Чорніє палець під кільцем — про що говорить прикмета?

Іони різних металів необхідні людському організму. Саме тому наше тіло може вступати у взаємодію з ювелірними прикрасами, як би «втягуючи» їх найдрібніші частинки. Зазвичай так відбувається з міддю або сріблом — останнє взагалі дуже швидко темніє через поту (або будь-який інший вологи).

Якщо ж палець чорніє під золотим кільцем — прикмета радить придивитися до свого оточення або зайнятися здоров’ям.

Раціональна прикмета: чому чорніє палець під золотим кільцем?

Косметика та інше

Помітивши незрозумілі темні відмітини на своїх пальчиках, задумайтеся в першу чергу про можливі побутових нюанси. Наприклад, про якість води для вмивання, кремів та іншої косметики. Також з дорогоцінним металом можуть взаємодіяти хімічні речовини в складі пральних порошків, гелів, засобів для миття посуду.

Перевірити здогадку просто: знімайте прикраси при купанні і прибирання, відмовтеся на час від звичних кремів і подивіться — чи будуть зміни?

Якість металу

Не виключено, що ювелірний виріб спочатку не відповідає заявленим стандартам.

Доведена прикмета: якщо під золотим кільцем чорніє палець, ви, швидше за все, є власником підробки.

Або в золоті є домішки, які не впливають на якість в цілому, але особисто у вас викликають шкірну реакцію.

Індивідуальна непереносимість

Дуже рідко зустрічаються факти індивідуальної непереносимості дорогоцінних металів. У цих випадках власник прикрас задається резонним питанням: чому чорніють пальці від золотих кілець, якщо раніше цього не відбувалося? На жаль! Алерген здатний накопичуватися, тому нічого дивного в такій відстроченої реакції немає. Інша справа, що істинна алергія зазвичай повідомляє про себе комплексом симптомів — одночасно з почорніння або почервонінням шкіри повинні з’явитися свербіж, припухлість, дрібні висипання. Виявили щось подібне — зверніться до лікаря!

При захворюваннях

Є й інші підстави для здачі аналізів при появі темного обідка на пальці. Золото не окислюється потім здорової людини, проте воно може вступити в реакцію при зміні його складу — при стресах, ендокринних захворюваннях, гормональних збоях. Чорна смужка на шкірі повинна стати сигналом тривоги: ймовірно, з вашим організмом не все в порядку.

Чому чорніє золото на пальці — прикмета містична

Золото — метал з неймовірно потужною енергетикою, тому його здавна використовують для створення охоронних амулетів. Кільце на пальці — ідеальний оберіг. Правильно підібране прикраса може не лише притягувати удачу, але і захищати власника від шкідливого магічного впливу.

Раптово почорніла шкіра під колечком вважається серйозним попередженням — в оточенні людини з’явився недоброзичливець, який намагається заподіяти якесь зло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code