Алое в будинку: прикмети і забобони

Основна частина візьме про алое пов’язана з тим, чи можна тримати цю квітку вдома чи ні, де саме його краще поставити, і що означають для домочадців відбуваються з ним метаморфози.

Чи можна тримати вдома алое – що кажуть прикмети

Диво-аптечка

Якщо ви задасте це питання будь-бабусі років за 70, то отримаєте позитивну відповідь – алое вдома тримати не тільки можна, але і потрібно! Адже це не квітка, а справжня домашня аптечка. Розрізані вздовж листочки з соковитою м’якоттю заліковують будь-які ранки і опіки, сік виліковує від хвороб ШКТ, рятує від артриту та артрозу, кашлю і нежиті, і ще добрих двох-трьох десятків різноманітних хвороб. Так і росте ця квітка на віконцях у бабусь десятиліттями, розростаючись і радуючи господинь численними відростками та крислатими потужними стеблами.

Енергетика в будинку

По тому, наскільки добре відчуває себе алое в будинку, можна судити про те, чи все гаразд з енергетикою житла. Якщо алое цвіте, прикмети трактують це як дуже хороший знак – ваш будинок перебуває під захистом вищих сил, і всі у вашій родині буде добре. Про квітучий алое прикмети нечисленні і дуже однозначні – цієї події можна тільки порадіти.

Погано, якщо квітка почав жовтіти, сохнути і чахнути. Якщо при всьому при цьому він посаджений в просторий горщик, в добрий грунт, ви вчасно його поливаєте, йому вистачає світла і тепла, то засохлий алое будинку прикмети трактують як велику небезпеку – на ваш будинок обрушився потік негативної енергії. Квітка відбив його, взявши удар на себе. Але вам варто пошукати джерело зла в найближчому оточенні, інакше наступного разу під удар ви самі можете потрапити.

Якщо квітка відчуває себе добре, не цвіте, але зате випускає все нові пагони, швидко зростає і гарно зеленіє, значить, атмосфера в домі панує позитивна, ззовні ніякої загрози немає.

Якщо вам зустрілfся думка про те, що тримати алое будинку не можна, то шукати його коріння стоїть не в прикметах, а у вченні феншуй.

Воно не вітає колючі рослини в будинку. Але визнає, що тримати їх на підвіконнях все ж можна – так колючки квітки будуть відображати негатив, який може проникнути в помешкання ззовні разом з заздрісними або негативними поглядами.

Куди ставити алое в будинку

Вважається, що кращими кімнатами для квітки з алое будуть робочий кабінет, коридор або їдальня.

Як говорилося вище, найкраще місце для квітки алое в будинку – підвіконня. Причому, вікно повинне виходити на східну та південну сторону. Якщо в будинку оселилися самотність, розлад і фінансові негаразди, то на східній стороні розміщують відразу кілька горщиків з цією рослиною. Якщо не вистачає любові і довірчих відносин між домочадцями, то на південній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code