Будинок уві сні до чого сниться?

До чого сниться будинок по соннику? Уві сні будинок має тлумачення вашого існування, внутрішнього світу, життєвої опори. Те ж саме значення буде мати житловий будинок. Порожній будинок в сновидіннях — безцільне існування, апатія, а іноді і смерть.

Багато будинків означає невизначеність у виборі життєвого напрямку. Вулиця з будинками – означає широкий асортимент всіляких шляхів, цілком доступних вам і чекають лише, коли ви визначитеся. Два будинки – на даний момент у вас є дві цілком привабливі перспективи.

Яке снилося житло?

Бачити уві сні великий будинок (високий, величезний —  як прищепило, обіцяє всілякі приємні речі, від спадщини до підвищення по службових сходах. Маленький будиночок радить стримати апетити і найближчим часом бути скромніше в своїх вимогах і бажаннях.

Сниться новий будинок — сновидіння означає істотні зміни в житті. Бачити старий будинок (старий) по соннику – говорить про те, що ви постійно повертаєтеся думками до того, що вже минуло. Пора вже дивитися вперед і навчитися радіти справжньому. Чужий старий будиночок – брати в приклад чужий досвід, від якого, на жаль, мало толку особисто вам. Колишній будинок приснився – «привіт з минулого», причому якщо ви відчували позитивні емоції, то сон пророкує сприятливі події наяву, а от якщо відчували неприязнь, смуток або страх, вам варто проявити обережність, більш уважно поставитися до власного здоров’я і безпеки. Покинутий будинок – мучитися спогадами про давно минулі події.

Батьківський дім (батьків, отчий, рідний) уві сні побачити – до спадщини, родинних зустрічей, початку якихось важливих для вас подій. Бабусин будинок (бабусі) сниться – відчувати свою безпорадність, неспроможність. Якщо ж привиділося житло покійної бабусі (померлого дідуся), тлумачення сну буде аналогічним значенню “будинку небіжчика”. Будинок небіжчика (померлої людини) по соннику Магини – до смерті серед родичів або важкої хвороби. Житло подруги (друга, приятелів, свекрухи) — давати «цінні» поради своєму оточенню. Уві сні чужий будинок (інший, незнайомий) снився – ваше втручання в чуже життя, в якjому ви мало що розумієте. Перебувати в чужому житлі — намагатися бути в курсі сторонніх проблем. Жити в чужому домі – приміряти «чужу шкуру» на себе. Будинок коханої людини – потреба увійти в його долю, бажання стати частиною його життя. Будинок дитинства (дитячий будинок) побачити уві сн — недолік уваги і любові з боку близьких людей. Публічний будинок — згідно сонником застерігає про негарну ситуацію, яка кине на Вас тінь безславства. Божевільний будинок віщує складне становище, коли ви будете мати потребу в захисті і моральній підтриці. Будинок відпочинку сниться через втому, накопичених проблем і потреби в перепочинку. Казенний дім—до вимушених вчинків, бюрократичних клопотів.

Згідно соннику красивий будинок — означає успіх, здоров’я, багатство. Багатий будинок – до грошового достатку. Зруйнований будинок (руїни, руїни) бачити – до фінансових втрат, хвороб, згубного лихослів’я. Згорілий будинок (обгорілий, горілий, обгорілий) уві сні має тлумачення, як втрати, не лише фінансів, але і дорогих вам людей. Чужий згорілий — ваше втручання в чужі проблеми матимуть погані наслідки. Розвалений будинок (розвалюється) по соннику означає крах, провал, банкрутство, до яких ви дуже близькі. Не допустіть катастрофи у вашому житті. Недобудований будинок (споруджуваний) — ви чітко йдете до своєї мети, головне не кинути розпочате на півдорозі. Хитний — хитке нестабільне положення. Будьте вкрай уважні і обережні.

Дерев’яний будинок (зруб) сниться до хвороб, а іноді і смерті. Цегляний будинок (кам’яний) за сонником Магіні – ви завжди можете покластися на допомогу родичів і друзів. Скляний – сон може означати як крихке щастя, так і життя, виставлене на загальний огляд.

“Мити посуд у великому красивому чужому будинку, що означає сон?» Сон говорить, що ви вирішуєте чужі проблеми, у той час як особливо у ваших стараннях не потребують, і без того будучи наділеними різними благами.

Хто або що було в будинку?

Сміття в будинку сниться до всіляких сварок і конфліктів. Пил – означає порожні надії. Забуті почуття і відчуття. Земля —  до сімейного благополуччя і багатства, або до поділу житлоплощі. Для більш точного передбачення, зверніть увагу на деталі і власне сприйняття сновидіння.

Люди в будинку — до занепокоєння. Багато людей — багато народу) — до внутрішніх протиріч, страху, суєті. Чужі люди (незнайомі) — ваша причетність до пліток, чужій думці, чужим цілям. Чоловік в будинку — сон обіцяє вам захист, надійність положення, зрозуміло, за умови, що чоловік вам не погрожував в сновидінні. Дівчина сниться до великих можливостей і змін, які розкриються перед вами в найближче майбутнє. Жінка в оселі – заздрість і лихослів’я. Цигани в будинку – прагнення до безтурботного життя. Злодії в будинку (грабіжники, бандити) — ваша репутація під загрозою. Будьте обачні в своїх словах і вчинках. Уникайте “нечесної гри”. Бомж (жебрак) – розчарування у власному існуванні, втрата майна та/або друзів, безвихідне становище. Гості в будинку сняться до прибутку і змін. Весілля сниться під вашим дахом — до глобальних внутрішніх змін.

Птахи в будинку (пташки, птиця залетіла в будинок — зацікавитися чимось новим. Горобець залетів до нового знайомства або любові, яка торкнеться ваше серце. Сняться голуби в будинку — проявити до когось прихильність. Ворона у вашій оселі за сонником Магіні — сумні новини. Синиця залетіла-попереджає, про порожні витрати, необґрунтований ризик. Не піддавайтеся азарту.

Комахи в будинку — проблеми, які швидше криються в вас самих, ніж у зовнішньому світі. Сарана — ваша легковажність, докучливість можуть стати причиною сварки з близькими людьми і приятелями. Мухи в будинку — ви або себе недооцінюєте, або переоцінюєте, і те й інше вельми ускладнює ваше життя. Жуки — невпевненість в собі, комплекси, які заважають вам розкритися, досягти бажаного. Таргани – внутрішні переживання не дають вам спокою, заспокойтеся. Мурахи в будинку – працюйте над власним розвитком, і ви досягнете багато. Сняться оси в житлі – уїдливість і злопам’ятність вам не до лиця. Швидше такі неприємні якості шкодять вам самим. Павутина – внутрішні конфлікти, заплутаність, ви не можете розібратися з власними почуттями і бажаннями.

Тварини сняться під вашим дахом – в вас вирують природні фізичні потреби, норовлячи вирватися назовні. Кінь — не потрібно брехати самим собі, розберіться в своїх перевагах. Ведмідь, уві сні опинився у вашій оселі означає для жінки — потреба в захисті, опори, супутнику життя; для чоловіка – потрібна рука допомоги, дружня підтримка. Ведмежа — ви очікуєте поповнення (в сім’ї або господарстві, можливо, у фінансах). Тигр – жага влади долає вас. Гепард — необхідність у партнері. Вовки в оселі сняться – ви чогось боїтеся і старанно відштовхуєте.

Собака в будинку — потреба в дружніх відносинах. Кішки в будинку — туга, нехороші емоції. Багато кішок — переповнює вашу душу негатив. Коти сняться до невірності, зради. Кошеня у вашій оселі – досада. Щури в будинку — випробовувані злість і ненависть. Хом’яки — роздратування, бажання створити ближньому дрібну капость. Миші в будинку сняться до нещирості, хитрості, безцеремонності. Летюча миша залетіла в житло – передчуття небезпеки.

Жаба в будинку — жага пригод, плановані поїздки. Жаба — переживання з приводу удачі в планованій подорожі. За сонником змія в будинку — ви не передчуваєте загрожуючої вам біди, а вона вже поруч.

“У дерев’яному старому будинку дитинства лежить велика чорна змія. До чого цей сон?» Ви весь час повертаєтеся думками до подій минулого. Вони для вас важливі і гіркі. Здоров’я ваше, як і душевний настрій все гірше. Залиште в минулому спогади, вони вбивають вас.

Якщо сняться ікони в житлі, сон має тлумачення як «бог в душі», захист від спокус, спокій і віра. Труна в будинку — до жалоби, душевного болю. Труна з небіжчиком — до хвороби. Будинок з привидами — нереальне бачення ситуації, що склалася. Тріщина в будинку – загроза великої сварки, душевної травми.

Що відбувалося з будинком?

Вибух будинку сниться уві сні — до великої сварки, переповнюючі вас емоції виплеснуться через край і приведуть до повного розриву з близькими людьми. Не допустіть цього. Блискавка вдарила в будинок — незвичайна подія залишить значний слід у Вашому житті.

Бачити палаючий будинок (горить, пожежа) — до збитків і значних неприємностей. Горить дах згідно соннику – ті, хто були для вас опорою і захистом самі зараз знаходяться в тяжкому становищі.

Затопило будинок (потоп, повінь) – стосунки з коханими людьми загрожують погіршитися. Образи і претензії знайдуть свій вихід. Протікає дах – ваше високе положення може похитнутися. Остерігайтеся конфліктів.

Руйнується будинок (руйнування, звалився, зруйнувався, обвалення будівлі, обрушився) — ваші плани проваляться, песимізм накриє з головою, деякі дружні зв’язки обірвуться. Знесли (ламають) навмисно — тиск на вас з боку, спроби зламати, знищити.

“До чого наснилося: звалився багатоповерховий будинок померлої бабусі?”Провал важливих справ, честолюбних планів, або відхід близької людини повалить у вас в зневіру, ви відчуєте безпорадність і розгубленість.

Падає будинок (впав, падіння) – перехід на більш низький соціальний рівень, зниження доходів, падіння по кар’єрних сходах. Провалився будинок (йде під землю) — до хвороб, ганебної ситуації, до спроб сховатися від оточення.

Літаючий будинок (летить) по соннику Магини – для виконання ваших планів необхідно поглянути на ситуацію з іншого ракурсу, зробити щось незвичайне, зробити крок, якого від вас ніхто не чекає.

Лізуть в будинок — чиясь спроба потрапити у ваше життя, у ваше серце, хтось бажає стати вашим другом / коханим (коханою).

Літак впав на будинок (падає літак) – щось звалиться на вас вельми несподівано. І якщо уві сні літак не пошкодив будинку, то цілком можете чекати приємний сюрприз, цікаву поїздку.

Що уві сні робили ви?

Мити будинок – спроба привести в порядок свої справи і думки. Мити вдома підлоги по соннику Магіні — налагоджувати відносини, особливо на любовному фронті. Мити підлогу в чужому будинку уві сні — займатися звідництвом. Мити вікна — поглянути на те, що відбувається “незамиленим” поглядом. Мити вікна в чужому будинку — відкрити очі ближньому на поточні заморочки. Підмітати в будинку підлогу — залагоджувати конфлікти, очищати своє добре ім’я, спростовувати плітки. Взагалі прибирання в будинку (забиратися, прибирати) говорить про те, що вам належить домагатися успіху, як на трудовому терені, так і в міжособистісних взаєминах. Прибиратися в чужому будинку (прибирання) – намагатися врегулювати чужі конфлікти і труднощі. Прибирати сміття (виносити, вимітати) з дому — виставити на суд громадськості сімейні сварки і проблеми.

“До чого сниться — підмітати в чужому будинку підлогу віником?» Спроби повернути імідж ближнього. Однак будьте обережні, ви можете і самі постраждати, втративши власну авторитетність.

Будувати будинок (побудувати, будівництво, будівництво) — займатися саморозвитком наяву, це може бути як звичайне навчання, так і духовна еволюція. Розбирати будинок (знесення) – означає навпроти деградацію особистості, розрив колишніх відносин, а іноді і спрагу самознищитися. Тривожний сон, обов’язково зверніть на нього увагу.

Ремонт в будинку робити (ремонтувати) по сонником Магіні — до значних змін в кращу сторону. Ремонт в чужому будинку — намагатися щось налагодити в чужому житті, змінити особистість. Білити уві сні – намагатися очистити репутацію, спростувати брудні плітки. Фарбувати будинок — надати значимість собі (чи іншій особі) в очах оточення, уявити більш привабливим, ніж є насправді. Перестановка в будинку – бажання щось змінити, зробити своє існування більш комфортним.

Шукати будинок — втрачений стан, коли складно зрозуміти навіть самого себе, повна дезорієнтація в житті.

Вибирати будинок для покупки — кілька перспектив з’являться на вибір, вельми спокусливих. Вирішуйте! Уві сні купити будинок (купувати, покупка, купити) — рух вперед, важливі цілі і не менш цінні зв’язки, переїзд або зміна роботи. Купити нове житло — придбання чогось нового і перспективного. Купити старий — повернення до старого: зустріч старих друзів, повернення на колишню роботу.

Продавати будинок уві сні — позбудетеся чогось важливого в своєму житті, зробити невірний вчинок. Міняти — великі зміни в житті: від зміни місця проживання, до зміни поглядів і віросповідання. Отримати будинок у спадок— легкі досягнення, які вашим ближнім можуть дорого обійтися.

Заходити в будинок (входити) уві сні — прийняти життєві обставини такими, які вони є. Ховатися в оселі – замкнутися в собі. Не впускати в будинок (не пускати) когось — відгородитися від спілкування і близьких контактів. Виганяти людей з житла – відмовляти певним особам в дружбі, любові. Виганяти чоловіка – відкидати любов шанувальника, чоловіка, який до вас небайдужий. Виганяти кішку – припинити спілкування з підлою людиною, недругом.

Підпалювати будинок (підпал) – накручувати себе (інша особа, якщо будівля не була уві сні вашою), навмисно розпалювати злість, ревнощі, створюючи конфліктну ситуацію навколо себе. Може пора заспокоїтися, поки не пізно? Гасити пожежу – намагатися згладити розгорівшуся сварку, вгамувати спалахнув гнів.

“До чого уві сні будувати великий новий будинок?”Працюючи над саморозвитком наяву, у вас всі шанси досягти небувалих висот.

Йти з дому (залишати житло) — потрапити в положення, коли не на кого розраховувати тільки на себе. Втеча з рідного житла — потреба в перервах, бажання втекти від самого себе. П

ереїзд в новий будинок по соннику — до змін в житті, новому оточенню або роботі. Переїзд в нову квартиру сниться уві сні – до зміни діяльності, цілей, уподобань. Переїзд в інше (ненове) житло — повернути колишнє коло спілкування, поновитися на посаді, знайти нову роботу, але зі знайомими обов’язками.

Інші сни

Побачити уві сні як кого виганяють з хати – бути свідком відкинутих почуттів, хтось потребує вашої дружньої руці. Уві сні виганяють вас – відмовляють вам наяву в доброму відношенні, відповідної ніжності, підтримки.

Ключі від будинку — таємниці, які можуть виявитися надбанням громадськості. Будинок в лісі сниться — тлумачення по соннику безпосередньо залежить від лісового масиву – красиві привабливі дерева означають здоров’я, достаток, вірних друзів, а от глуха гущавина буде говорити про відсутність підтримки, хвороби і проблеми. Мати уві сні житло на горі — чекайте кар’єрний ріст і досягнення заповітної мети. Будиночок на березі – стати спостерігачем якоїсь цікавої історії.

Обшук в оселі — у ваше життя намагаються залізти і оприлюднити особисті таємниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code