Білий кіт – прикмети про пухнастих чарівників

Якщо кішки чорної масті вселяють побоювання, то тварини білого кольору, навпаки, асоціюються з чимось добрим і чистим. Чи Так це насправді? Дійсно білий кіт, прикмети про який не згадують нічого поганого – посланник з добрими вістями.

Зустріч з цією твариною обіцяє успіх у справах, а його присутність в будинку допомагає зберегти здоров’я і налагодити особисте життя. До того ж в незалежності від масті коти мають здатність спілкуватися з потойбічними силами і захищати від них свого господаря.

Прикмети і забобони

Дівчина, яка бажає скоріше вийти заміж, повинна знайти господарів для 7 кошенят-дівчаток білого забарвлення. Мріє про дружину холостяку необхідно надати аналогічну послугу котячим дитинчатам чоловічої статі.

Зустріч на вулиці з котом білого забарвлення може свідчити про наступне:

  1. Для молодят зустріч обіцяє міцний шлюб і взаєморозуміння.
  2. Тим, хто поспішає на ділову зустріч, варто сподіватися, що вона пройде успішно.
  3. Для тих, хто поспішає на побачення, подібна зустріч – знак того, що пора переходити до рішучих дій: освідчитися в коханні чи зробити пропозицію.
  4. Якщо білий кіт перебіг дорогу, значить можна загадувати бажання, і воно обов’язково збудеться.

У будь-якому випадку білі кішки – прикмета прийдешніх радісних подій, але тільки якщо зустріч відбулася. Побачити тварину цього забарвлення вночі не дуже хороший знак. Він говорить про те, що задумане не здійсниться.

Білий кіт у домі

Білий кіт з різнокольоровими очима принесе удачу в справах. Такий «талісман» радять мати бізнесменам та підприємцям. Кажуть, якщо погладити тварину напередодні операції, вона буде вдалою.

Якщо білий кіт прийшов у будинок, прикмета каже, що це велика удача. Відмовитися прихистити звірка – значить упустити свій шанс на більш благополучне існування. Пухнастий «білий маг» знає як позбавити домочадців від фінансових і психологічних проблем.

За любов і турботу він відплатить сповна:

  • очистить дім від негативної енергетики;
  • гармонізує простір;
  • позбавить подружжя від сварок і конфліктів;
  • захистить від пристріту і псування;
  • принесе успіх у всіх починаннях.

Прихистити кошеня радять парі, що не має дітей. Добра справа не залишиться непоміченим вищими силами, і вони обов’язково подарують подружжю довгоочікуваного дитини. А якщо «приблуда» кошеня виявиться білою розмальовки – це подвійна удача. Новонароджений буде мати міцне здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code