До чого сльозяться очі – прикмети

Вітром надуло, мошка залетіла, смітинка потрапила – причин, чому сльозяться очі, маса. Вже не кажучи про розлад або образі. Але буває і таке, що починаються сльози лити без видимих причин. До чого сльозяться очі – прикмети про це століттями складали наші предки. Варто прислухатися до народної мудрості, щоб уникнути можливих неприємностей або не пропустити щось хороше.

Сльозиться ліве око – прикмета

Сльози з лівого ока прикмета вважає поганим знаком. Втім, як і все, що відноситься до лівій половині тіла. Згідно поширеному переконанню, якщо у вас ні з того, ні з чого ліве око опинився на мокрому місці, варто чекати реальних неприємностей, які викличуть вже справжній, а не безпричинний потік сліз.

Втім, є і більш нейтральні передбачення – якщо сльоза тече з лівого ока, прикмета обіцяє швидку зустріч з давньою подругою або родичкою, з якою давно не бачилися. Якщо викотилася сльозинка одна, то й гостя буде одна. Якщо кілька, то чекає зустріч з цілою компанією подруг. Відповідно, сльозу з правого ока прикмета трактує як зустріч з чоловіком – давнім другом, однокурсником, однокласником, колегою, з яким давно не бачилися. І не варто думати, що зустріч закінчиться сльозами – хіба що це будуть сльози радості чи сміху.

Сльозиться праве око – прикмета

Все, що пов’язано з правою стороною, не може бути поганим, говорили наші бабусі. Так, сльози з правого ока обіцяють несподівану удачу або радісна подія. Настільки радісна, що уникнути щасливих сліз не вдасться. А може, вас щось дуже сильно зворушить. У будь-якому випадку, ніякого негативу не чекайте.

Як говорилося вище, сльозинка, з’явилася негадано на правій щоці, також обіцяє зустріч з чоловіком. Але, як і будь-яку прикмету, цю можна звернути назад. Просто вмийтеся холодною проточною водою і промокніть обличчя подолом сорочки або сукні. Це скасує зустріч, якщо ви як раз зовсім нікого не хочете бачити (відключений мобільний телефон також допоможе в нейтралізації прикмети). Тільки не поспішайте з цим заходом – все ж, доля пророкує вам радість від зустрічі, може, не варто від неї відмовлятися?

До речі, аналогічним способом нейтралізується і прикмета про сльозинки на лівій щоці.

Сльози з очей – до чого?

Буває і таке, що солоні крапельки течуть відразу з обох очей. Якщо цього дійсно немає іншого пояснення (різкий запах, алергія, яскраве світло тощо), то варто тимчасово відкласти прийняття важливих рішень, поїздки, і побути з рідними – вони гостро потребують вашої уваги і турботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code