рік буде досить спокійним і гармонійним, оскільки сам Кролик (кіт) – істота ласкаве, ніжне, гармонійне, що піклується про своє потомство. Є ймовірність того, що дипломати навчаться домовлятися і, нарешті, не буде ніяких воєн.
Однак якщо проводити паралель з Кроликом 1963-го року, найбільш близьким нашому тотему, то ситуація виглядає не настільки райдужно, бо 60 років тому, в XX столітті, планету раз у раз стрясали малі і великі катаклізми. Траплялися військові перевороти і збройні виступи, тисячі життів забирали авіакатастрофи та інші транспортні катастрофи, глобальну кризу переживали радянсько-китайські відносини, і ніхто, навіть лідери супердержав, не могли вважати себе невразливими – в листопаді в США був убитий президент Джон Кеннеді.

З іншого боку, люди робили безсумнівні успіхи на шляху до прогресу і миру: продовжували освоювати космос, зміцнювали міжнародні зв’язки, розвивали культуру. 1963-й-це рік польоту до зірок першої жінки-космонавта Валентини Терешкової, візиту лідера Куби Фіделя Кастро в СРСР, а також тріумфальної ходи «Бітлз» по всій планеті. Пережити сьогодні щось подібне люди напевно б не відмовилися. Незважаючи на всі можливі ризики року у вигляді властивим Кролику занепокоєння і боязкості.

Як зустрічати рік Кролика

Звичайно, зустрічати чарівного Кролика найкраще в колі сім’ї – тихо, пристойно і передбачувано. Цей звір дуже цінує домашній затишок. Також обов’язково відвідайте близьких і родичів, приготуйте їм в якості подарунків який-небудь інвентар для саду та городу.

Продумати свій наряд рекомендується задовго до свята, адже це буде залежати від того, де і з ким проходить зустріч Нового року. Домашній образ не повинен бути химерним, його складові – зручність, затишок і спокійні тони. Ви можете віддати перевагу всьому тому, що любите і до чого звикли. Якщо все-таки вирішили вийти в світ, астрологи дуже рекомендують використовувати в одязі лілові відтінки.

Тепер про святковий стіл. Ви, звичайно, розумієте, що на ньому не повинно бути ніякої «пухнастою» дичини – кролятини або зайчатини. Краще віддати перевагу стравам з овочів і фруктів. Побільше зелені-моркви, капусти, кропу, салату, цибулі. Це точно не завадить! Хочете побалувати господарів року смачненьким, згадайте, що коти особливо шанують рибку. І так, нехай у вашому новорічному меню будуть і сьомга, і оселедець, і тунець. У найрізноманітніших варіаціях і обсягах.

Дуже важливою складовою вдалої зустрічі Нового року 2023 буде присутність на вашому святі живого символу року, а не всяких там фігурок з пап’є-маше. Благо справжнього і кролика, і котика отримати сьогодні – не проблема. В майбутньому, ставши членами вашої родини, вони гарантовано принесуть в ваш будинок удачу і щастя.

Кого особливо Кролик порадує: удача чекає Дракона, коня, Собаку

Головними цінностями для багатьох протягом усього року залишатимуться безпека та збереження власного благополуччя. І справа тут не стільки в егоїзмі, скільки в неспокої і тривозі за близьких, боязні втратити те, що було придбано ціною великих зусиль. З 2023 року починається період моральних і духовних конфліктів, коли на перший план виходять питання про роль людини в світі. Осмислити події, що відбулися в прийдешньому році, вдасться пізніше, коли багатьом людям, в тому числі політичним лідерам, доведеться визнавати і виправляти свої помилки. Часом здасться, що остаточно восторжествувала філософія егоїзму, люди стали менш терпимими один до одного. Однак Плутон зробить свою справу – все повернеться на круги своя і біле знову стане білим.

Щур (1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020). Зазвичай щурі вистачає припасів, щоб протриматися до кращих часів, так що в цей рік їй найкраще зачаїтися. Жарти з Котом можуть бути дуже небезпечні!

Бик (1961, 1973, 1985, 1997, 2009). Бику треба працювати, не відволікаючись на провокації, в цілому рік буде спокійніше і плідніше, ніж попередній. Час сприятливий для того, щоб почати свою справу, затіяти новий масштабний проект, сколотити стартовий капітал.

Тигр (1962, 1974, 1986, 1998, 2010). Спокійний і сприятливий рік, що розташовує до відпочинку і подорожей. Можна розслабитися, адже в майбутньому сили знову будуть потрібні і для роботи, і для інших цікавих починань, які можуть перерости в хобі всього життя.

Кролик (Кіт) (1963, 1975, 1987, 1999, 2011). Все вдається Кролику в “іменний” рік – і справи йдуть як треба, і вдома затишно і тепло, і друзі готові допомогти і підтримати у всьому. Від минулих нудьги і депресії і сліду не залишилося!

Дракон (1964, 1976, 1988, 2000, 2012). Приємний і веселий рік, час, коли можна і потрібно виходити в світ і блищати. При цьому Дракона обов’язково оцінять по достоїнству, що йому дуже і дуже до душі.

Змія (1965, 1977, 1989, 2001, 2013). Успішний в цілому рік, незважаючи на те, що для цього буде потрібно докласти чимало старань і зусиль. Знайдеться час і для того, щоб побути в улюбленій для себе ролі пасивного спостерігача. Місцями відвідають умиротворення і філософський спокій.

Кінь (1966, 1978, 1990, 2002, 2014). Рік успіху і можливості показати себе у всій красі, не надто напружуючись.

Вівця (Коза) (1967, 1979, 1991, 2003, 2015). Чудовий рік. З’являться покровителі, які дозволять справам жваво бігти в гору.

Мавпа (1968, 1980, 1992, 2004, 2016). Від пліток до розваг – все на високому організаційному рівні. Але, потураючи своїм слабкостям, Мавпа ризикує втратити почуття міри. А це загрожує наслідками.

Півень (1969, 1981, 1993, 2005, 2017). Не завадять пильність і обережність, вміння не вникати ні в які суперечки і дискусії.

Собака (1970, 1982, 1994, 2006, 2018). Життя затихає і мирно їде по накатаних рейках. Саме час подумати про комфорт і затишок, сімейному теплі. Рік, між іншим, найсприятливіший для вступу в шлюб.

Кабан (1971, 1983, 1995, 2007, 2019). Краще Кабана не смикати зараз даремно. Він дуже втомився і не проти відпочити.

Що обіцяє рік Водяного Кролика дітям, які народилися в цей період

Дитина-Кролик здатна убити будь-якого своєю безмірною чарівністю. Це добре і слухняне дитя, надзвичайно миле, з яким рідко бувають проблеми. Малюки, народжені в цей період, прекрасно вчаться і буквально на льоту схоплюють будь-яку інформацію. “Кроленята” також дуже товариські і надзвичайно емоційні, через що час від часу вони можуть витати в хмарах. Це, втім, нітрохи не заважає їм сформуватися в геніїв і просто обдарованих особистостей. Згадаймо, що в цей рік народилися такі зірки світової науки і культури, як Альберт Ейнштейн, Марія Кюрі, Жорж Сіменон, Едіт Піаф, Френк Сінатра, Мстислав Ростропович, а також ціла плеяда сучасних знаменитостей – Бред Пітт, Уїтні Х’юстон, Джордж Майкл, Квентін Тарантіно, Володимир Машков і багато інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *