49 років весілля

49 років — кедрове весілля

Здавалося б, ще зовсім недавно за ваше здоров’я і довге подружнє життя піднімали келихи й гучно, хором кричали «гірко!», а тепер на скороминущому календарі подій вже 49 років спільного життя. Таке весілля традиційно називають кедрової.

Кожен рік удостоєний бути для подружньої пари новим, повним подій, як радісних, так і сумних, від цього нікуди не дінешся. Цей рік повинен бути особливим і якоюсь мірою підготовчим, адже наступна річниця весілля — золота. Кедр є деревом довгожителем саме тому 49 років символ довгих і міцних взаємин, званих кедровим весіллям.

Особливості кедрового весілля

З дня одруження пройшло 49 років це вагомий привід, щоб показати приклад іншим, як можна гідно жити один для одного і в горі і в радості. Вони вже не літають в хмарах під променями романтичних буднів, але шукають нові сторони кохання у приземленому світі, показуючи своїм дітям урок мудрості і доброчесності. Звільняючись від шаблонів юності, пара досягла такої дати, робить відкриття для себе, оскільки перші почуття, якими вони тепер можуть пишатися — повага, розуміння та милосердя.

Любов як би окрилює своїми крилами і несе в невідомі краї, овіяні натхненням і успіхом. Серед таких пар, досягли межі 49 зустрічаються в основному зрілі особистості, які впевнено і стрімко роблять кар’єру, дають мудрі поради дітям і не витрачають час на любовні зізнання, що їм і не потрібно, оскільки люди досягли цієї позначки розуміють один одного з півслова і з напівпогляду.

кедрове весілля

49 річниця – традиції

Що стосується традицій, то насправді, окремі випадки можуть бути особливо винахідливі і придумують їх самі подружжя. Ніяких певних умов проведення кедрової весілля немає, тому ви можете стати автором ідеї власних сімейних традицій, наприклад, посадити кедр на 49 років або створити особливу колекцію з кедрової посуду з ініціалами пари.

Вона красиво буде прикрашати будинок і нагадувати про досягнуті життєвих перемоги міцних відносин над часом. Як вже було сказано вище, кедр — має цілющу властивість, чому б не придумати свій ритуал оздоровлення як застави тривалого і здорового життя. Наприклад, купити дві кедрові чаші і в 49 років весілля випити з неї по ковтку води, як знак придбання сили і могутності над можливими невдачами в майбутньому.

49 років весілля

Що подарувати на весілля

Очевидними і вишуканими стануть подарунки на весілля з кедрових виробів. Вони особливо припадуть до речі, оскільки в такому віці подружжя не потребують чудернацьких подарунки. Піднесіть його у вигляді атрибута, щоб він став нагадуванням про міцних відносинах котрі тривали так довго. Гарною ідеєю стане статуетка або посуд з кедра, має орнамент або відповідний портрет. Кедр має цілющі властивості, тому будь-які подарунки з кедра будуть надавати позитивний вплив на здоров’я людини.

Якщо ваші рідні йдуть в ногу з часом, зверніть увагу на модульні картини. Крім радикального перевтілення вигляду приміщення, картини можна замовити під ваш смак і колір з будь-яким зображенням.

Генеалогічне древо – безцінний подарунок. Ви можете зробити його самі з допомогою комп’ютерних технологій або замовити в місці реалізації подарунків. Незвичайним, але потрібне з точки зору пам’яті, родинне дерево зберігає інформацію вашого роду. Крім древа запропонуйте записати відео звернення до своїм правнукам. Ця унікальна зйомка стане надбанням для підростаючого покоління.

49 років весілля

Гірський кришталь. Незвично і проникливо виглядають авторські роботи з гірського кришталю. Серед них можна виділити роботу лелек, свивших гніздо, доречним стане саме дерево кедр. Якщо вам пощастить, майстер виконає роботу за вашими індивідуальними пропозиціями.

Можливо, у подружжя є улюблене хобі, тоді в самий раз подумати над презентом відповідають їх діяльністю. Наприклад, якщо вони люблять ходити на танці, подаруйте їм абонемент на 1-2 місяці.

Подарунки на 49 років весілля несуть істотну відмінність від звичних, оскільки в такому віці у подружжя вже нажите все до чого вони прагнули і тепер найкращим сюрпризом може стати душевні презенти зі змістом. Не варто дарувати дорогі подарунки, сорок дев’ята річниця весілля не кругла дата, тому краще зробити недорогий подарунок, але з любов’ю і зі смаком.4

49 років весілля що подарувати

Як відзначити кедрове весілля

49 років — не 50, тому вибір місця для святкування можна обмежити затишним домашнім оточенням самих рідних та близьких. Якщо ви не є домосідом і прагнете до галасливої компанії в громадському культурному закладі, ресторан або затишне кафе ідеальний варіант.

Приймаючи рішення святкувати подію вдома, знайте, символ заходу — кедр повинен займати особливу увагу при оздобленні кімнати, і без творчого підходу тут не обійтися. Аромасвічки із запахом «кедр» заповнять атмосферу приємним пахощами, стануть початком для радісного сімейного вечора. Зробіть акцент на столі і поставте частування плодів з кедра, тим самим подружжя діляться досвідом і мудрістю зі своїми близькими.

49 років весілля

Пам’ятайте, що чоловік і дружина вже далеко не молоді, тому врахуйте всі нюанси проведення:

  1. Музика не повинна бути дзвінкою, і гучною;
  2. Контроль з приправами і спеціями на столі – більш щадна їжа;
  3. Вечір обіцяє бути радісним і пам’ятним, але не тривалим.

Особливо важливі в цей день цінності сімейного вогнища, тому присвятити час спогадів і розповідей, які оповідає сімейна пара — прекрасна ідея. Можна підготувати сценарій. Гості і головна пара вечора заспівають улюблену пісню або станцюють романтичний повільний танець. Нехай на цьому святі всі запалюють: правнуки танцюють під ритмічну музику, онуки розкажуть вірші, а діти запропонують гарні тости.

Якщо знаменна дата припадає на теплу пору сезону, добре організувати зустріч на природі з багаттям і шашликами. Особливо сприятливо позначиться прогулянка по кедровому або соснового лісу. Гуляючи по лісових просторах не забудьте зірвати дві гілочки. Це буде оберіг для домашнього вогнища.

Запропонуйте за дружньою бесідою придумати сценарій майбутнього події — золоте весілля. Напевно родинне коло поділитися кількома оригінальними ідеями проведення ювілею.

49 років весілля

Кедрове весілля: вітання

За приємною бесідою цікавим привітанням стане в першу чергу слова у вигляді тосту. Часто це віршована форма викладу, але є і не римована з ноткою гумору. Наведемо кілька прикладів:

Час невловимий, намагайтеся не робити акцент на цьому, коли говорите слова щирих побажань щастя. Здоров’я одне з найголовніших потреб в такому віці. Подарунки на кедрове весілля не основний етап свята, найважливіше сказати добре слово, яке буде важелем до нових ідей, додасть впевненості в те, що подружжя насправді в душі ще молоді і попереду у них довгі роки спільного життя.

Особливо марно прозвучать слова гордості за батьків від своїх дітей, адже вони є той орієнтир, на який потрібно рівнятися всім хто вирішив в день одруження обмінятися кільцями і клятвами вірної любові.

Спільне життя — це не хвилинне рішення, до нього йдуть двоє людей, які готові віддавати себе один одному протягом всього життя, довіряти, розуміти, поважати і цінувати за кожен позитивний вчинок. Подарунки на кедрове весілля не головне для подружжя 49 річниці, в такому віці цінності набувають інший відтінок, любов і щасливі обличчя рідних і близьких — ось головне для пари досягла такої життєвої позначки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code