Рік якої тварини 2025

Рік якої тварини 2025 за східним календарем

Наступаючий 2025-й буде роком зеленої деревної Змії. Чим же насправді може обернутися для нас зустріч з цією потенційно небезпечною твариною і яку зі своїх численних личинок вона явить, дізнаємося з нашого матеріалу.

Шостим тваринам, які прибули на день народження до Будди, була змія. Ми, європейці, негативно сприймаємо “гримучу” у всіх її іпостасях, за винятком, хіба що, нешкідливого ужика. А ось в Китаї, в міфах і легендах, змію представляють як джерело просвітлення і мудрості. Незважаючи на свою спритність, що трактується як мінливість, вона вважає за краще усамітнення і спокій, схильна до неквапливих, грунтовних умовиводів, гріючись де-небудь на сонечку, дуже рідко нападає першою. З іншого боку, варто пам’ятати, що, атакуючи, змія діє стрімко і не знає пощади, оскільки її отрута смертельна.

Коли настає рік зеленої деревної Змії за східним календарем

Китай, як ми знаємо – країна з трьохтисячолітньою астрологічною традицією, згідно з якою роки змінюють один одного аж ніяк не за Григоріанським, а за місячним календарем – строго першого числа першого місяця цього найдавнішого чисельника. Кожен знак Зодіаку, по китайській теорії, знаходиться під впливом однієї з п’яти стихій – метал, дерево, вода, вогонь і земля. При цьому кожній зі стихій притаманний певний колір: металу – білий, воді – чорний, дереву – зелений.

Дерев’яна Зелена змія, відповідно до всіх цих правил, вступає в свої законні права 29 січня 2025-го року, тобто відразу після того, як в Китаї та інших країнах Південно-Східної Азії відсвяткують новий, 2025-й. Під таким же зоряним управлінням знаходився від нас і далекий 1965-й рік. Він був не самим фатальним, як інші «зміїні» роки в нашій історії, наприклад, 1905-й, 1917-й, 1941-й, 1953-й. Але теж досить щедрим на різного роду перевороти і потрясіння.

Якою обіцяє бути Зелена Дерев’яна Змія

Деревного Зеленого “змія «астрологи схильні розцінювати як один з найбільш передбачуваних знаків, в порівнянні з його іншими» войовничими” побратимами. А що? Примостилася собі змійка на дереві пізнання, обвила щільно його стовбур і медитує: обмірковує кроки до майбутнього успіху, цурається непотрібних зустрічей, словом, насолоджується життям. Так, дійсно, деревна Змія – сама спокійна і стабільна з усіх, вона некваплива і розважлива, любить відпочинок, романи і романтику…

Так що, може, і ми в цьому році відбудемося дрібними проблемами? Якби! Багато дослідників, детально проаналізувавши згубний “зміївплив” на минулі роки, попереджають нас про вельми непростий період часу. Зазвичай, головні події, швидше за все, відбудуться в серпні… але цим-то якраз нас навряд чи здивуєш. А ось що стосується особистого життя, то тут, як стверджують астрологи, все ідеально підходить для нормалізації відносин, а також нових зв’язків і знайомств. Змія взагалі благоволить любові: шлюби, укладені в цей рік, обіцяють бути найміцнішими.

Як зустрічати 2025-й рік Змії

Так як же будемо задобрювати нашу Змію? Щоб повною мірою догодити її сутності і собі, коханим, свято Нового року не зіпсувати?
Тут все просто. Щоб наша чарівна дерев’яна змійка не перетворилася в монстроподібного “змія зеленого”, ставимо на святковий стіл якомога більше безалкогольних напоїв. Морси, натуральні лимонади, мінералка, нектари і соки. З обережністю – коктейлі і, зрозуміло, шампанське. Можна багато шампанського, але – з льодом, содової або замороженими фруктами. Всім міцним напоям-табу. Не дражніть даремно»зеленого змія”. А ось по частині частування не скупіться! Змії – досить тонкі гурмани, тому сміливо фантазуйте з закусками і салатами, при цьому курячі і перепелині яйця повинні бути в них неодмінною складовою.

Так, змії в більшості своїй люблять розкіш і комфорт, так що доведеться відповідати: і себе причепурити, і будинок прикрасити. Жінкам, зустрічаючи цей рік, необхідні дорогоцінні прикраси. Чоловіки повинні бути важливі, неквапливі і ситі в кінці вечері, як удави. Веселощі? Шум і суєта? На цей раз краще обійтися без них. Ми вже відзначали головну особливість деревної змійки-умиротворення, розслабленість, а в оточенні – близьке коло самих-самих. При цьому ” все бачу, все тримаю під контролем».

Кого порадує рік деревної Змії: удача для Щура, Бика, Півня і коня

Китайські астрологи вважають, що в рік Змії краще за всіх справи підуть у людей, що займаються розумовою діяльністю: педагогів і політиків, письменників і вчених. Рік Змії розташовує до якісного розвитку особистості, будить в кожному з нас такого собі філософа. Але не варто забувати, що господиня року, хоч некваплива і розважлива, все-таки здатна на швидкий ривок: так що всім промисловим ноу-хау, дослідницьким експедиціям і науковим експериментам буде дано зелене світло.

Щур (1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020). За умови, що щур стримає свою цікавість і зосередиться на реальних справах, рік складеться вдало. Щур якраз-таки, як ніхто, вміє заспокоювати Змію.

Бик (1961, 1973, 1985, 1997, 2009). Працьовитість бика буде оцінено по достоїнству. Рік обіцяє відсутність яких би то не було проблем. Також можна буде похвалитися відмінним доробком на майбутнє – Змія оточить бика турботою і розумінням.

Тигр (1962, 1974, 1986, 1998, 2010). Співпраця складатиметься непросто. Тигру доведеться постійно переступати через себе, так як вони зі змією абсолютно різні за темпераментом. Повільна рептилія не бажає нічиїх порад, а хижакові треба постійно активно діяти.

Кролик (Кіт) (1963, 1975, 1987, 1999, 2011). Кролику теж допомоги чекати від змії не доводиться. Але не варто думати, що це класичний варіант відносин між ними. Для Кролика все може завершитися несподівано успішно, адже він йде до своїх цілей найкоротшим шляхом.

Дракон (1964, 1976, 1988, 2000, 2012). Прагнення до успіху і жага влади Дракона можуть знайти у змії розуміння, вони, незважаючи ні на що, споріднені душі. І тоді – вперед: не бійтеся брати на себе підвищені зобов’язання!

Змія (1965, 1977, 1989, 2001, 2013). Спокій, любов, дружба – все буде, якщо ви уникнете зайвої агресивності і ревнощів один до одного. Бізнесменам пощастить беззастережно, однак питання: чи надовго?

Кінь (1966, 1978, 1990, 2002, 2014). Чітко визначившись з пріоритетами і цілями, ви здатні домогтися успіху. Та й романтику ніхто не відміняв.

Вівця (Коза) (1967, 1979, 1991, 2003, 2015). Дисциплінованість і зібраність – ось девіз року. А все інше підкажуть обставини, які будуть вельми прихильні.

Мавпа (1968, 1980, 1992, 2004, 2016). Не ускладнюйте собі життя зайвою недовірливістю і розважливістю, такі жарти зі змією даром не проходять. І тоді результат не змусить себе довго чекати.

Півень (1969, 1981, 1993, 2005, 2017). Можна дуже багато чого досягти, проявивши властиву Півневі винахідливість. Змії також імпонує завзятість Півня, та й він так боляче клюється!

Собака (1970, 1982, 1994, 2006, 2018). Від вас буде потрібно тільки чесно виконувати свій обов’язок і безстрашно стояти на сторожі власних інтересів. Про все інше подбає Змія.

Кабан (1971, 1983, 1995, 2007, 2019). Кабану не завадять запобіжні заходи. Особливо це стосується сфери бізнесу і любовних зв’язків на стороні.

Що обіцяє рік деревної Змії дітям, які народилися в цей період

Дитина-змія дуже рано стає дорослою. Він сміливий, сильний, Уважний, дисциплінований і вкрай цілеспрямований.
Згодом, як правило, досягає всіх поставлених перед собою завдань. У школі ці діти-улюбленці вчителів. Змійка постарається у всьому виправдати довіру педагога.

Але стережіться, якщо ви проявите до такої дитини байдужість і нерозуміння. Тоді з нього сформується досить складна особистість -з лісна і жорстока. При найбільш же сприятливих обставинах народження і виховання вони виростають людьми розумними і привабливими, з чудовою інтуїцією, витримкою, божевільною тягою до прекрасного.

Якими саме будуть діти, народжені в наступаючому 2025 році – важко судити, зате ми знаємо багато про видатних людей-змій. Це і 16-й президент США Авраам Лінкольн, письменники Федір Достоєвський і Йоганн Вольфганг Гете, Композитори Йоганн Брамс і Франц Шуберт, вчені Олександр Бородін І Альфред Нобель, видатний хореограф Серж Лифар, улюблені багатьма поколіннями артисти Ролан Биков, Олег Борисов, Олександр Абдулов … Список можна продовжувати. Одне зрозуміло: з’явившись в будь-який день і годину на світ, головне, не упускай дарованої тобі зірками можливості – бути талановитим, яскравим, але головне, порядною людиною. І тоді будь-який знак Зодіаку буде до тебе прихильний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *