Чи буде Третя Світова Війна в 2020 році

В даний час політична ситуація у світі досить нестабільна, якщо звернути увагу на відносини між країнами сто — двісті років тому, то практично нічого не змінилося. Змінилися тільки співвідношення сил, локальні конфлікти між країнами як відбувалися, так і тривають донині, але буде глобальна війна. У нашій статті ми постараємося відповісти на питання чи буде Третя світова війна в 2020 році.

Передбачення екстрасенсів

Поки політики та експерти роблять свої заяви щодо Третьої світової війни, ґрунтуючись на наявних в даний час даних, екстрасенси здатні побачити набагато більше. Вони, як ніхто інший, люблять робити всілякі прогнози і звертатися до магії за порадою. Деякі можуть вважати екстрасенсорику псевдонаукою, однак, заперечувати той факт, що найчастіше провісники бувають праві, не варто. Багато відомих маги вже висловили свої думки щодо початку глобальної війни.

Едгар Кейсі

Це один із самих знаменитих провидців двадцятого століття. Він бачив майбутнє у сні, за що і отримав звання «сплячий пророк». Його передбачення збувалися дуже часто, що і зробило його популярним в США.

 • Едгар Кейсі завжди називав Росію – надією світу, про що він написав безліч разів.
 • Ймовірність настання Третьої світової провісник не заперечував, вважаючи, що причиною їй послужать локальні конфлікти в Сирії і Єгипті.

Ванга

Болгарська провидиця Ванга була і залишається однією з найбільш знаменитих на весь світ ясновидців. Пророцтва Вангелія до цих пір розбурхують розуми скептиків і вчених. Її слова завжди привертали пильну увагу до піднятої проблеми.

Щодо глобальної війни Ванга нічого не говорила і ніколи не передбачала її настання. Вона часто розповідала про численних збройних конфліктах, які залучають кілька країн, але ніколи не стверджувала, що військові дії захоплять увесь світ.

Вольф Мессінг

Екстрасенс, яким опікувалася партійна верхівка СРСР, і боявся Гітлер, також не обійшов своїми прогнозами про Третю світову війну.

Він стверджував, що глобальних військових дій не буде, але не заперечував виникнення численних локальних конфліктів.

Мішель Нострадамус

Кожен Новий рік не обходиться без передбачень цього всесвітньо відомого пророка. Його катрени про майбутнє прагнуть розгадати багато вчених вже досить довгий час.

Одні стверджують, що Нострадамус пророкував настання Третьої світової війни, але конкретної дати не називав. Втім більшість експертів, які тлумачать катрени, сходяться на думці, що швидше за все в 2020 році глобальної війни не буде.

Джин Діксон

Джин передбачила події, що стосуються президента США Кеннеді, що він буде обраний, а потім його вб’ють. Саме це і зробило її надзвичайно популярною в Америці.

 • Провидиця казала, що в 2020 році Китай почне наступальний рух на Захід, починаючи з Росії. Однак екстрасенс передбачив перемогу Заходу. Назвати ці дії Третьою світовою війною Джин Діксон не поспішала.
 • Зараз Китай дійсно виривається на лідируючі позиції у світовій економіці. На даний момент між нашими країнами партнерські відносини. Тому складно уявити, що Китай зможе піти на подібні кроки. Проте виключати таку можливість не варто.

Джуна

Джуна Давіташвілі померла в 2005 році, але встигла зробити кілька цікавих заяв щодо великої війни. Досі навколо її особистості ходить безліч легенд і чуток, тому вірити її прогнозам чи ні, вирішувати вам.

Ось її основні передбачення:

 • Провидиця казала, що військовий конфлікт на Україні не триватиме більше трьох місяців.
 • Але, якщо зіткнення продовжаться, то це стане початком Третьої світової війни.
 • Саме з Україною Джуна пов’язувала наступ масштабних військових дій в усьому світі.

Пророкування астрологів

Велику війну, як відомо, може розв’язати невелике збройне зіткнення і необґрунтований напад. Як, наприклад, перед початком Першої світової війни вбивство Франца Фердинанда в Сараєво. Тому в даний час думки розходяться. Деякі спеціалісти стверджують — війну не минути, а інші – що в 2020 році, нарешті, настане мир між конфліктуючими країнами. Хто правий, покаже майбутнє, а поки пропонуємо вам ознайомитися із пророкуваннями екстрасенсів щодо даної теми.

Дискусії про Третьої світової війни не вщухають, і з кожним днем сперечаються стає все більше і більше. Не змогли обійти стороною цю проблему і відомі астрологи.

Павло Глоба

Глоба часто робить передбачення щодо майбутнього, політичної обстановки в світі, різних соціальних конфліктах. Не обійшов він своєю увагою і ймовірність настання світового військового конфлікту.

 • Астролог зробив заяву, що військовий конфлікт в Сирії не закінчиться і в 2020 році. Тому Росія продовжить приходити на допомогу сирійському народові.
 • Наступ Третьої світової війни Павло не передбачив, але часто говорив про різних військових конфліктах між країнами за розподіл зон впливу.

Павсеканий Богданов

Справжнє ім’я Павсекания – Віктор Костянтинович Богданов. Вже давно вважається досить відомим астрологом і іноді робить сенсаційні заяви, які пізніше виявляються вірними.

 • Астролог стверджує, що астрологічні об’єкти зараз обіцяють глобальні зміни в Росії і в світі. Однозначно стверджувати Павсеканий не береться. Однак схиляється до думки, що зміни будуть негативними. Він говорить про стихійних лихах і катастрофах. Багато з них будуть викликані природними силами. Так, як вважає експерт, Земля висловлює своє невдоволення людською діяльністю і забрудненням навколишнього середовища.
 • Павсеканий запевняє в тому, що Третя світова вже йде в даний час. Весь світ перебуває в стані війни вже більше десяти років. І зараз намітилася тенденція на спад. Однак про світ говорити не доводиться. Обстановка зараз не з кращих, і численні конфлікти підтверджують це.

Думка експертів

Фахівці з різних областей сходяться в думці щодо майбутнього.

Ігор Ашманов

Відомий підприємець Ігор Ашманов згоден з прогнозом Павсекания Богданова і стверджує, що війна вже йде. Він вважає, що розвиток подій нагадує початок Другої світової війни.

 • Виникнення локальних вогнищ військових дій, які згодом переросли в саму кровопролитну та руйнівну трагедію двадцятого століття.
 • Зараз відбувається те ж саме: Європейський Союз – в кризі, Україна також знаходиться на межі розколу, США намагається поширити свій вплив на якомога більшу кількість країн.
 • Сполучені Штати є ініціаторами багатьох військових конфліктів у всьому світі і в даний момент вже ведуть безліч воєн по всьому світу.

Костянтин Сівков

Цей відомий військовий експерт схиляється до думки, що Третя світова війна ще не почалася і для її настання необхідно, щоб збіглися всі важливі чинники.

 • Перший фактор – перманентні військові конфлікти в Афганістані, Сирії, Іраку, Країнах Перської затоки.
 • Другий фактор – конфлікт між Китаєм і Японією за острівних територій. А також протистояння на Корейському півострові. У ці спори можуть бути втягнуті Росія і США, що неминуче призведе до катастрофи.
 • Третій фактор – загострення арктичного питання. Цей регіон здебільшого контролюється Росією, що не може не викликати невдоволення НАТО. Це призведе до масштабного світового конфлікту.
 • Четвертий фактор – загострення відносин між США і країнами Латинської Америки. Бразилія, Аргентина та Венесуела прагнуть вийти з-під контролю Трампа, і налагодити відносини з Росією.
 • П’ятий фактор – конфлікти всередині нашої країни. Загострення соціального питання, а також невдоволення молодого покоління керівництвом країни вже зараз призводять до масштабних мітингів і демонстрацій. В майбутньому поліпшення ситуації не передбачається. Тому не можна заперечувати зв’язку цих подій і настання Третьої світової війни.

З чого може розпочатися Третя Світова

Росія в будь-який час може бути залучена в різні збройні конфлікти. Багато в чому, політика керівництва нашої країни здатна спровокувати масштабний конфлікт. Багато Американські видання вважають, що весь світ перебуває під загрозою війни завдяки зовнішньої політики Володимира Путіна. Нашу країну визначають, як агресора, який наближає глобальний конфлікт.

Експерти назвали п’ять гарячих точок, які зможуть спровокувати Третю світову війну:

 1. Україна. Ситуація на сході України досі стоїть досить гостро. Незважаючи на численні домовленості, військовий конфлікт періодично спалахує з новою силою. Новий президент поки не зробив важливих кроків, спрямованих на врегулювання протистояння і не зміг забезпечити жителям ДНР і ЛНР задоволення їх вимог.
 2. Схід. Виникнення першого вогнища військового конфлікту в країнах Перської затоки поставить весь світ під загрозу нової світової війни. Активну участь США у внутрішній політиці цих держав не залишається непоміченим.
 3. Сирія. Також протиборство Сирії і терористичної організації, фінансованої США та Ізраїлем, що було неодноразово доведено, втягує в цей конфлікт дедалі більше країн.
 4. Китай. Конфлікт між Китаєм і США за сферу впливу в Південно-Китайському морі поки що обмежується лише санкціями відносно один одного. Проте однозначно передбачити, чим закінчиться сутичка двох світових держав неможливо.
 5. Корея. Ситуація на Корейському півострові також дуже загострена. КНДР вже давно провокує весь світ. Як відомо, ядерна зброя – не жарти, та до чого можуть привести гри з ним ясно багатьом. Незважаючи на те, що КНДР пішла на перемир’я з Південною Кореєю і США, не можна бути впевненим до кінця, що північнокорейські лідери не придумали чогось іншого.

Сказати однозначно, буде в 2020 році Третя світова війна, чи ні, неможливо. Однак не помічати наявних передумов не варто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code