Дарувати гаманець – хороша прикмета чи ні?

Вибираючи подарунок рідним, коханим, друзям або колегам, багато хто замислюється про придбання гаманці або портмоне. Це чудовий подарунок, який підійде як чоловікам, так і жінкам. Асортимент подібних виробів величезний, а ціни різноманітні, що робить таку покупку можливої та необтяжливої для різних верств населення.

Однак деякі не розглядають гаманець в якості презенту. Існує думка, що це погана прикмета. Яке зло таїть дареный «хранитель грошей», і чи існує спосіб зробити подарунок безпечним?

Коли дарувати гаманець не можна

Дарувати гаманець – прикмета погана. Він принесе своєму власнику проблеми у фінансовій сфері. Так вважає багато людей, і вони мають рацію. Однак гаманець не завжди небезпечний в якості подарунка.

Призвести до зубожіння ця дрібниця може в наступних випадках:

 1. Якщо піднести порожній гаманець.
 2. У момент дарування він буде відкритий.
 3. Якщо дарувальник торгувався при покупці.
 4. Річ не нова.
 5. Невідповідний колір виробу.
 6. Матеріальне становище дарувальника нижче, ніж одержувача.

Має значення розмір та форма виробу. Погано, коли його конструкція дозволять зберігати купюри тільки в складеному вигляді. Вважається, що у маленькому просторі грошей тісно, і вони там довго не затримаються.

Прикмети, що допомагають убезпечити подарунок

Незважаючи на масу застережних прийме, гаманець може стати відмінним подарунком. Просто необхідно дотримати ряд умов при його купівлі і відразу після неї.

 1. Важливо пам’ятати, гроші воліють жовтий, червоний, коричневий, білий і чорний колір. Господар синього, блакитного, зеленого або бірюзового гаманця буде відчувати нестачу коштів. Ці кольори женуть гроші геть, і вони «витікають», наче вода з сита.
 2. Купуючи подарунок, не можна торгуватися.
 3. Перевагу варто віддавати виробу з натурального матеріалу (шкіра або замша).
 4. Придбана річ повинна бути якісною. Гроші не терпить недбалості.
 5. Відразу після покупки в гаманець потрібно помістити трохи дрібниці і паперову купюру. Після чого закрити його не відкривати до моменту вручення майбутньому господареві.

Можна дарувати гаманець на день народження, прикмети не забороняють цього робити. Головне – дотримати всі правила його вибору і покупки.

Не варто підносити подібний презент начальнику і людині з більш високим, ніж у дарувальника, достатком.

Господаря гаманця слід дбайливо ставитися до нього. Виснажений і брудний, він буде притягувати фінансові катастрофи. Коли подібна річ приходить в непридатність, її дякують за службу і тільки тоді міняють на нову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code